Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dzisiaj wstępnie szacuje się, ze Daedpool zarobił w USA (sobota) 41,88 mln$, co daję mu prawie 90 mln$ w dwa dni. To więcej niż dotychczasowy rekordzista lutego - ubiegłoroczne Pięćdziesiąt twarzy Greya, które zarobiło $85,17 mln w 3 dni w WALENTYNKI !!!
Szykuje się drugie największe otwarcie w historii adaptacji komiksu (pierwszej części)- w 3 dni Deadpool ma zarobić +130 mln$, czyli więcej niż np. Man of Steal, Iron Man czy Guardians of The Galaxy. Weekend w USA trwa 4 dni (mają jakieś święto) więc wpływy mogą przekroczyć nawet 150 mln$ (wynik o którym Batman v Superman: Dawn of Justice może tylko pomarzyć) do tego film ma świetne recenzje i oceny widzów, wiec i nogi będzie miał długie, kto wie, być może Deadpool będzie najbardziej zaskakującym hitem kasowym tego roku, już pojawiają się głosy, że przy budżecie 58 mln$ film może zarobić na całym świecie ... 600 mln$. Powinni zacząć przyznawać nagrody za marketing, bo to co zrobili z Deadpoolem jest ciężkie do ogarnięcia. :applause:

Teraz to tylko rekordy finansowe biją, a żeby dobre filmy obejrzeć to się trzeba cofnąć kilkadziesiąt lat :)
 
Fallout 4 tez mial niezly hype, a kazdy wie jak bylo. Czytalem rownie krytyczne opinie o Deadpoolu tj., ze taka wydmuszka tworcom wyszla.

To chyba normalne, że film zbiera też nieprzychylne oceny i nie wszystkim podejdzie.

@Tar-Ellendil, to coś słabo oglądasz xD wspomniałem o rekordach bo Deadpool wywrócił box office do góry nogami.
 
Ciekawostka - na 61 krajów (poza USA) Deadpool był numerem 1 w 60, tylko w jednym nie zdobył pozycji lidera. Zgadniecie o jaki kraj chodzi?
Podpowiedź: "(...) where a local romantic blockbuster film was able to ward it off."
 
Ciekawostka - na 61 krajów (poza USA) Deadpool był numerem 1 w 60, tylko w jednym nie zdobył pozycji lidera. Zgadniecie o jaki kraj chodzi?
Podpowiedź: "(...) where a local romantic blockbuster film was able to ward it off."
Planeta Singli ma dwukrotnie więcej kopii w dystrybucji, ale Deadpool ma większe średnie zapełnienie sali.
 
Właście wróciłem z Deadpoola. Jestem świeżo po seansie bo do kina mam blisko z chaty to narazie jedyne słowo mi się nasuwa: GENIALNY!!! Nie wiem czy coś nie pojebałem ale czytam, że Reynolds miał duży wpływ na scenariusz, jeśli tak to dla człowieka SZAPO BA. To jak się nabija sam z siebie, i z innych produkcji komiksowych to mistrzostwo świata. Było dużo nawiązań do amerykańskiej "kultury" i czasem człowiek nie czaił o co chodzi, ale i tak się śmiał jak pojebany bo było w takich momentach absurdalnych, że mimo nie wiedząc o co chodzi momentalnie miałeś beke. POLECAM!
 
Bone Tomahawk swietny westerno horror, kilka drastycznych scen
aktorzy z Fargo
polecam mocno 8/10
scena ktora mnie rozjebala to widok SPOILER kobiet w ciazy, kto cos takiego mogl wymyslec? :crazy:
Z tymi babkami w ciąży to chore gówno było. Ogólnie w niektórych miejscach ten niepozorny filmina zakrawał na gore (szczególnie jak ten dziki typ grał na jajach tego chłopaczyny jakąś maczugą). Suma summarum nie był taki zły, ale ta koncepcja małego plemienia żyjącego własnym życiem i zdolnym przedłużać gatunek nie trzymała się kupy.
 
Victoria - genialny film. Nie widziałem jeszcze filmy kręconego jednym ujęciem bez cięć przez ponad dwie godziny. Długo sie rozkręcał, ale akcja stopniowo sie robila coraz ciekawsza. Ma w sobie coś nietypowego co rzadko spotykam w filmach. Wszystko tak realistyczne, że czułem się jakbym obserwował aktorów i sam brał udział w całej akcji. Najlepsze, że dosłownie nie da się przewidzieć co się zaraz stanie. Dla mnie bomba, polecam!
 
Panowie, poszukuję filmów - dokumentów na temat polskiej mafii. Trochę tego obejrzałem, ale może podrzucicie coś z czym się nie spotkałem. Znacie jakieś tytuł?
 
Zastanawiam się czy by sie nie zabrać za wszystkie filmy o Bondzie od początku, co myślicie?
Zabieram się za to samo. Ale ciągle znajduję filmy, które bardziej chcę obejrzeć. Kibicuje Tobie! :beer:

@mat01 to znam. Myślałem, że może ktoś zna jakieś programy dokumentalne na ten temat. Dzięki tak czy siak.
 
na pewno nie biały aktor
To pewne?
Kurwa bez jaj. Niech sobie jakiś murzyński pisarz napisze serię o przygodach czarnego superagenta, która potem zostanie zekranizowana.
W następnej kolejności Bond będzie azjatą, czy może pedałem?
 
Back
Top