Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dlatego dobrze ze w polsce jest pisf i polowe kasy na film daje ta instytucja(nie panstwo, bo kasa pisf idzie nie z podatkow). Bo inaczej nawet tacy rekordzisci jak "Drogowka" by nie zarobily zawsze
Przykladowo: budzet filmu to 5 mln.
Do kina niech pojdzie 1 mln osob jak to wielki hit. Bilet srednio 23 zl liczac kina studyjne. Wiec mamy 23 mln zl. Polowe biora kina. Zostaje 11 mln. Polowe bierze z tego dystrybutor. Zostaje 5,5 mln. Niech odliczy dystrybutor milion za koszta jakie na kampanie promocyjna wydal. Zostaje 4 mln. Ponizej inwestycji.
 
Średnia ocen Blade Runnera 2049 u znajomych na FW to 8,15 przy 13 głosach ... tylko dwa pysie z cohones @halibut i @Hang dały 7/10 bo nie dostali wypłaty, reszta to 8 i 9.
 
Już nieaktualne, właśnie wpadła kolejna 9.
Ja dałem 9 i :heart: a to już nie są przelewki ... przecież masz mnie wśród 267 znajomych, tak trudno sprawdzić :lol:


Na tel nie uzywam filmwebu :) ja zmienie chyba ocene na 8. Idealnie byloby 7,8
 
Blade Runner 2049:
Plusy:
+ ciekawa fabuła
+ klimat i odwołania do starego BR
+ H.Ford
+ Robin Wright
+ Ana de Armas
+ ścieżka dźwiękowa
Minusy:
- Gosling
- zakończenie

Mimo, że film trwał ponad 2,5 godziny, to nie dłużył się momentami tak jak pierwowzór. 8/10.
 
@halibut polecałeś kiedyś Księgowego. Właśnie obejrzałem. Chciałem Ci podziękować. Rewelacja, dawno nie oglądałem filmu bez chwili znużenia. Pochłonął mnie do reszty.
 
Back
Top