Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Czy pitbull z 2005 roku to 1 cześć tego filmu nad którym sie zachwycacie? Jestem po seansie. Film tragiczny. Gigantyczny naturalizm. Brzydki, słaby scenariusz, bohaterowie z którymi nie sposób się utożsamiac, można tylko gardzic.
 
Wizyta nawet fajny horror, chociaz duzo absurodow bylo ale patrzac na to, ze ciezko o dobry horror mozna obejrzec takie 6/10
 
Warto obejrzeć "Lęk pierwotny"? Słyszałem, że klasyka.
No kuhwa raczej, że.
tumblr_n9fybndCCl1ra4ssmo1_500.gif
 
Obejrzałem "Lęk pierwotny" i genialny, końcówka mnie rozjebała :pray: Widziałem lepsze i bardziej pokręcone filmy, ale i tak mi się meeeega podobał :D
 
Obejrzałem "Lęk pierwotny" i genialny, końcówka mnie rozjebała :pray: Widziałem lepsze i bardziej pokręcone filmy, ale i tak mi się meeeega podobał :D
Wprawdzie niepokręcone, ale w klimacie prawniczym do polecenia są Słaby Punkt, Sędzia i Prawnik z Lincolna.
 
Last edited:
Wprawdzie niepokręcone, ale w klimacie prawniczym do polecenia są Słaby Punkt, Sędzia i Prawnik z Lincolna.
Prawnika z Lincolna widziałem, też ekstra. Dwa pozostałe sobie zapisze i kiedyś zobaczę. Cohones aka wujek dobra rada haha :D
 
No i ja po pitbulu wlasnie. Bardzo mi sie podobal. Tak jak i serial. Troche image Majami mi nie kleil sie do calosci ale moze pierwowzor policjanta mial cos z tego. Ogolnie wczesniej czytalem kaiazke Vegi Zle psy. 95% znajduje aie w filmie choc jest to wolecione w fabule choc na prawde byly to nie powiazane ze soba sprawy. Byl i watek naszego zawodnika Antka Ch. wspolpracujacego z mokotowem;) w ksiazce bylo o tym wiecej;) ogolnie dla tych co im sie film podobal, polecam tez ksiazke dla zweryfikowania niektorych faktow jak i bardziej szczegolowego opisu zdarzen:)
 
Pewnie temat Hateful Eight byl juz poruszany ale dawno nie konczylem ogladac filmu z takim mindfuckiem.

Zajebisty.

Obraz spoleczenstwa i samego USA po wojnie secesyjnej przedstawiony mistrzowsko. Ciezko mi sie do czegos w ogole czepic...jesli juz to Tim Roth - w zasadzie jego rola - brakowalo mi tutaj Christopha Waltza. Chociaz gdyby byl to moglby skrasc show reszcie ekipy. Roth zajebisty aktor ale jest mega podobny do Waltza i niestety juz u Tarantino nie ma szans go przebic.

Polecam szczerze:)
 
Back
Top