Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Takie sztucznawe, ale tragedii nie ma. Film jest po prostu chujowy a głowni bohaterowie to jakieś nieporozumienie.
ok, dzieki za oszczedzenie czasu :) tak myslalem, chociac emmerich nawet jak robil chałe to przynajmniej efekty byly kozak.
 
Ja ostatnio "męczę" kino japońskie.
Mogę szczerze polecić "Kobietę z wydm".
A wczoraj oglądałem "Siedmiu samurajów". Całe szczęście, że ten film ma w połowie antrakt, bo gdybym oglądał całość w bym skończył grubo po 01:00 w nocy.
 
Mój najbardziej oczekiwany film w tym roku. Robert Eggers ekranizuje nordycką legendę, to musi się udać.
Po The VVitch bym powiedział, że tak. Ale po tym bigosie Lighthiuse już pewności nie mam. Choć też czekam.
 
Obejrzałem Furiozę - słabe strasznie. Ktoś tu wcześniej pisał, że taki Vega bez drona. Zgadzam się w 100%. Dialogi drętwe, żarty to stare internetowe suchary. Chabior to ostatnio w każdym filmie jakby grał tą samą postać. Oczywiście jak zawsze przerysowaną. Chociaż najgorsza rola filmu to ten lekarz. Jedyny plus filmu to spoko zagrał Damięcki. 3,5/10
 
Obejrzałem Furiozę - słabe strasznie. Ktoś tu wcześniej pisał, że taki Vega bez drona. Zgadzam się w 100%. Dialogi drętwe, żarty to stare internetowe suchary. Chabior to ostatnio w każdym filmie jakby grał tą samą postać. Oczywiście jak zawsze przerysowaną. Chociaż najgorsza rola filmu to ten lekarz. Jedyny plus filmu to spoko zagrał Damięcki. 3,5/10

W porównaniu z filmami Papryka i tak o klasę wyżej

:roberteyeblinking:
 
Yja7wZQ.jpeg
 
„Ostatni Pojedynek”

Film dla ludzi z zaburzeniami pamięci. Niektóre sceny (niekrótkie) powtarzane po dwa, trzy razy. Jakieś nieporozumienie!
Damon waleczny cukold, jakiś taki nieteges
Kylo Ren jak to Massimo Gucci, słabo gwałci.
Bena Flek fajny przerysowany.
Teściowa też dobra aż sam bym zajebał taboretem.
Lady Meetoo bardzo ładna ma swoje (dwa) walory ale ich kurwa nawet nie pokazali mimo licznych scen łóżkowych i giewałtu !!!! Ridley oby Cie sparło na wieki za to!
Szkoda czasu i to czasem 2 razy!
 
Last edited:

Za-je-bi-sty! Na takiego gacka czekalem! Klimat skurwialego Gotham wylewa sie z ekranu, praca kamery i zdjecia Frasera to mistrzostwo az sie kurla juz nie moge doczekac Diuny 2... Muza zajebista klimat robi bardzo dobry - dla niektorych pewnie duzy minus bo jako takiej muzy to tam nie ma jak w wiekszosci filmow ale mi te skrzypy i inne efekty dzwiekowe odpowiadaly.
Aktorsko bardzo dobrze i pomyslec ze Pattison w zmierzchu gral :D, Farell jako pingwin nie do poznania. Scenariusz tez bardzo dobry, motyw kobiety kot faktycznie tylko nie potrzebny, no ale zawsze cos musi byc. A czlowiek zagadka - typ od Labiryntu Villneva - dobrany idealnie juz do poprzedniego filmu :lol:
8-8.5 nawet / 10 :wink:
 

Za-je-bi-sty! Na takiego gacka czekalem! Klimat skurwialego Gotham wylewa sie z ekranu, praca kamery i zdjecia Frasera to mistrzostwo az sie kurla juz nie moge doczekac Diuny 2... Muza zajebista klimat robi bardzo dobry - dla niektorych pewnie duzy minus bo jako takiej muzy to tam nie ma jak w wiekszosci filmow ale mi te skrzypy i inne efekty dzwiekowe odpowiadaly.
Aktorsko bardzo dobrze i pomyslec ze Pattison w zmierzchu gral :D, Farell jako pingwin nie do poznania. Scenariusz tez bardzo dobry, motyw kobiety kot faktycznie tylko nie potrzebny, no ale zawsze cos musi byc. A czlowiek zagadka - typ od Labiryntu Villneva - dobrany idealnie juz do poprzedniego filmu :lol:
8-8.5 nawet / 10 :wink:
Mówiłem że dobry:cool:


Zapowiedź sugeruje odejście Thora na emeryturę i zmianę warty, czyżby ostatni film Hemsworth'a w mcu?
 

Za-je-bi-sty! Na takiego gacka czekalem! Klimat skurwialego Gotham wylewa sie z ekranu, praca kamery i zdjecia Frasera to mistrzostwo az sie kurla juz nie moge doczekac Diuny 2... Muza zajebista klimat robi bardzo dobry - dla niektorych pewnie duzy minus bo jako takiej muzy to tam nie ma jak w wiekszosci filmow ale mi te skrzypy i inne efekty dzwiekowe odpowiadaly.
Aktorsko bardzo dobrze i pomyslec ze Pattison w zmierzchu gral :D, Farell jako pingwin nie do poznania. Scenariusz tez bardzo dobry, motyw kobiety kot faktycznie tylko nie potrzebny, no ale zawsze cos musi byc. A czlowiek zagadka - typ od Labiryntu Villneva - dobrany idealnie juz do poprzedniego filmu :lol:
8-8.5 nawet / 10 :wink:
Dobry, ale dla części widzów może być trochę za długi.
 
Back
Top