Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

girl-with-all-the-gifts.jpg

http://xurl.pl/rPaP

@mampytanie
Macie te niesprawdzone napisy, bo widze, ze ciezko je znalezc

http://xurl.pl/nD1X
 


Jak ktoś ma czas można obejrzeć Autopsja Jane Doe- film osobiście mi się podobał. Od połowy film film znacznie przyspiesza przez co fabuła wydaje się zaniedbana.
 
Pewnie było?



I słynny Polski tytuł "Logan: Wolverine". pewnie jeszcze dadza podtytuł "Logan: Wolverine. Ten z X-Man".



Jak ktoś ma czas można obejrzeć Autopsja Jane Doe- film osobiście mi się podobał. Od połowy film film znacznie przyspiesza przez co fabuła wydaje się zaniedbana.



Matko, jak ja nienawidziłem Power Rangers. I Pokemonów. Byłem chyba jedynym dzieciakiem w szkole który sie tym nie jarał i tym gardził , uważał za głupie, sztuczne, bezsensowne.
 
Nowy trailer.
Jucha się leje; kończyny latajo. Jest dobrze.

P.S.: Czy to aby nie Krzychu Soszyński w 00:53 ?


EDIT
: Tak, to On:

 
Last edited:
Właśnie wrócilem z kina z Assasin Creeda. Tam krytycy podobno pojechali, czy co tam, jakieś hujowe oceny itp. ale jebać. Ja się zajebiście bawiłem przez te 2 godziny. Gdybym na 16 nie miał do roboty, to oprócz czipsów, wjechało by kilka piweczek i już byłaby idealna rozrywka. Jak ktoś oczekuję jakiegoś ambitnego kina to raczej się srogo zawiedzie, ale dla czystej rozrywki jak dla mnie bomba.
 
La La Land przepiękny film, przegenialna końcówka, przecudowna Emma. Czuje, że pozamiata tegoroczne Oskary i padnie rekord w ilości statuetek. Chazelle wyrasta na maga ekranu.
 
LOOOOOOOL :D Przecież ten film w porównaniu z książką to kiła.
Ten film to klasyka, z którego czerpały inspiracje później inne produkcje z tej tematyki.

To samo było z książką. Czytałem cała serię Harrisa, Milczenie Owiec to sztos, ale o tak świetną ekranizacje nie jest łatwo i z kiłą nie ma nic wspólnego. Poza tym wolę Czerwonego Smoka:|
 
@lugasek wiesz może kiedy będzie dostępne do obejrzenia/pobrania
-Milczenie/Silence 2016
- Z innego świata/Mal de pierres
- Manchester by the Sea ?
Z góry dzięki za odpowiedź
 
Back
Top