Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Blade Runner 8/10 - dobre rozkminy po nim miałem, szkoda że słabo finansowo także pewnie kolejna cześć znowu za 35 lat :boystop:
 
@Gambit siema mordo, ogladales moze film, azjatycki, o typie, ktory byl w yakuzie i byl caly wydziarany, ale obiecal nie robic wiecej krzywdy, ustawial sie chyba z jakas licealistka? jej koledzy go przesladowali, az zdarli mu koszule i zobaczyli, ze ma tatuaze? cos takiego, dawno ogladalem.
 
@Gambit siema mordo, ogladales moze film, azjatycki, o typie, ktory byl w yakuzie i byl caly wydziarany, ale obiecal nie robic wiecej krzywdy, ustawial sie chyba z jakas licealistka? jej koledzy go przesladowali, az zdarli mu koszule i zobaczyli, ze ma tatuaze? cos takiego, dawno ogladalem.

Toś mnie teraz porobił bo widzę to przed oczami, a nie mogę sobie przypomnieć :) teraz pewnie nie usnę :lol:

Brawl in Cell Block 99 (2017) WEB-DL.x264-FGT

dobre, zbierające świetne recenzje kino, tylko czekać na napisy



W dodatku od gościa, który zrobił świetne Bone Tomahawk, zapowiada się kozak film.
 
Last edited:
Pan Patryk Krzemieniecki znany również jako Patryk V płodzi kolejne dzieło. "Kobiety Mafii" wyjdą koło 23 lutego 2018. Obstawiacie obsadę?
 
Robi się ciekawie :lol:
Są tu jacyś znafcy stóp? Pełnoletnia czy nie panie Quentin? :deniro:

2ydMa.jpg
 
Back
Top