Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.



Jaranko :D

jakoś kurwa nie wiem...
przeczytałem 10 książek o Bournie, nieodżałowaną klasykę Ludluma no i ten tasiemiec Lustbadera, mimo że czasem mnie denerwuje, to ze względu na postać Jasona pochłaniam wszystko. I te filmy z Damonem niby fajne...
ale jakoś kurwa nie wiem...
 
Panowie, na thepiratebay duża liczba nowych filmów z dopiskiem -BLOW. Ktoś wie czy to nie fake ? W szczególności Kung Fu Panda mnie interesuje :>
 
Pitbull- byłem wczoraj z 2 połówką, film fajny, taki energiczny, dobrze zrobiony, momentami komediowy i to z bardzo fajnym humorem ;), ogólnie na plus, związek ze starym Pitbullem nijaki. Nie to co stary serial, który był bardzo, bardzo dobry, brakowało mi Despero jak chuj, ale film i tak polecam, bo jest dobry takie takie 7 albo 8 na 10 ;)
 
Panowie, na thepiratebay duża liczba nowych filmów z dopiskiem -BLOW. Ktoś wie czy to nie fake ? W szczególności Kung Fu Panda mnie interesuje :>

Blow to grupa wydająca relki, tak samo jak SPARKS czy AMIABLE. Nie masz się czego bać, a zawsze możesz przeczytać komentarze pod relkiem.
 
Panowie sprawa. Szukam tytuł filmu, który kiedyś oglądałem. Film z USA. Wątek taki, że dwie blondyneczki z ekipy bogatych blond dzieciaków zauroczyły się ( nie wiem jak to nazwać) w pewnych latynosach. Dziewczyny w ramach wkupnego do ich gangu muszą przeruchać się z owymi latynosami. Następnie siada im psycha po ruchaniu na dwa baty i mówią wszystkim, że zostały zgwałcone.
Dodam tylko, że nie jest to film z RedTube itp. :D
 
Panowie sprawa. Szukam tytuł filmu, który kiedyś oglądałem. Film z USA. Wątek taki, że dwie blondyneczki z ekipy bogatych blond dzieciaków zauroczyły się ( nie wiem jak to nazwać) w pewnych latynosach. Dziewczyny w ramach wkupnego do ich gangu muszą przeruchać się z owymi latynosami. Następnie siada im psycha po ruchaniu na dwa baty i mówią wszystkim, że zostały zgwałcone.
Dodam tylko, że nie jest to film z RedTube itp. :D
Podbijam kolegę, nie znam, a fabuła interesująca, lubię filmy psychologiczne:}
 
Panowie sprawa. Szukam tytuł filmu, który kiedyś oglądałem. Film z USA. Wątek taki, że dwie blondyneczki z ekipy bogatych blond dzieciaków zauroczyły się ( nie wiem jak to nazwać) w pewnych latynosach. Dziewczyny w ramach wkupnego do ich gangu muszą przeruchać się z owymi latynosami. Następnie siada im psycha po ruchaniu na dwa baty i mówią wszystkim, że zostały zgwałcone.
Dodam tylko, że nie jest to film z RedTube itp. :D

Havoc (2005) ?
 
poza częścią 5
Eeee, piątka też miała swój klimat. Nieco inny, ale miała. "Don King", solówa pod barem, powrót na stare śmieci. Powiedziałbym, że piątka, jak żaden inny film serii, miała parę przesłań (nie rozpierdalaj kasy, uważaj na księgowych, nie zapomnij,skąd pochodzisz, ect.)
 
Eeee, piątka też miała swój klimat. Nieco inny, ale miała. "Don King", solówa pod barem, powrót na stare śmieci. Powiedziałbym, że piątka, jak żaden inny film serii, miała parę przesłań (nie rozpierdalaj kasy, uważaj na księgowych, nie zapomnij,skąd pochodzisz, ect.)
Pewnie gdybym nie oceniał tego filmu jako części serii to bym się z Tobą zgodził, a tak strasznie mi to nie pasuje do historii poczciwego, nieuznającego gardy boksera :)
 
Ktoś mi wytłumaczy tak wysokie oceny na metacritic i rottentomatoes dla "Spotlight"?

Pewnie przez pozytywne recki :wink: A tak poważnie to trzeba mieć pewien dystans do ocen na meta i pomidorach. A pisze tego posta tylko dlatego, że właśnie wyszedł relek
Spotlight.2015.720p.BluRay.x264-BLOW
 
previous.gif

http://alltube.tv/film/ex-machina-2015-lektor/13211 z boku masz różne playery , jedne działają jedne nie.
 
Pitbull. Nowe porządki - 6/10, rozczarowała mnie druga książka, film w pewnym stopniu także. Nie jest zły, jest poprawny. Jednak już pewnie nigdy nam nie będzie dane obejrzeć, czegoś na poziomie serialu.
 
Ex machina obejrzana. Super, inne zakończenie niż przypuszczałem, co jest plusem, bo lubię taka nieprzewidywalność w filmach. 8/10
 
Back
Top