Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

they are the same picture
1683991026855.png
 
Bar dobrych ludzi. Dobry film, życiowy i śmieszny, smutny też.

Ekipa gwiazd jest (Christopher Lloyd jako dziadek :waldeklaugh:, Affleck jako "wujek", dobry scenariusz, fajna reżyseria - Clooney).

Zdjęcia, muzyka, klimat, wszystko się zgadza.

7/10. Książka też bardzo dobra.
 
GoG 3 to piękny film. Są momenty, że łapie mocno za gardło i wbija w fotel. Pierwszy taki rodzynek od czasu Endgame i patrząc na formę MCU kto wie czy nie na długo ostatni. James Gunn to najlepsze co nas spotkało w kinie superhero i mam nadzieje, że jeszcze lepiej mu pójdzie za sterami DC
 
GoG 3 to piękny film. Są momenty, że łapie mocno za gardło i wbija w fotel. Pierwszy taki rodzynek od czasu Endgame i patrząc na formę MCU kto wie czy nie na długo ostatni. James Gunn to najlepsze co nas spotkało w kinie superhero i mam nadzieje, że jeszcze lepiej mu pójdzie za sterami DC
A co będzie od dc kręcił?
 
Obejrzałem po premierze na Amazon Prime film "Air" Afflecka. Jak ktoś liczy na dużo koszykówki to jej tu nie ma, ale sama historia jest zrobiona świetnie i naprawdę polecam. Mało tego w tym filmie w sumie nie ma samego Jordana, a jedynie jego rodzice.
 
Strażnicy Galaktki obejrzeni i jest dobrze. Obawiałem się o Adama Warlocka bo Will Poulter to mordę ma nie w tamburyn a dodatkowo chyba zawsze będzie mi się kojarzył z rolą s Millerowie ale dał radę i to nieźle.
Eleganko wypadł też High Evolutionary i mam nadzieję że sposób w jaki zakończył się film z jego udziałem będzie furtką do tego że jeszcze wróci. Może zrobią kiedyś aż event z Annihilation to byłby jak znalazł

Nadrobiłem też poprzedni piąty(?) Krzyk i cóż.. fajnie że wróciła starsza obsada ale koncepcja z bohaterami rządzącymi sobie w oparciu o poprzednie filmy i ogólnie slashery jakoś mnie nie kupiła. Widziałem dużo lepsze filmy z tym motywem. Zobaczymy jak szósta część.
 
Szybcy i Wściekli 10 - powiem tyle: nie idzcie na to gówno. Ja pierdole niech oni to skończą bo ten film to jest plucie w twarz marce.
Plują w twarz to już tak od piątej części, no może szóstej... Ten sentyment to pierwszych dwóch :płacz:Do tej pory jest niewiele filmów które katowałem więcej razy.
 
Jakiś specjalny pokaz? Bo dopiero od jutra grają.

Czekam:antonio:
W niektórych multipleksach zrobili przedpremierę i akurat u mnie znajomy był i opowiedział. Fan serii i mówi, że czuję się jakby mu napluli w twarz, że gówno i że Marvel robi bardziej logiczne filmy
 
Poważnie? Ja zawsze myślałem, że te kolejne to takie same gnioty jak te fast i furiusy

W niektórych multipleksach zrobili przedpremierę i akurat u mnie znajomy był i opowiedział. Fan serii i mówi, że czuję się jakby mu napluli w twarz, że gówno i że Marvel robi bardziej logiczne filmy
Tam na próżno szukać logiki skoro w zwiastunie już logika kuleje. Momoa mści sie na tytułowej rodzinie za zabicie brata a przecież jego brata zabił Hobbs :mamed:
I to że białej parze urodziło się czarne dziecko :juanlaugh:
 
Poważnie? Ja zawsze myślałem, że te kolejne to takie same gnioty jak te fast i furiusy
Ja lubię, rozkręcało się z każdym filmem. Pierwsze dwie części był takie bardziej szpiegowskie, szczególnie jedynka, dwójka była słaba i ta kobita co tam grała wkurwiająca, trójka średnia, a od 4 jak dla mnie zajebiste kino sensacyjne. Kasa nie poszła na marne, dobre efekty specjalne w nowych MI, a Cruise chyba sam większość scen grał, bez kaskadera :frankapprove:

Rogue Nation i Fallout, prawie cały czas akcja, nie idzie się znudzić, a scena w Operze przy tej muzyce :antonio:

 
Back
Top