Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ostatni Jedi - 9.5/10- przebudzenie mocy się chowa przy tej części. Polecam fanom serii.
Covington to chuj.
Disney niszczy to universum. Zawsze mnie trafia (chociaż rozumiem powody) kiedy wątki książkowe/komiksowe są zmieniane lub wypaczane. Tu popłynęli na grubo.
 
@sawciu
Być może moja ocena zaniżona jest przez wkurwienie, że nie dość ,że kumple wybrali wersje 3D to jeszcze z dubbingiem. Ogólnie to na pewno nie wgniata w fotel, powiedzmy, że spoko, że ujdzie. Dla fana serii oczywiście pozycja obowiązkowa.

Część scen jest przedramatyzowana i to dość mocno, w miarę bym to zrozumiał jakby chodziło tylko o głównych bohaterów ale nie o postacie poboczne.

Jak atak bombowców na okręt , gdzie zostaje ostatni bombowiec i laska ostatkiem sił otwiera luk bombowy i ratuje całą flotę

Udało się uniknąć na szczęście zbędnego patosu bo to mogłoby zaniżyć poziom jeszcze bardziej.
Od pewnego momentu po Sokole biega takie małe ,,słodkie" coś co mam wrażenie obliczone jest tylko na dobrze sprzedającą się maskotkę.

Oprawa muzyczna trzyma poziom, jeśli chodzi o plusy.
 
jebac star wars. overhype shit. nerdy niech się spuszczają, tylko nie wiem nad czym bo ni tu polotu ani inteligencji. pierwsza trylogia na tamte czasy to było coś, potem dno i 3m mułu, a te nowe gnioty to odgrzewanie kotlety z jakimiś no-namemami, wcześniej przynajmniej byli wysokiej klasy aktorzy, a tu co, emo zły charakter, czarny ziemniak i jakaś sraka, give me a break
 
jebac star wars. overhype shit. nerdy niech się spuszczają, tylko nie wiem nad czym bo ni tu polotu ani inteligencji. pierwsza trylogia na tamte czasy to było coś, potem dno i 3m mułu, a te nowe gnioty to odgrzewanie kotlety z jakimiś no-namemami, wcześniej przynajmniej byli wysokiej klasy aktorzy, a tu co, emo zły charakter, czarny ziemniak i jakaś sraka, give me a break
Ja też totalnie nie łapię kultowości tej serii. Pierwsza trylogia w swoich czasach jeszcze rzeczywiście mogła zrobić wrażenie - głównie ze względu na świetne jak na tamte czasy efekty specjalne. Ale każda kolejna część to już po prostu przeciętna standardowa seria sci-fi z dziwnymi kosmitami, laserami i innymi bajerami.
 
  • Like
Reactions: jut
Back
Top