Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Oglądanie horroru w kinie a w domu to 2 zupełnie inne rzeczy . Ja w kinach na horrorach bywam dosyć często bo dziewczyna mnie ciągnie i w kinie to na każdym horrorze co byłem chyba sie wystraszyłem chociaż raz czy dwa a w domu to zupełnie inny klimat . W środe atakujemy Obecność 2 . Co do Nocy oczyszczenia to moim zdaniem film może nie jest jakis wybitny ale sam pomysł na film jest bardzo fajny i jak widać ludzi też przyciąga skoro już 3 część w 3 lata chyba .
 
Big short - dobry film o machlojkach jakie się odpierdzielały przy kryzysie finansowym z 2008 roku- 8/10
 
Oglądaliście ten nowy "Never Back Down"?

Film po którym ostatecznie jestem przekonany, że Michael Jai White ma w swoim domu ołtarzyk poświęconemu samemu sobie, gdzie składa codzienne modły.
 
Oglądaliście ten nowy "Never Back Down"?

Film po którym ostatecznie jestem przekonany, że Michael Jai White ma w swoim domu ołtarzyk poświęconemu samemu sobie, gdzie składa codzienne modły.
MJW może, jemu wolno. Ma w sumie coś koło 35 dan :mamed:
Barnett tam zdaje się gra? Muszę obejrzeć.
 
Ja ostatnio przed UFC oglądałem to, dobry film. Jako, że sam jesteś ojcem i z tego co kojarzę masz nawet córkę to może Ci podejdzie.

http://www.filmweb.pl/film/Ojcowie+i+córki-2015-710202
Nie mogę oglądać takich filmów. Od razu mi się płakać chce, gdy mam do czynienia z jakimkolwiek czy to fizycznym czy psychicznym cierpieniem dziecka. Gdy sobie przypominam np. Fortepian to aż mam dreszcze.
 
Nie mogę oglądać takich filmów. Od razu mi się płakać chce, gdy mam do czynienia z jakimkolwiek czy to fizycznym czy psychicznym cierpieniem dziecka. Gdy sobie przypominam np. Fortepian to aż mam dreszcze.
mam to samo hehe dlatego moimi ulubionymi filmami sa sensacje/kryminaly, komedie i fantasy
 
Back
Top