Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie spodziewałem się tego, ale mogę polecić Ghost in the Shell. Świetnie nakręcony, gęsty klimat, świetna muzyka, Scarlet nawet tego za bardzo nie popsuła (chociaż wciąż wolałbym Azjatkę do głównej roli). Niestety widać "spłaszczenie" oryginału pod względem scenariusza czy dialogów, ale rozumie, że film był nastawiony na bardzo szeroką publiczność i tak "musiało" być. Mimo wszystko naciągane 8/10.

Jak tam wyszła scena ze Spider Tankiem w PG-13?
 
Odkrycie - "Naukowiec, który potwierdził istnienie życia po śmierci, co pociągnęło za sobą falę samobójstw" itd . Dupy nie urywa ale tematyka ciekawa . Aż odświeżę sobie " Linię życia" z 1990r chyba :)

 
Kurdę tak mi się przypomniało jak gadacie o tym Ghost in the Shell. Kilka lat temu był film zrobiony chyba cały kompuetorowo, taka bajeczka na podstawie też jakiegoś japońskiego komiksu? Ktoś mniej więcej kojarzy o czym mówię? Kompletnie nie pamiętam o co tam chodziło, wiem, tylko żę jakaś laska była główną bohaterką.
 
Kurdę tak mi się przypomniało jak gadacie o tym Ghost in the Shell. Kilka lat temu był film zrobiony chyba cały kompuetorowo, taka bajeczka na podstawie też jakiegoś japońskiego komiksu? Ktoś mniej więcej kojarzy o czym mówię? Kompletnie nie pamiętam o co tam chodziło, wiem, tylko żę jakaś laska była główną bohaterką.
http://www.filmweb.pl/Appleseed
 
A ja szukam filmu sf, było coś tam o przyszłości i kastach. Byli jacyś bogaci co mieszkali na małym ogrodzonym obszarze od biednego plebsu. Film raczej po 2000r.

Nie wiem czy to był dobry film, ale mi jakos sie przypomniało i chce ustalić co to było bo chodiz mi po głowie heh
 
Jak tam wyszła scena ze Spider Tankiem w PG-13?

Niestety ta scena wchodziła w najgorsze 15min filmu (zakończenie). Nie była zła, ale miała potencjał na dużo więcej (dla mnie w anime była zrobili to sporo lepiej. Ten klimat i ujęcia, feeling niczym walka z bossem w grze, a w filmie - meh).
 
Panowie, mam prośbę. Chciałbym ponownie obejrzeć sobie pewien film, ale za chuja sobie nie przypomnę, jak on się nazywał...

A on był o hazardzie, można napisać. Był sobie typek, który był młody i bardzo ogarnięty w temacie. Obstawiał i typował dla innych. Dzielił się typami, udzielał porad. Potem został zwerbowany do jakiejś firmy, która zajmowała się właśnie typowaniem za $$$ [ coś jakby gazeta, redakcja ? ]

I pamiętam jak ludzie dzwonili do tego głównego bohatera po typy. On im udzielał i często też były dramaty w stylu, że dzwoniła żona jakiegoś gościa i mówiła, że typ popełnił samobójstwo. Bo obstawił jak mu radzono, za gruby hajs i typ nie wszedł. :crazy:

Pamiętam też, że główny bohater dostał zjeby od swojego szefa, bo miał wytypować całą kolejkę NFL bodajże, zrobił to, a potem skuteczność była bardzo słaba.

Scena finałowa to chyba taka, że gościu miał jedyną szansę, żeby wyprostować swoją karierę jako typera i nakazał ludziom grać pewien typ, który od samego początku nie sprawdzał się. Ale jakoś pod koniec meczu sytuacja się odwróciła i jednak wyszlo na jego...
 
Panowie, mam prośbę. Chciałbym ponownie obejrzeć sobie pewien film, ale za chuja sobie nie przypomnę, jak on się nazywał...

A on był o hazardzie, można napisać. Był sobie typek, który był młody i bardzo ogarnięty w temacie. Obstawiał i typował dla innych. Dzielił się typami, udzielał porad. Potem został zwerbowany do jakiejś firmy, która zajmowała się właśnie typowaniem za $$$ [ coś jakby gazeta, redakcja ? ]

I pamiętam jak ludzie dzwonili do tego głównego bohatera po typy. On im udzielał i często też były dramaty w stylu, że dzwoniła żona jakiegoś gościa i mówiła, że typ popełnił samobójstwo. Bo obstawił jak mu radzono, za gruby hajs i typ nie wszedł. :crazy:

Pamiętam też, że główny bohater dostał zjeby od swojego szefa, bo miał wytypować całą kolejkę NFL bodajże, zrobił to, a potem skuteczność była bardzo słaba.

Scena finałowa to chyba taka, że gościu miał jedyną szansę, żeby wyprostować swoją karierę jako typera i nakazał ludziom grać pewien typ, który od samego początku nie sprawdzał się. Ale jakoś pod koniec meczu sytuacja się odwróciła i jednak wyszlo na jego...
http://www.filmweb.pl/Podwojna.Gra
 
Tak tylko informacyjnie zostawiam: Pitbull.Niebezpieczne.Kobiety.2016.PL.HQDVDRip.XviD.AC3-ELiTE
po drugiej części pitbulla trzeciej nie obejrzałbym nawet gdybym miał wyjść z conorem na solo.
 
Bleed for this - historia Vinny'ego Pazienzy, boksera który uległ poważnemu wypadkowi i potem próbuje wrócić do sportu. Bardzo przyjemnie się oglądało, mobilizujący film, który pokazuje że impossible is nothing. 7/10
 
Właśnie obejrzałem Gatnz: O - anime już praktycznie nie pamiętam, ale sam film bardzo fajny. Wiadomo, trzeba przymknąć oko na wylewającą się z ekranu głupotę bohaterów, ale jest naprawdę sporo juchy, są świetne projekty potworów no i kapitalna animacja
7/10

 
Serio ludzie oglądają anime z ang dubbingiem? :joe:
A w kreskowce niby w czym to przeszkadza? Zakladamy oczywiscie dubbing wysokobudzetowy, a nie translator google i Holowczyc z Aldoną.
Nie jestem nerdem-skosofilem, nawet nie pamietam czy obejrzany 20 lat temu GITS (dla mnie dobry przede wszystkim bo swietne SF, a kreska tylko dobrym, klimatycznym dodatkiem) byl w oryginale czy po ang.

Jak ktos oglada dla kreski to rownie dobrze moze wylaczyc dzwiek (pamietam ktoras seria batmana byla bliska mrocznej wersji i tak robilem, serio!), jak dla japonskiego klimatu to i w oryginale bez napisow :) co kto lubi :)
 
Last edited:
Star Trek - kolejne marne filmidło z oceną rzędu 8 na większości liczących się portali. :siara:

Minusy:
- Tak naprawdę, ten film niewiele ma wspólnego ze "Star Trekiem";
- Głupoty w scenariuszu;
- Słabe dialogi;
- Sztampowi do bólu bohaterowie;
- (a jakże) Wjebany na siłę wątek miłosny, który jest kompletnie z dupy;
- Przaśny, czasami irytujący humor.

Plusy:
- Reżyseria;
- Charakteryzacja;
- Wizualna strona filmu/Efekty specjalne;
- Leonard Nimoy

Ocena: 5/10
 
Jaki ten Pitbull z kobietami jest zjebany. Dobrze, ze nie wydałem na bilet wczesniej.

Zlepek jakiś scen, gowno totalne. Ani to zabawne ani intresujace. Ja jebie jaki stolec. Miernota pod każdym wzgledem
 
Jaki ten Pitbull z kobietami jest zjebany. Dobrze, ze nie wydałem na bilet wczesniej.

Zlepek jakiś scen, gowno totalne. Ani to zabawne ani intresujace. Ja jebie jaki stolec. Miernota pod każdym wzgledem
Też właśnie obejrzałem, piona!
Słaby film ale nadal lepszy niż nowe porządki.
 
Bleed for this - historia Vinny'ego Pazienzy, boksera który uległ poważnemu wypadkowi i potem próbuje wrócić do sportu. Bardzo przyjemnie się oglądało, mobilizujący film, który pokazuje że impossible is nothing. 7/10
Niezly, ale szkoda, ze nie trzymali sie jego rekordu i pomieszali troche jego walki.
 
Niezly, ale szkoda, ze nie trzymali sie jego rekordu i pomieszali troche jego walki.
To już chyba standard w tego typu filmach. W ostatnich miesiącach oglądałem Hands of Stone oraz Fightera (tak, dopiero teraz...), oba filmy naprawdę mi podeszły, ale też oba traktowały prawdziwy przebieg karier czy walk zawodników dość swobodnie.
 
Koledzy, kto może "Ksiądz" z Jakubikiem wrzucić? Ale nie torrent bo polskich torrentem strach ciągnąć.
 
Nie wiedziałem, że Chris Weidman grał w Plutonie.

charlie-sheen-platoon.jpg
 
Back
Top