Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Zaczęli kręcić niezniszczalnych 4

1633953711001.png
 
Trailer nowego Batmana gniecie mosznę :antonio:



To masz bardzo słabo wytrzymałą mosznę. Bo ten trailer odebrał mi chęci pójścia na film, pomimo, że po wcześniejszych przesłankach liczyłem na dobre kino. A zwiastun to mi bardziej zalatuje siódmą częścią szybkich i wściekłych niż tym co chciałem obejrzeć.
 
To masz bardzo słabo wytrzymałą mosznę. Bo ten trailer odebrał mi chęci pójścia na film, pomimo, że po wcześniejszych przesłankach liczyłem na dobre kino. A zwiastun to mi bardziej zalatuje siódmą częścią szybkich i wściekłych niż tym co chciałem obejrzeć.
Ch*ja się znasz :kis: to będzie tak zajebiste detective noir story, że wyrzuci z kapci.
I jak zajebiście to wygląda.

 
Może chuja się znam, prawdopodobnie tak.


Ale i tak chujowe, nie oglądałem ::jondance::
❤️
A tak poważnie to poprzedni trailer był zdecydowanie lepszy, zapowiadał zdecydowanie przyziemniejsza historię i ociekał klimatem. Tutaj mamy Nolanowskie akcje i mnóstwo efekciarstwa. Myślę że jest specjalnie tak zmontowany być przyciągnąć niedzielnego widzą. Sam film będzie 3 godzinnym snujem, więc znajdzie się miejsce na klimat i akcje. No i jak to wszystko wygląda.
 
Zdecydowanie na Diune warto sie wybrac, najlepiej IMAX a jeszcze lepiej do Heliosa na DREAM. :heart:
Byłeś może już w tej sali? Ja jako że mam unlimited to chodzimy do CC, ale na Diunę z chęcią bym się wybrał do Heliosa do tej sali.
 
Byłeś może już w tej sali? Ja jako że mam unlimited to chodzimy do CC, ale na Diunę z chęcią bym się wybrał do Heliosa do tej sali.
Bylem, mega dzwiek, fotele najwygodniejsze w jakich siedzialem :cool: obraz tez jest swietny chociaz wydaje mi sie ze w IMAX troche lepszy ale juz bardzo dawno nie bylem, wiec nie mam jak porownac.
 
Byłem wczoraj na venomie i jest ,,ok”
Szybciej się rozkręca niż jedynka, jest więcej akcji aczkolwiek jest krótszy.
Scena po napisach bardzo fajna, coś na co wszyscy fani czekali.
:redford:
 
Bylem, mega dzwiek, fotele najwygodniejsze w jakich siedzialem :cool: obraz tez jest swietny chociaz wydaje mi sie ze w IMAX troche lepszy ale juz bardzo dawno nie bylem, wiec nie mam jak porownac.
Właśnie na Diunę idziesz dla obrazu więc chyba zostanę przy imaxie.
 
W Batmanach zawsze muszą być dwie rzeczy - klimat i akcja. Im lepiej nakręcona akcja tym lepiej dla filmu. Klimat to już rzecz względna, bo Batman ma w swoim wachlarzu najróżniejsze historie do zekranizowania. Od tych prostych gdzie wszystko wiadomo i opierających się tylko na napierdalance z dobrze napisanymi wrogami, przez rozwiązywanie tajemnic gdzie po mroczne klimaty wchodzące w psychologiczne aspekty człowieka.
Ja tam nowego Batmana z chęcią obejrzę.
 
Back
Top