Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

ale tak z kazdym nowym filmem jest Dunkierka czy IT 8 iles mialy, a przeciez to przecietniaki w chuj
Tak to bywa z nowymi filmami, ludzie którzy zapłacili za to w kinie wystawiają wyższą ocenę niż reszta, która obejrzała za darmo w necie albo TV.
 
ale tak z kazdym nowym filmem jest Dunkierka czy IT 8 iles mialy, a przeciez to przecietniaki w chuj
Co się tyczy tych dwóch filmów to akurat sporo osób dosyć dobrze je ocenia. Do tego w pierwszej kolejności na na filmy chodzą fani serii/reżyserów itd. i oni zazwyczaj wyżej oceniają dany film, potem gdy film ogląda reszta ludu ocena z reguły spada i to samo pewnie będzie ze Star Warsami - na chwilę obecną mają 7,5 ale pewnie z czasem spadnie poniżej 7.
 
Co się tyczy tych dwóch filmów to akurat sporo osób dosyć dobrze je ocenia. Do tego w pierwszej kolejności na na filmy chodzą fani serii/reżyserów itd. i oni zazwyczaj wyżej oceniają dany film, potem gdy film ogląda reszta ludu ocena z reguły spada i to samo pewnie będzie ze Star Warsami - na chwilę obecną mają 7,5 ale pewnie z czasem spadnie poniżej 7.
7,5 ma, a te poprzednie czesci to po 8 mialy
gnioty niesamowite, wiec te 7,5 to porazka roku musi byc
 
Tak to bywa z nowymi filmami, ludzie którzy zapłacili za to w kinie wystawiają wyższą ocenę niż reszta, która obejrzała za darmo w necie albo TV.

Z ciekawości sprawdziłem u siebie i pudło. Masz jakieś statystyki na poparcie swoich słów? Jestem ciekaw.
 
Byłem w weekend na nowych Gwiezdnych Wojnach, szczerze mówiąc, jest lepiej niż w przypadku dwóch poprzednich części.
Cudów się już z tego nie wyciśnie, jednocześnie marka jest tak silna, że dużą kasę można zrobić. Widać, że nowy właściciel ma pomysł by powoli odzwyczajać widza od starych bohaterów i wykreować nowych, seria będzie grana bez końca.
 
Tak to bywa z nowymi filmami, ludzie którzy zapłacili za to w kinie wystawiają wyższą ocenę niż reszta, która obejrzała za darmo w necie albo TV.

To jest takie głupie pierdolenie, że jeśli ktoś zapłacił za bilet do kina to od razu wysoko ocenia daną produkcję. Chodzę prawie na wszystko i filmy o których tu wspomniał @Aliibaba uważam za świetne(dla samej Dunkierki wybrałem się dwa razy), a dla przykładu przywołany The last Jedi - już mi średnio podszedł, był stanowczo za długi, z wieloma niepotrzebnymi i nielogicznymi wątkami. Jeszcze bardziej rozczarowali mnie Guardiansi i gdyby nie to, że jestem fanem Kurta Russela to by był pierwszy film którego nie zobaczyłbym do końca. O Lidze Sprawiedliwości się nie wypowiem, bo to jest po prostu gwałt, podobnie w przypadku Mrocznej Wierzy.
Dlatego dla mnie argument z korzystnym ocenianim produkcji, ze względu na kupiony bilet jest po prostu ułomny.

Zdecydowany TOP3 tego roku dla mnie to:
Łowca Androidów, oraz wspomniane wcześniej Dunkierka i To.
 
Mniej więcej chodziło mi o to co napisał @Betonowy Krzychu. W przypadku filmów naszpikowanych CGI jak Avatar czy Hobbit to po obejrzeniu w kinie na pewno jest lepsze wrażenie, a to przekłada się na ocenę.

To jest ciekawy temat, jak komfort oglądania wpływa na ocenę końcową. Póki co nie znalazłem dobrych statystyk, więc to takie moje gdybanie.
 
@Cactus
Można prosić Człowiek Scyzoryk z lektorem ewentualnie z napisami?
edit.
I Chips Motopatrol z lektorem jakość 720p lub 1080p.
 
Nie no, szanujmy się, sam film jest chujowy.
Obejrzałem i zawiodłem się jeszcze bardziej niż na 7 epizodzie. Łotr 1 dał mi trochę nadziei, że wrócą na jasną stronę filmu, ale spierdolili to koncertowo. Mój 11 letni syn był pod wrażeniem i chyba w taki obszar świadomości odbiorcy celują. Dla mnie Disney to Galactus pożerający światy. Odkąd kupił fox'a to straciłem wszelką nadzieję na dobre, trzymające się pierwowzoru kino komiksowe.
#RIPX-Men.
E: fani Dedpoola już mogą zamawiać bilety do kina dla swoich 5 letnich pociech, skończy się ruchanie jednorożców i "kurwy na ekranie". Dedpool będzie teraz kurwa miły.
Całe szczęście, że nikt jeszcze Lobo nie nakręcił.
 
Last edited:
Obejrzałem i zawiodłem się jeszcze bardziej niż na 7 epizodzie. Łotr 1 dał mi trochę nadziei, że wrócą na jasną stronę filmu, ale spierdolili to koncertowo. Mój 11 letni syn był pod wrażeniem i chyba w taki obszar świadomości odbiorcy celują. Dla mnie Disney to Galactus pożerający światy. Odkąd kupił fox'a to straciłem wszelką nadzieję na dobre, trzymające się pierwowzoru kino komiksowe.
#RIPX-Men.
E: fani Dedpoola już mogą zamawiać bilety do kina dla swoich 5 letnich pociech, skończy się ruchanie jednorożców i "kurwy na ekranie". Dedpool będzie teraz kurwa miły.
Całe szczęście, że nikt jeszcze Lobo nie nakręcił.
Skąd takie info nt deadpoola?
 
Skąd takie info nt deadpoola?
Należał do fox'a, a teraz będzie disneyowski. To na razie żadne fakty, tylko moje czarowidzstwo poparte dotychczasowymi działaniami tych od myszki miki.
E: dwójka będzie jeszcze normalna, ale następnej części się boję.
 
Last edited:
Należał do fox'a, a teraz będzie disneyowski. To na razie żadne fakty, tylko moje czarowidzstwo poparte dotychczasowymi działaniami tych od myszki miki.
E: dwójka będzie jeszcze normalna, ale następnej części się boję.
Jak dla mnie to i w jedynce sie ograniczali :D no jak disney przejął Deadpoola to trzeba oczekiwać najgorszego..
 
O KURWULUS znowu majty do zmiany



Solima tego nie spierdoli, będzie epa totalna :bleed:


zapowiada sie epicko, fajnie jakby oprócz totalnej rozwałki był jakiś wątek z Alejandro bo co odjebał z tym bosem było...:gsp:
co łysemu zrobił :D
 


Właśnie wróciłem z seansu i uznaję SW VIII za drugi najgorszy film serii zaraz po Przebudzeniu Mocy.

Snoke zostanie z pewnością okrzyknięty najbardziej bezsensowną postacią nowej trylogii. Koncertowo zmarnowali potencjał na godnego następcę Palpatine'a.
 
Właśnie wróciłem z seansu i uznaję SW VIII za drugi najgorszy film serii zaraz po Przebudzeniu Mocy.

Snoke zostanie z pewnością okrzyknięty najbardziej bezsensowną postacią nowej trylogii. Koncertowo zmarnowali potencjał na godnego następcę Palpatine'a.
Ja tych nie ogladalem, ale nie sadzilem ze moze byc cos ponizej tego z klonami.
 
Właśnie wróciłem z seansu i uznaję SW VIII za drugi najgorszy film serii zaraz po Przebudzeniu Mocy.

Snoke zostanie z pewnością okrzyknięty najbardziej bezsensowną postacią nowej trylogii. Koncertowo zmarnowali potencjał na godnego następcę Palpatine'a.
kurwa a ja musze na to isc....
 
Nie no Atak Klonów to przebić będzie naprawdę trudny, myślę że nawet jak by kolejne STAR WARS kręcili w Polsce to i tak lepiej by to wyszło :lol::lol:
 
Back
Top