Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Panowie, da radę ogarnąć gdzieś Gwiezdne Wojny: Łotr 1 z dubbingiem PL albo lektorem?
 
Panowie, da radę ogarnąć gdzieś Gwiezdne Wojny: Łotr 1 z dubbingiem PL albo lektorem?
Na razie dostępna jest tylko wersja z kinowym audio/dubbingiem słabej jakości. Pod koniec kwietnia pojawi się wydanie Blu-Ray/DVD filmu i wtedy też będzie lepszy dźwięk.
 
Last edited:
Właśnie przypomniałem sobie GITSa z 1995r. Zapomniałem już jak dobry to film, jak dobrą ma muzykę. Oprawa wizualna niesamowita, nawet po 22 latach.
Polecam.

EDIT.
Nie oglądałem serii Alternative Architecture, a wy?
 
Last edited:
file_198151_0_Full_Metal_Jacket_R_Lee_Ermey.jpg


Czy obejrzałem Full Metal Jacket? Sir, yes, sir !
Czy był dobry? Sir, yes, sir !
Czy polecam obejrzeć? Sir, yes, sir !
 
Ja tam z Pasażerów byłem zadowolony. Poleciłbym.

Czy ktoś z was widział już Prison Breaka? 1 odcinek 5 sezonu? I go ma ?

Bo widzę, że Grupa Hatak jak zwykle - bardzo pracowicie podeszła do tematu i są już napisy.

http://grupahatak.pl/napisy/101/Prison_Break/

Odcinek by pasowały te napisy ?

Pasujące wydania:
REPACK.HDTV.x264-SVA
REPACK.720p.HDTV.x264-AVS
REPACK.480p.x264-mSD
REPACK.XviD-AFG
---
HDTV.x264-SVA
720p.HDTV.x264-AVS
480p.x264-mSD
XviD-AFG
---
WEB-DL.x264-RARBG
720p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG
1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Ktoś, coś?
 
Ja teraz robię maraton z klasykami (wszystkie po raz pierwszy oglądam)

Rain Man, Przebudzenia, Życie jest piękne.


To ostatnie, to dla mnie jedno z największych arcydzieł kina. Reżyser to geniusz. Bo trzeba być geniuszem, by stworzyć film o holokauście, który jest tak twardy emocjonalnie i psychicznie jak największe dramaty o tym temacie, a jednocześnie jest gatunkową komedią, zawierającą wszystkie wymagane elementy tego gatunku. I do tego - nie wywołuje to u chyba nikogo, niesmaku i kontrowersji. Kilka razy próbowano już coś takiego zrobić, m.in w najważniejszym tego typu filmie "Pociąg Życia" ale: raz, że "Życie jest piękne " miało premiere wcześniej, dwa - moim zdaniem tam nie udało się umieścic takiej dozy dramatyzmu. W "Życie jest piękne"...piękne jest to, że każda scena komediowa,jest jednocześnie sceną dramatyczną. Każda zabawa ojca z synem oznacza jakąś tragedie - pod kłamstewkiem taty, kryje się zawsze czyjaś śmierć, jakieś mordercze prawo.
Polecam każdemu kto nie widział.
 
Komórka na podstawie Kinga to faktycznie taka kupa jak mówią oceny na fb czy warto jednak obejrzeć?
 
Myślę, że ocena 4,3 jest zdecydowanie za wysoka jaka na tego kupsztala.
No niestety przekonałem się na własnej skórze :p
Już sobie darowałem dalszy seans, w sumie książka też moooocno średnia była
 
Back
Top