Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Evil dead rise
Jeden z lepszych horrorów jakie ostatnio widziałem. Tym razem inna sceneria i klimat. Dużo mniej tu humoru i dystansu charakterystycznego dla serii. Fajna obsada i dobre sceny gore. Końcowe starcie zainspirowane chyba trochę sekwencją z the last of us 2 nie zdradzając za wiele. Polecam
 
Byłem wczoraj na tym nowym filmie Scorsese z di Caprio i de Niro. Kuźwa ten drugi to jest jednak profesor. Tak klasowo zagranej roli nazwijmy to dobrotliwego skurwysyna dawno nie widziałem. Film opowiada o tym jak to biali zabierali ziemię i hajs Indianom i cała historia jest naprawdę zgrabna. Do tego najważniejsza ciekawostka współczesnego Hollywood, w filmie nie ma czarnych, a jedyna wzmianka o nich to, że dokonali masakry i robią zamieszki na białych. Jedyne minusy filmu to drewniana aktorka grająca żonę di Caprio i fakt, że końcówka się niesamowicie dłuży przez jedną nietypową sekwencje kończącą
 
Byłem wczoraj na tym nowym filmie Scorsese z di Caprio i de Niro. Kuźwa ten drugi to jest jednak profesor. Tak klasowo zagranej roli nazwijmy to dobrotliwego skurwysyna dawno nie widziałem. Film opowiada o tym jak to biali zabierali ziemię i hajs Indianom i cała historia jest naprawdę zgrabna. Do tego najważniejsza ciekawostka współczesnego Hollywood, w filmie nie ma czarnych, a jedyna wzmianka o nich to, że dokonali masakry i robią zamieszki na białych. Jedyne minusy filmu to drewniana aktorka grająca żonę di Caprio i fakt, że końcówka się niesamowicie dłuży przez jedną nietypową sekwencje kończącą
De Niro i brak jebanych smoluchów.

Wyśmienita rekomendacja.
:conorsalute:
 
Byłem wczoraj na tym nowym filmie Scorsese z di Caprio i de Niro. Kuźwa ten drugi to jest jednak profesor. Tak klasowo zagranej roli nazwijmy to dobrotliwego skurwysyna dawno nie widziałem. Film opowiada o tym jak to biali zabierali ziemię i hajs Indianom i cała historia jest naprawdę zgrabna. Do tego najważniejsza ciekawostka współczesnego Hollywood, w filmie nie ma czarnych, a jedyna wzmianka o nich to, że dokonali masakry i robią zamieszki na białych. Jedyne minusy filmu to drewniana aktorka grająca żonę di Caprio i fakt, że końcówka się niesamowicie dłuży przez jedną nietypową sekwencje kończącą
Mnie zachwycił swoją grą di Caprio, bo, że de Niro jest profesorem to już wiedziałem. :pray:
Jest też kilka niezłych ról drugoplanowych, mordy mają podobierane elegancko.

Ten film jest zrobiony w niespiesznym tempie, można by go pociąć i skrócić bez szkody dla historii, ale lubię u Scorsese, to że robi po swojemu.
 

Książę ciemności Carpentera, jakby ktoś nie widział. Mi się kojarzy że dobry horror, ale widziałem go 30 lat temu - nie zdziwię się jak będzie lipa. Z drugiej strony Carpenter :werdum:

Okazało się że jest w jakimś remasterze podkręcony do 720.
 
Evil dead rise
Jeden z lepszych horrorów jakie ostatnio widziałem. Tym razem inna sceneria i klimat. Dużo mniej tu humoru i dystansu charakterystycznego dla serii. Fajna obsada i dobre sceny gore. Końcowe starcie zainspirowane chyba trochę sekwencją z the last of us 2 nie zdradzając za wiele. Polecam


Wolę ostatni remake Evil Dead. I jest jeszcze mroczniejszy, poważniejszy.

Rise zrobiłem krótką recenzję:

e5b906425c132.jpg


IMG_20231108_100813.jpg


IMG_20231108_100913.jpg


IMG_20231108_100938.jpg
 
Fajna komedia obyczajowa, choć uwaga - CZESKIE KINO!!! :beczka:

Założyłem se konto i ma to sens :happy dance:

Ciekawy obyczaj z nutką pieprzu i występem wspaniałej samiczki która zresztą robi striptiz... Wraz z inną panią czy paniami :suchykarol:

(trailer obejrzałem zaraz po wypuszczeniu do czeskich kin i od tamtej pory czekam, warto być cierpliwym :einsteinsmoke:)
 
Fajna komedia obyczajowa, choć uwaga - CZESKIE KINO!!! :beczka:

Założyłem se konto i ma to sens :happy dance:

Ciekawy obyczaj z nutką pieprzu i występem wspaniałej samiczki która zresztą robi striptiz... Wraz z inną panią czy paniami :suchykarol:

(trailer obejrzałem zaraz po wypuszczeniu do czeskich kin i od tamtej pory czekam, warto być cierpliwym :einsteinsmoke:)


Potwierdzam, dobre kino.
On zdradza, ona zdradza i pokazane jako coś co może mieć dobre skutki.
Ale to tylko u Czechów. Oni mają inny mental. Mi np na co dzień przeszkadza. Ta akceptacja zdrad. Luz seksualny. Lecz ma to swoje plusy - są mniej obłudni.


@Drzewo tam zdradza mąż i żona. Czy żona to kurwa, bo zdradza, a mąż jest ok, gdy zdradza?
 
A ja polecę ten film. Niby głupie nastolatki, wywoływanie duchów. Jednak trzyma w napięciu no i ciekawa końcówka :)

 
Myślę, że Twoja żona może mieć lustrzane odbicie w poglądach do Twojego i się tym kierować.
Bo Ty nie rozumiesz podstawowych praw natury :awesome:

Kiedy mąż zdradza to tak jakby szedł ulicą i napluł do czyjejś alkowy a kiedy żona zdradza to tak jakby ktoś szedł ulicą i napluł do jego alkowy!

Widzisz różnicę? :mamed:

Tu nie ma nic z "obłudy", czy o co tam teraz młodzież płacze, to zwykłe, podstawowe zasady przetrwania w dżungli :beczka:
 
Bo Ty nie rozumiesz podstawowych praw natury :awesome:

Kiedy mąż zdradza to tak jakby szedł ulicą i napluł do czyjejś alkowy a kiedy żona zdradza to tak jakby ktoś szedł ulicą i napluł do jego alkowy!

Widzisz różnicę? :mamed:

Tu nie ma nic z "obłudy", czy o co tam teraz młodzież płacze, to zwykłe, podstawowe zasady przetrwania w dżungli :beczka:
W tym temacie też będziecie rozpierdol robić?
 
Bo Ty nie rozumiesz podstawowych praw natury :awesome:

Kiedy mąż zdradza to tak jakby szedł ulicą i napluł do czyjejś alkowy a kiedy żona zdradza to tak jakby ktoś szedł ulicą i napluł do jego alkowy!

Widzisz różnicę? :mamed:

Tu nie ma nic z "obłudy", czy o co tam teraz młodzież płacze, to zwykłe, podstawowe zasady przetrwania w dżungli :beczka:
Ty że trolujesz, ale serio są zjeby które tak to widzą. Zresztą, miałeś próbkę w gówno burzy w zwyrolisku :p
 
Back
Top