Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Kto pamienta?

1667998783529.jpeg
 
Tragedią tej części niech będzie to, że chyba porządnie na ekranie to tam ginie tylko 1 lub 2 osoby. W filmie o niebezpiecznych Dino.

No k...a.Tragedia.


Jak tu nie tęsknić za latami 70-90. Dobrze że błąd w systemie wymyślił arcydzielo Alice in Borderland.
 
Teoretycznie: groźny wirus sprowadza ludzkość do etapu sprzed tysięcy lat. W tym czasie świąt zasiedlają dinozaury. Nie ważny jest powód fabularny: ważny jest efekt końcowy.

W sumie coś podobnego było. Serial "Terranowa". Ostatnicy z przyszłości cofnęli się w czasie i założyli osadę w świecie dinozaurów.
Bez sensu. Mam kilka uwag do Twojej propozycji i moglibyśmy rozpocząć nową gównoburzę... ale jest 14:10 na zegarze :roberteyeblinking:
 
Bez sensu. Mam kilka uwag do Twojej propozycji i moglibyśmy rozpocząć nową gównoburzę... ale jest 14:10 na zegarze :roberteyeblinking:

No a ja czytam Dzieje i Kultura Ludów Azji Centralnej i by mi to zabrało niepotrzebne czas. I tak dziś za dużo jestem tutaj więc dobrze że nie ciągniesz :p
 
Jak już Żelaznaszpara wspomniał o Parku Jurajskim to goraco polecam książki. O ile pierwszy film uwielbiam tak książka lepsza.
 
W sumie coś podobnego było. Serial "Terranowa". Ostatnicy z przyszłości cofnęli się w czasie i założyli osadę w świecie dinozaurów.
Spoko był ten serial, szkoda, że skasowali, chyba pieniędzy nie było z tego co pamiętam, a produkcja sporo kosztowała.
 
Na trojce zasnalem z byłą w kinie... :mjsmile:
To dlatego że byłeś z nią w kinie:roberteyeblinking:
Przypomniała mi się historia, był taki czas jak chodziłem z różnymi dupami do kina i nie raz się pierdolnąłem i powiedziałem „pamiętasz ten film na którym byliśmy” a za chwile mi się przypomniało że to jednak z inną byłem :pociesznymirek:
A co do JW3 faktycznie był średni, liczyłem na większą role Halie Berry. I z Johna zrobili jebanego terminatora.
 
To dlatego że byłeś z nią w kinie:roberteyeblinking:
Przypomniała mi się historia, był taki czas jak chodziłem z różnymi dupami do kina i nie raz się pierdolnąłem i powiedziałem „pamiętasz ten film na którym byliśmy” a za chwile mi się przypomniało że to jednak z inną byłem :pociesznymirek:
A co do JW3 faktycznie był średni, liczyłem na większą role Halie Berry. I z Johna zrobili jebanego terminatora.
hahah kurwa ile ja to razy mialem, ale u mnie to bylo ze wszystkim, ze sklepem, z ciuchami, typu pamietasz jak narzekalas na ten moj zielony sweter, a to nie ona. Imiona mi sie tez pierdolily, raz ustawialem sie z dwoma nataliami na raz, jedna byla na erasmusie w portugalii, to przygarnalem druga. Jedna byla natalia a druga matalia w tel :D IQ mi wyjebalo ponad skale, wtedy tak czulem, a i tak pojebalem i wyslalem nie tego sms co trzeba ;)
 
hahah kurwa ile ja to razy mialem, ale u mnie to bylo ze wszystkim, ze sklepem, z ciuchami, typu pamietasz jak narzekalas na ten moj zielony sweter, a to nie ona. Imiona mi sie tez pierdolily, raz ustawialem sie z dwoma nataliami na raz, jedna byla na erasmusie w portugalii, to przygarnalem druga. Jedna byla natalia a druga matalia w tel :D IQ mi wyjebalo ponad skale, wtedy tak czulem, a i tak pojebalem i wyslalem nie tego sms co trzeba ;)
Ciężkie to były czasy, raz z jedną byłem na weselu a już byłem wypity to powiedziałem do niej imieniem innej :mamed:
Miny ludzi przy stole były bezcenne :beczka:
 
Ciężkie to były czasy, raz z jedną byłem na weselu a już byłem wypity to powiedziałem do niej imieniem innej :mamed:
Miny ludzi przy stole były bezcenne :beczka:


Spoko. Z moja obecna idziemy raz do hotelu. Płacę za pokój. Moja jedna była to była...Grażyna. i pomyliło mi się przy recepcji. Mówię do niej "Grażyna". Na szczęście moja uznała, że to żart i nazwała mnie Januszem xd w tym roku się przyznałem, że mi się imiona jebly.
 
Najlepsze polskie filmy to?
U mnie:
1. Rękopis znaleziony w Saragossie
2. Ziemia Obiecana
3. Matka Joanna od Aniołów
4. Przypadek
5. Faraon
6. Szpital Przemienienia
7. Mocny Człowiek
8. Dług
9. Psy
10. Perła w koronie i tutaj z 15 innych na tym miejscu...
 
Najlepsze polskie filmy to?
U mnie:
1. Rękopis znaleziony w Saragossie
2. Ziemia Obiecana
3. Matka Joanna od Aniołów
4. Przypadek
5. Faraon
6. Szpital Przemienienia
7. Mocny Człowiek
8. Dług
9. Psy
10. Perła w koronie i tutaj z 15 innych na tym miejscu...


Trylogia Samych swoi, 2 części Kilera oraz Znachor , bo to jedyne rzeczy jakie widziałem z polskiego kina :cool:


Właśnie przez upadek kinematografii zastanawiam się czy nie nadrabiać polskich filmów , bo mam co.
 
@Halibut 2.0

Wiem, że to szokujące ale ja zawsze miałem wylane na polską kinematografię.

Całe moje życie spędziłem przy Arnim, Van damme i Sylwku. Dlatego może ciężko odnaleźć mi się w obecnym świecie. Teraz czymś takim stała się dla mnie Azja i tam znalazłem pocieszenie.
 
Najlepsze polskie filmy to?
U mnie:
1. Rękopis znaleziony w Saragossie
2. Ziemia Obiecana
3. Matka Joanna od Aniołów
4. Przypadek
5. Faraon
6. Szpital Przemienienia
7. Mocny Człowiek
8. Dług
9. Psy
10. Perła w koronie i tutaj z 15 innych na tym miejscu...
Jesteś krytykiem filmowym?
 
Back
Top