Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

O skurwiele, dodali na 13.20 w weekend :siara: a mialem sie juz skusic te 60 km w jedna strone.. :jon:
Ja tu widze piątek, sobotę, niedziele. :bleed:

2140366546546.jpg
 
Byłem na Sonic 2 z synem (6 lat). Dzieciak bawił się wyśmienicie. Polecam kilka dni wcześniej obejrzeć albo przypomnieć sobie pierwszą część (jest na Netflix), bo fabuły mocno się łączą. No i po napisach jest zapowiedź 3 części.
 
Chyba nie do końca zostałem zrozumiany. Wg mnie Serkis świetnie odnajduje się w motion capture (Gollum, Caesar) więc uważam że biorąc udział / reżyserując animację nie ma bata żeby chociaż gościnnie nie dał złapać sobie twarzy wcielając się w jakiegoś zwierza. :beer:
 
Chyba nie do końca zostałem zrozumiany. Wg mnie Serkis świetnie odnajduje się w motion capture (Gollum, Caesar) więc uważam że biorąc udział / reżyserując animację nie ma bata żeby chociaż gościnnie nie dał złapać sobie twarzy wcielając się w jakiegoś zwierza. :beer:
Zrozumialem tylko to chyba ma byc zwykla animacja rysowana, jak aktorska w stylu tego nowego krola lwa to niech spierdalaja... :boystop:
Big Red Balloon to jakaś nowa postać w DC? :mamedwhat:
Chyba Bane'a chce zagrac :juanlaugh:
 
Back
Top