Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja szczerze nigdy nie byłem wielkim fanem Westernów. W życiu widziałem tylko ten co podałem wyżej , ,,Dobry,zły i brzydki " i ,,Powieście go wysoko"

Teraz właśnie chyba zacznę wyszukiwać sobie z dawnych lat dobre westerny , po tym jak w Holly na dobre umarła męskość.

Jak masz dobre tytuły to podrzuć.
Wpisujesz Clint Eastwood i oglądasz po kolei :) Moja ulubiona postać westernowa.
M.in.: Za garść dolarów, Za kilka dolarów więcej, Mściciel, Wyjęty spod prawa Josey Wales, Niesamowity Jeździec i kultowe Bez Przebaczenia.
Bez Clinta: Garść dynamitu, Człowiek zwany Ciszą, Jeremiah Johnson :redford:
 
I Claudia Cardinale…

View attachment 38381

Zjawiskowa...
Podobnie jak Monica Bellucci w filmie Malena :antonio:

Monica-Bellucci-Malena.jpg
 
Ja szczerze nigdy nie byłem wielkim fanem Westernów. W życiu widziałem tylko ten co podałem wyżej , ,,Dobry,zły i brzydki " i ,,Powieście go wysoko"

Teraz właśnie chyba zacznę wyszukiwać sobie z dawnych lat dobre westerny , po tym jak w Holly na dobre umarła męskość.

Jak masz dobre tytuły to podrzuć

Ja szczerze nigdy nie byłem wielkim fanem Westernów. W życiu widziałem tylko ten co podałem wyżej , ,,Dobry,zły i brzydki " i ,,Powieście go wysoko"

Teraz właśnie chyba zacznę wyszukiwać sobie z dawnych lat dobre westerny , po tym jak w Holly na dobre umarła męskość.

Jak masz dobre tytuły to podrzuć.
Moje ulubione tytuły
Propozycja
Pewnego razu na dzikim zachodzie
Bez przebaczenia
Tańczący z wilkami
Dobry, zły i brzydki
Dzika banda
Za kilka dolarów więcej
3.10 do yumy (nowa wersja, nie widziałem starej)
Prawdziwe męstwo (nowa wersja, nie widziałem starej)
Bone tomahawk
Wyjęty spod prawa Josey Wales
Tombstone
 
Wleciało trochę nowości przez weekend do pobrania. 720p, 30 fps, minimum: Secrets of Dumbledore, Morbius, Northman, Sonic 2. Rutracker, albo filman jak coś.
 
Dobra dzięki za listę. W tym roku i tak czekam tylko na HoD i AiB, więc zacznę nadrabiać sobie męskie westerny kiedy świat był twardy,aż z chęcią wyruszę w tę podróż.
 
:jon:

Vangelis sie w sama porę zabrał…
 
Rozmawiałem ze znajomym w pracy na temat filmu Northman i przy okazji narzekania na powyższy przypomnieliśmy sobie o czymś w podobnym klimacie.

Jest to chyba produkcja rosyjska i z racji tego mogła Was ominąć.

Znacie?:



Angielski tytuł to the last warrior
 
Rozmawiałem ze znajomym w pracy na temat filmu Northman i przy okazji narzekania na powyższy przypomnieliśmy sobie o czymś w podobnym klimacie.

Jest to chyba produkcja rosyjska i z racji tego mogła Was ominąć.

Znacie?:



Angielski tytuł to the last warrior

dzisiaj być może zobaczę, takie klimaty zawsze w cenie
 
Rozmawiałem ze znajomym w pracy na temat filmu Northman i przy okazji narzekania na powyższy przypomnieliśmy sobie o czymś w podobnym klimacie.

Jest to chyba produkcja rosyjska i z racji tego mogła Was ominąć.

Znacie?:



Angielski tytuł to the last warrior

Zmień znajomych. Northman zajebisty. Ma klimat Valhalla Rising. Polecam.
 
Back
Top