Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

No i super, wczoraj zrobiłem sobie powtórkę po kinowym seansie i film nic nie stracił na swojej zajebistości. Wersję reżyserką przyjmę z otwartymi rękami, ale na Chapter Two już tak nie czekam.
a ja właśnie bardziej czekam na 2. część, pierwsza była za mało straszna i zbyt młodzierzowa na mój gust.
 
a ja właśnie bardziej czekam na 2. część, pierwsza była za mało straszna i zbyt młodzierzowa na mój gust.

U mnie zupełnie odwrotnie, właśnie dzięki dzieciakom ten film ma serce po właściwej stronie. To taka wspaniała opowieść o przyjaźni, która przy okazji straszy, słabo bo słabo, ale klimat lat 80s wszystko wynagradza. Kolejna część będzie obdarta z tej atmosfery, no i bez tak zajebistej obsady wyjdzie z tego kolejny straszak, stawiający na lipne jump scare i bijące po oczach CGI.
 
U mnie zupełnie odwrotnie, właśnie dzięki dzieciakom ten film ma serce po właściwej stronie. To taka wspaniała opowieść o przyjaźni, która przy okazji straszy, słabo bo słabo, ale klimat lat 80s wszystko wynagradza. Kolejna część będzie obdarta z tej atmosfery, no i bez tak zajebistej obsady wyjdzie z tego kolejny straszak, stawiający na lipne jump scare i bijące po oczach CGI.
w książce też wolałem 1. część, tam to wszystko było bardziej rozbudowane i miało więcej napięcia, pamiętam jak się zaczytywałem w tej książce, w filmie niestety wszystko to było bardzo spłycone i z kina wyszedłem ze sporym niedosytem. no bo ani to straszne, ani śmieszne taki nijaki ten film. mam nadzieję, że druga część będzie bardziej poważna.
 
comment_nePFeiwnnFfjctaOISg3YSqDVAa0Na2b,w400.jpg

:DC:
 
Na Święta będzie WEB-DL, ale nowy BR najlepiej oglądać w najwyższej możliwej jakości.
Akurat ten film kupię, bo urwał mi szczenę - preorder na wydanie 4k złożony już dawno ale dziś zauważyłem, że pojawił się również w empiku.
 
@lugasek @Cactus
Ja wiem, że święta i zarobieni jesteście, ale byłbym wdzięczny very macz za:
Kubo i dwie struny oraz
Vaiana: Skarb Oceanu
z dubbingiem i żeby nie ważyło jakoś bardzo duzo :tiphatb:
 
Luter i rewolucja protestancka - czyli 100 minut prawdy na 500 lecie zaklamania. Poza faktami swietna sciezka dzwiekowa. W zasadzie to pozycja obowiazkowa.
 
Back
Top