Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nanjing! Nanjing!, Wołyń, Idź i patrz - kurwa po takim maratonie to chyba nie będę normalnym człowiekiem. Jak ktoś chce zobaczyć jakim potworem może być człowiek, najgorsze oblicze wojny to polecam. Jak nie, to szkoda ryć bani.
 
Bardzo spoko.Klimat sie fajnie rozwija, generalnie koncowka mnie troszeczke rozczarowala ale moze to byc za bardzo subiektywne odczucie. Spelnia wszystkie wymagania bardzo dobrego thrillera.

No to w niedzielę na kacu idę do kina:)
 
Panowie była by szansa na na jakiś namiar na bajki dla dzieci z polskim dubbingiem, wystarczy 480p i może być nawet torrent :
- Sing (2016)
- Trolle (2016) (Trolls)

ewentualnie jak jeszcze cos z nowosci to tez mile widziana :bye:

:kis:
 
@Gaara @Gambit dziekowka, za polecenie code geass wlasnie koncze, zajebiste anime, najbardziej chyba podoba mi sie w nim to, ze nie ma takiego jak my znamy podzialu na dobro i zlo, od siebie moge polecic elfen lied jak ktos nie widzial i 1 sezon death note.
 
The Void - kurde, jakie to mogło być zajebiste filmidło. Film czerpie garściami od Carpentera (Atak na posterunek, Coś, Książe ciemności) i Lovecrafta. Jest mroczny, pełen mistycyzmu i mocnych scen gore. Widać, że jest zrobiony z sercem, do tego efekt praktyczne robią wrażenie, a nie jakieś z dupy CGI. Niestety film jest bardzo sztampowy, aktorsko słaby i poległ w warstwie scenariusza. Z drugiej strony kosztował tylko 3,5 miliona, a to robi ogromne wrażenie.
Jak ktoś przymknie oko na wszystkie niedociągnięcia będzie świetnie się bawił. Polecam w szczególności fanom Event Horizon.
7/10

 
The Void - kurde, jakie to mogło być zajebiste filmidło. Film czerpie garściami od Carpentera (Atak na posterunek, Coś, Książe ciemności) i Lovecrafta. Jest mroczny, pełen mistycyzmu i mocnych scen gore. Widać, że jest zrobiony z sercem, do tego efekt praktyczne robią wrażenie, a nie jakieś z dupy CGI. Niestety film jest bardzo sztampowy, aktorsko słaby i poległ w warstwie scenariusza. Z drugiej strony kosztował tylko 3,5 miliona, a to robi ogromne wrażenie.
Jak ktoś przymknie oko na wszystkie niedociągnięcia będzie świetnie się bawił. Polecam w szczególności fanom Event Horizon.
7/10


Jest już ejcz-di, czy jakiegoś guwniaka oglądałeś?
 
Czy jest już Dangal w dobrej jakości? Ostatnio jak sprawdzałem, to bieda. Kiedy to na iTunes miało wyjść?
 
Back
Top