Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Na dniach nadrabiam klasykę sf, czyli 2001 i 2010 Odyseję kosmiczną(w planach też książki)- obejrzenie najpierw filmów bardzo zepsuje mi radochę z czytania?
To są wierne adaptacje?
 
2010 klasyk??:benny:
A nie jest? Ja bardziej z perspektywy książkowej się na to patrzę i tam do klasyki się raczej zalicza. O filmach nie wiem zbyt wiele, poza tym, że 2001 wyreżyserował Kubrick, a w 2010 gra Roy Schneider ze Szczęk :)
 
A nie jest? Ja bardziej z perspektywy książkowej się na to patrzę i tam do klasyki się raczej zalicza. O filmach nie wiem zbyt wiele, poza tym, że 2001 wyreżyserował Kubrick, a w 2010 gra Roy Schneider ze Szczęk :)
Ksiazek nie czytalem, ale filmowo to nie ta liga.
 
Ksiazek nie czytalem, ale filmowo to nie ta liga.
Się zobaczy :)
Btw jak dziś buszowałem po profilu Schneidera na filmwebie, to aż nabrałem smaku na odświeżenie Seaquesta:crazy: ciekawe jak się zestarzał ten serialik
 
Zombie SS - ja pierdole
64609-mozg-rozjebany.gif
 
Gran Torino - zajebisty film, szkoda, że na końcu zabili Clinta, chciałem, żeby zemścił się za to co zrobili tej dziewczynie, chociaż perspektywa czyszczenia jelita grubego murzyńskim pętem tez wydaje sie być odpowiednia karą. Ogólnie polecam film
 
Ej bo ja mam jakiś totalny lęk przed ściąganiem polskich filmów no i do tego (jak już wielokrotnie wspominałem) jestem absolutnym dnem w komputery i wszystko co z nimi związane. Czy może mi ktoś tak mega prosto wyjaśnić, dlaczego ściąganie filmów z takich linków jak daje @lugasek jest bezpieczniejsze niż torrenty? Wiem, że żal ze mnie, że takie pytania zadaje, ale ponoć Cohones uczy i bawi, także prosiłbym o krótką i prostą odpowiedź jak dla debila.
 
Ej bo ja mam jakiś totalny lęk przed ściąganiem polskich filmów no i do tego (jak już wielokrotnie wspominałem) jestem absolutnym dnem w komputery i wszystko co z nimi związane. Czy może mi ktoś tak mega prosto wyjaśnić, dlaczego ściąganie filmów z takich linków jak daje @lugasek jest bezpieczniejsze niż torrenty? Wiem, że żal ze mnie, że takie pytania zadaje, ale ponoć Cohones uczy i bawi, także prosiłbym o krótką i prostą odpowiedź jak dla debila.
Tak jak @Gambit
Nic nie udostepniasz. Wszystko legit
 
Back
Top