Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

To pewne?
Kurwa bez jaj. Niech sobie jakiś murzyński pisarz napisze serię o przygodach czarnego superagenta, która potem zostanie zekranizowana.
W następnej kolejności Bond będzie azjatą, czy może pedałem?
Nie no, ja w to nie wierzę. Jak to będzie murzyn, to wykładam lachę i nigdy więcej nie obejrzę Bonda. Najpierw murzyn później ciapaty, w dodatku pedał. Będzie wyrywał chłopców i jeździł Priusem.
 
ponoć Idris Elba ma być nowym Bondem, który jak widać biały nie jest ;p

2yuk45k.jpg


pany, skoro murzyni mogą być wikingami, to Bondem tym bardziej :D
 
Już kiedyś o tym pisaliśmy bo był szum, że Idris Elba będzie 007
http://cohones.mmarocks.pl/threads/...ijać-szerokim-łukiem.424/page-559#post-980023
No juz jest stary, ale mają już ponoć tytuł roboczy "Black Bond Down" :)

Istnieje taka teoria

http://www.cracked.com/article/18367_6-insane-fan-theories-that-actually-make-great-movies-better/

Kiedyś na nowego Bonda postawiłbym na drewnianego Henry'ego Cavill'a

6bbb212a-39d3-492f-a66f-45ac5ae31652-2060x1236.jpeg


Chociaż po zobaczeniu And Then There Were None świetnym wyborem byłby hobbit Kili czyli Aidan Turner :D

6dd5e40e3c93d2082a3b32293b0fe786.gif
 
chodziły też sluchy o tym panu:
Damian Lewis- dobry aktor, grał w kompanii braci i homeland
damian-lewis-04.jpg

Tylko jaki jest sens "wymiany" 47 letniego Craiga na 45 letniego Lewisa? Elba też do młodziaków nie należy, w tym roku skończy 44. Nowy aktor podpisze kontrakt na kilka filmów, więc pewnie będzie przed czterdziestką - to już nie czasy Rogera Moore'a :lol:
 
Już kiedyś o tym pisaliśmy bo był szum, że Idris Elba będzie 007
http://cohones.mmarocks.pl/threads/...ijać-szerokim-łukiem.424/page-559#post-980023


Kiedyś na nowego Bonda postawiłbym na drewnianego Henry'ego Cavill'a

6bbb212a-39d3-492f-a66f-45ac5ae31652-2060x1236.jpeg


Chociaż po zobaczeniu And Then There Were None świetnym wyborem byłby hobbit Kili czyli Aidan Turner :D

6dd5e40e3c93d2082a3b32293b0fe786.gif
Jest sens oglądania tego miniserialu jak oglądało się minimum dwie wersje filmu na podstawie książki ? Dla mnie problem z obydwoma jest taki, że wyglądają za młodo.
chodziły też sluchy o tym panu:
Damian Lewis- dobry aktor, grał w kompanii braci i homeland
damian-lewis-04.jpg
Jest rudy, a my jesteśmy dyskryminowani bardziej niż czarni.
 
Jest sens oglądania tego miniserialu jak oglądało się minimum dwie wersje filmu na podstawie książki ?

Ja niestety nie pamiętam poprzednich ekranizacji. Obecna urywa jajca obsadą i świetnym aktorstwem. Wg mnie naprawdę solidna produkcja - pełnokrwisty kryminał z cholernie duszną atmosferą, pięknymi zdjęciami i świetną muzyką.
 
Ja niestety nie pamiętam poprzednich ekranizacji. Obecna urywa jajca obsadą i świetnym aktorstwem. Wg mnie naprawdę porządny
produkcja - pełnokrwisty kryminał z cholernie duszną atmosferą, pięknymi zdjęciami i świetną muzyką.
Nieważne, w obsadzie jest Charles fuckin Dance - jedziemy z tematem. "Gdyby Bóg byłby łajdakiem, byłby mną"
 
The Survivalist kawał dobrego filmidła. Surowy, brutalny, nie ma zbędnego pieprzenia o dupie Maryny (pierwsze słowa padają w 17 minucie) - film o oprawianiu królików xD
 
The Survivalist kawał dobrego filmidła. Surowy, brutalny, nie ma zbędnego pieprzenia o dupie Maryny (pierwsze słowa padają w 17 minucie) - film o oprawianiu królików xD

+1
Bardzo mi podszedł.Klimatem przypominał mi trochę ,,The road''. Oczywiście w skali mikro ponieważ film zagrany głównie przez 3 osoby.

Moje top 3 post-apo na dzień dzisiejszy (wykluczając zombie) :

The Road,
Threads,
The survivalist,

Przy okazji:

 
Wczoraj byłem na Deadpoolu. Po obejrzeniu zwiastunu, przeczytaniu recenzji oraz opinii (m.in. i tych na Cohones) moje oczekiwania były bardzo wysokie.
I kurwa nie zawiodłem się ani trochę! Film miazga, wysokie oceny jak najbardziej zasłużone, tylko krótkimi momentami akcja zwalniała ale na szczęście szybko wracała na właściwe tory. Kto nie był ten zapierdalać do kina - kawał zajebistej czarnej komedii!
P.s. Mnie najbardziej rozwaliła scena z gładzeniem przez Wayna ręką po twarzy swojej współlokatorki. Ta po napisach też była zajebista.
 
Victoria - genialny film. Nie widziałem jeszcze filmy kręconego jednym ujęciem bez cięć przez ponad dwie godziny. Długo sie rozkręcał, ale akcja stopniowo sie robila coraz ciekawsza. Ma w sobie coś nietypowego co rzadko spotykam w filmach. Wszystko tak realistyczne, że czułem się jakbym obserwował aktorów i sam brał udział w całej akcji. Najlepsze, że dosłownie nie da się przewidzieć co się zaraz stanie. Dla mnie bomba, polecam!
krecenie faktycznie fajne, co do przewidywalnosci filmu to glupota bohaterow jest tak porazajaca, ze normalny czlowiek czegos takiego nie wymysli
 
krecenie faktycznie fajne, co do przewidywalnosci filmu to glupota bohaterow jest tak porazajaca, ze normalny czlowiek czegos takiego nie wymysli
Ludzie są do wielu rzeczy zdolni i nie takie akcje już robili, także nie ma w tym nic nierealnego.
 
Ludzie są do wielu rzeczy zdolni i nie takie akcje już robili, także nie ma w tym nic nierealnego.
no tak napadasz na bank w miescie gdzie jest wszedzie monitoring, zostawiasz samochod w centrum idziesz na dyskoteke, robisz tam zadyme i pozniej wracasz do tego samochodu, ktory uzyles do napadu na bank
serio? zaraz napiszesz, ze narkotyki, ale to kolejny dowod ich debilizmu
a jeszcze jedno robic napad na 5 tysiecy euro, dobrze pamietam? kurwa 5 tysiecy euro to mogli na chwilowke wziac, a nie robic napad na bank XD


Jaka to jest kurwa żenada, że na taki film nie ma pieniędzy...

a co to komunizm mamy? jak chce film nagrac to niech wylozy hajs i kreci, a nie mu jeszcze panstwo ma za to placic
 
no tak napadasz na bank w miescie gdzie jest wszedzie monitoring, zostawiasz samochod w centrum idziesz na dyskoteke, robisz tam zadyme i pozniej wracasz do tego samochodu, ktory uzyles do napadu na bank
serio? zaraz napiszesz, ze narkotyki, ale to kolejny dowod ich debilizmu
a jeszcze jedno robic napad na 5 tysiecy euro, dobrze pamietam? kurwa 5 tysiecy euro to mogli na chwilowke wziac, a nie robic napad na bank XD
Po pierwsze to daj to w spoiler, bo nie każdy widział ten film. Dwa, nie wrócili do samochodu, tylko podeszli pod niego, bo przypomnieli sobie o zezgonowanym kumplu. Trzy, to był napad na 50 tyś euro, a cztery, zrobili to dlatego, że jeden z nich był dłużny temu gangsterowi i miał odrazu oddać, jak nie to by wziął tamten gangster laskę ze sobą.
 
na pewno nie 50 tysiecy euro, chyba ze zle przetlumaczyli, bo ostro sie z tego smialem
i tak bohaterzy to idioci, co tu duzo gadac, ogolnie film sie przyjemnie ogladalo, ale bajka niesamowita, bo co za idiota ryzykuje zycie za jakies grosze
 
na pewno nie 50 tysiecy euro, chyba ze zle przetlumaczyli, bo ostro sie z tego smialem
i tak bohaterzy to idioci, co tu duzo gadac, ogolnie film sie przyjemnie ogladalo, ale bajka niesamowita, bo co za idiota ryzykuje zycie za jakies grosze
Proszę Cie daj tamto w spoiler :D Tak, 50 tyś, bo powiedział gość wyraźnie "10 tyś dla mnie i po 10 tysięcy dla waszej czwórki". Chyba mało znasz życie jak wydaje Ci się, że nie ma ludzi na świecie, którzy są w stanie zaryzykować wiele dla 50 tys euro.
 
no bohaterzy to i tak idioci, fajnie nakrecone to glowny atut
zreszta sam o tym pisalem z miesiac temu i wychwalalem mocno film, ale z czasem doszedlem do wniosku, ze jednak nie byl taki wspanialy
w Zjawie podobnie jedna scena walki byla krecona i fajnie to sie ogladalo

co do Wolyń to bedzie jakies gore czy co? bo realistycznie to powinno byc w tematyce gore, jak gosc nakreci jakas bajke to sie wkurwie
tutaj przykladowe sceny, serio cos takiego ktos u nas nagra? jakos watpie, chociaz rezyser ma fajne filmy, trzeba mu to oddac
jak bedzie cos jak Idz i Patrz to chetnie obejrze, jak jakas bajka bez drastycznych scen to bede zawiedziony
uwaga DRASTYCZNE 18+
 
A Carla Gugino stała się potworem :P Zauważyłem w Miasteczku z Wayward Pines, ale myślałem, że to taka specjalna charakteryzacja - myliłem się! W San Andreas wygląda równie strasznie co w Miasteczku z WP.
 
A Carla Gugino stała się potworem :P Zauważyłem w Miasteczku z Wayward Pines, ale myślałem, że to taka specjalna charakteryzacja - myliłem się! W San Andreas wygląda równie strasznie co w Miasteczku z WP.
Co Ty masz do niej ;) Kwestia gustu, brzydka nie jest, ale też swoje lata już ma...
 
Back
Top