Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Lepiej późno niż wcale. Serial jest fenomenalny, a ta scena to mistrzostwo.
Spoiler z s01e02

na tym skończyłem oglądać. Przy pierwszym odcinku z 2 razy sprawdziłem ile do końca, a drugi jak oglądałem to mi wyskoczyły napisy końcowe i byłem w szoku, że to już. W mojej głowie minęło 5 minut.
W czasach edonkey miałem taką sytuację z UFC :D
To był przytyk do tego, że się wypowiadasz, a nawet nie sprawdzisz co komentujesz. :tysoncoffe:
 
Tylko że ja z tych co nie oglądali Gwiezdnych Wojen czy nawet Obcego. Wszelkie s-f mnie nudzą i męczą. Co jest takiego w tej Diunie, że nie pożałuję kasy wydanej na kino?
Idź w środę do kina to zapłacisz 15zl tylko że ludzi od zajebania, pewnie więcej na browary wydajesz w weekend :putinlaugh:
Albo zaproś jakąś loszke i niech ci zapłaci za bilet :beczka:
Tylko w trakcie seansu nie stój na rękach:awesome:
 
Tylko że ja z tych co nie oglądali Gwiezdnych Wojen
The Trench Run – Episode 2: The Empire Strikes Back – Three Angry Nerds

Tylko że ja z tych co nie oglądali nawet Obcego
Alien The Movie GIFs - Get the best GIF on GIPHY
 
Tylko że ja z tych co nie oglądali Gwiezdnych Wojen czy nawet Obcego. Wszelkie s-f mnie nudzą i męczą. Co jest takiego w tej Diunie, że nie pożałuję kasy wydanej na kino?
No to nie idź do kina ale przynajmniej poczekaj na jakąś wypasioną wersję a nie rzucaj się od razu na pierwszego ripa jaki się pojawia... no chyba, że oglądasz na kartonie po tymbarku i w słuchawkach pchełkach to w sumie możesz oglądać cokolwiek :fjedzia:
 
No to nie idź do kina ale przynajmniej poczekaj na jakąś wypasioną wersję a nie rzucaj się od razu na pierwszego ripa jaki się pojawia... no chyba, że oglądasz na kartonie po tymbarku i w słuchawkach pchełkach to w sumie możesz oglądać cokolwiek :fjedzia:
Na moim wypasionym lapku hp bym oglądał.
 
To masz bardzo słabo wytrzymałą mosznę. Bo ten trailer odebrał mi chęci pójścia na film, pomimo, że po wcześniejszych przesłankach liczyłem na dobre kino. A zwiastun to mi bardziej zalatuje siódmą częścią szybkich i wściekłych niż tym co chciałem obejrzeć.
Też jestem sceptyczny, ale obejrzę z ciekawością. Gorszej kaszany niż batman i robin to chyba nie zrobią
 
Back
Top