Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

spojler odcinkowy, nie link

za duzo absurdow, na szybko, na sile, coraz mniej zaczyna mi sie to podobac
i jakim 'cudem' Paul Kellerman zyje? przeciez odstrzelil sobie leb, wtf

o kurwulus :o o: kijem tego nie tykam :)

Właśnie nadrobiłem Autopsję Jane Doe - dobra, klimatyczna i przede wszystkim świeża (:lol:) pozycja w gatunku.
7/10
BTW, ostatnio tak fajne zwłoki widziałem na stole w The Night Of :goldi:
 
Właśnie nadrobiłem Autopsję Jane Doe - dobra, klimatyczna i przede wszystkim świeża (:lol:) pozycja w gatunku.
7/10
Tak, całkiem dobra, choć pierwsza połowa filmu zdecyduje lepsza, trzymająca w napięciu.
 
Jakiś film wojenny, z tym, że we współczesnych czasach? Powoli trzeba się oswajać z klimatem :siara:

Zastrzegam, że Snajper, Zero Dark Thirty, Hurt Locker, Heli w ogniu, Jarhead, Beasts of No Nation obejrzane. Tylko proszę o coś godnego, żadnych pierdół ;)
 
Jakiś film wojenny, z tym, że we współczesnych czasach? Powoli trzeba się oswajać z klimatem :siara:

Zastrzegam, że Snajper, Zero Dark Thirty, Hurt Locker, Heli w ogniu, Jarhead, Beasts of No Nation obejrzane. Tylko proszę o coś godnego, żadnych pierdół ;)

Lone Survivor
Act of Valor

i bardziej dramaty, ale mocno powiązane w wojną
Incendies
The Search
 
Interstellar, Marsjanin, Pasażerowie (nie oglądałem, ponoć bardziej babski film), Grawitacja
Interstellar, Marsjanina i Grawitację już oglądałem. "Pasażerowie" mnie nie interesują ze względu na fakt, że film zebrał chujowe oceny, oraz rozwinięty wątek romantyczny w nim zawarty.

Dalej. :boystop:
 
Interstellar, Marsjanina i Grawitację już oglądałem. "Pasażerowie" mnie nie interesują ze względu na fakt, że film zebrał chujowe oceny, oraz rozwinięty wątek romantyczny w nim zawarty.

Dalej. :boystop:
The Expanse, ale to serial
 
Od Pasażerów trzymajcie się z daleka, nawet jako umiarkowany fan urody laski z Igrzysk Śmierci, ledwo przez to przebrnąłem i to na przewijaniu. S-f jest tam jak na lekarstwo.
 
Oglądałem. :boystop:

w ostatnich latach strasznie mało filmów dziejących się w kosmosie, no chyba, że Scott zacznie produkować seryjnie Alieny. Widziałeś Event Horizon albo Sunshine? Ogólnie ciężko coś polecić, wpisz w google "movies in space" czy coś w ten deseń i masz co odhaczać ;)
 
w ostatnich latach strasznie mało filmów dziejących się w kosmosie,
To prawda. Za to mamy mnóstwo "wspaniałych" ekranizacji komiksów... :siara:
Widziałeś Event Horizon albo Sunshine?
Widziałem oba.
"Horyzont Zdarzeń" nawet całkiem niedawno sobie odświeżałem.
Ogólnie ciężko coś polecić, wpisz w google "movies in space" czy coś w ten deseń i masz co odhaczać ;)
Wpisałem.
Znalazłem tylko "Diunę" Lyncha.
Ponoć średnia to ekranizacja, ale chuj tam, obejrzy się.
Polecam Pandorum-dość stary film, bo z 2009, ale jak ktoś nie widział to powinien nadrobić
Też widziałem.
Dobry film. Klimatem momentami przypominał mi Dead Space'a.
 
@Luke
Star Trek
Żołnierze Kosmosu (mnie ten film bawi )
Doom (też bekowy film)
Gra Endera
Apollo 13
Pandorum
Serenity
Prometeusz (2012)

Napisz co oglądałeś i w którą stronę isć, co ci najbardziej przypadło do gustu
 
Widziałem wszystkie z wymienionych. :sad:
@Luke
Star Trek - oglądałem
Żołnierze Kosmosu (mnie ten film bawi ) - oglądałem
Doom (też bekowy film)- oglądałem
Gra Endera - z tego co widzę, to taki trochę film adresowany do młodszej widowni
Apollo 13 - oglądałem
Pandorum- oglądałem
Serenity - oglądałem
Prometeusz (2012) - oglądałem
Napisz co oglądałeś i w którą stronę isć, co ci najbardziej przypadło do gustu
Tak z pamięci to:

Moon
The Martian
Event Horizon
Sunshine
Interstellar
Contact
Pandorum
Prometheus (mimo tych głupot w scenariuszu)
Alien
Red Planet
 
Widziałem wszystkie z wymienionych. :sad:


Tak z pamięci to:

Moon
The Martian
Event Horizon
Sunshine
Interstellar
Contact
Pandorum
Prometheus (mimo tych głupot w scenariuszu)
Alien
Red Planet

W tym temacie to obecnie duzo wiecej jest w serialach. Z takich slabszych lyb mniej znanych to moze jeszcze Doom, Elizjum, moze The Fountain, Serenity, Europa Report (bardzo spoczko film), District 9.
 
Back
Top