Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

I tam wasze miejsce ameby umysłowe...
Esa
:jimcarrey:

giphy.gif



TRZEŹWY JESTEŚ?
 
Wciąż nie wiem o jaki tytuł filmu Ci chodzi, a chętnie bym zobaczył


Aaaa, Evil Dead z 2013 roku.
Opisałem go.
Jedyna całkowicie poważna część. Świetny pomysł: jest schemat grupy nastolatków w lesie. Ale zmiana jest to, że nie jest to grupa debili imprezowiczów ale poważni ludzie którzy robią odwyk swojej przyjaciółce.
 
Aaaa, Evil Dead z 2013 roku.
Opisałem go.
Jedyna całkowicie poważna część. Świetny pomysł: jest schemat grupy nastolatków w lesie. Ale zmiana jest to, że nie jest to grupa debili imprezowiczów ale poważni ludzie którzy robią odwyk swojej przyjaciółce.
No i okazało się, że widziałem :childcry:

Ostatnio nie ma filmów w tym klimacie :( Rise oczywiście widziałem również
 
No i okazało się, że widziałem :childcry:

Ostatnio nie ma filmów w tym klimacie :( Rise oczywiście widziałem również
Jest jakiś włoski z 2023 czy 2022, ale w klimatach drugiej wojny światowej :beczka:

Chyba wrzucałem tu kilkadziesiąt stron temu ::really::

Raczej na pewno, bo kojarzę że napisałem że miał trochę plusów, ale pisałem też coś o niekonsekwencji wśród zombie - że miały kilka trybów prędkości i to nie stykało :werdum:
 
A ja polecę ten film. Niby głupie nastolatki, wywoływanie duchów. Jednak trzyma w napięciu no i ciekawa końcówka :)

No ciekawy, musze przyznac.. spodziewalem sie czegos innego. :lol:
 
Zabójca Finchera to taki średni bym powiedział... Spory zawód jak dla mnie
Mi się podobał. Chociaż jest to dość nietypowy film, poza jedną sceną bardzo mało efektowny. Film jest oszczędny fabularnie i trochę jak jego bohater chłodny i zdystansowany.
 
Nooo, powiem Wam, że ten Talk to me był na prawdę dobry.

Fajna i zwarta fabuła, nie ciągnie się, sceny napięcia dobrze zrobione, jest ciągły klimat grozy i fajne pomysły.

Moja już przy pierwszej akcji wskoczyła na mnie jak Scooby na Shagiego i tak oglądała do końca mało mi ręki nie urywając.

Żadne z nas nie zrobiło przerwy, nie popatrzyło do telefonu, nie wstałem nawet dolać sobie drinka. Oglądaliśmy do końca w napięciu i zaciekawieniu.

Polecam, w nocy i głośno.
 
Back
Top