Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dzięki Herrflick, bardziej obrazowo i dosadnie nie mogłeś mnie zachęcić :)



( G.T mnie nie powalił na kolana, czegoś zabrakło jak dla mnie w tym filmie)
 
@Gambit spoko :-)



Też chętnie obejrzę tego Tyrrana !



Tutaj I.D na rapidzie, zassysa raz dwa dla zainteresowanych



//rapidshare.com/#!download|97l33|3310223677|I.D..avi|733167|R~FA757D954D37A2EF91818BB55BF4F046|0|0
 
Także mnie zainteresowaliście... jeśli chodzi o mentalne problemy, napady agresji, psychozy i tak dalej.. to bardzo mnie to interesuje!!
 
Obejrzałem tego Tyrannosaur i podobało mi się, ale stylistycznie bardzo podobny do My name is Joe, również z Mullan-em i jakoś niesmaowitego wrażenia na mnie nie zrobił. Bardzo dobra, na pewno zostanie u mnie w pamięci tak jak My name is Joe produkcja. 8/10







ps. Polecam kino Ken-a Loach jeżeli ktoś lubi takie surowe, wyspiarskie kino.
 
http://www.imdb.com/title/tt1872819/







Szukam tego filmu. Kto mi go pomoże znaleźć na moją dozgonną wdzięczność i 3 kumpli , bo szukamy tego od pół roku. Kto znajdzie do pobrania będzie wielki :)







Nie sugerować się tym , że pisze 2 Marca 2012 , bo to już leciało 21.04.11 r. na Tribeca/ESPN Sports Film Festival
 
Tribeca/ESPN Sports Film Festival to festiwal filmowy (patrz nazwa :-) ) , jak nikt kamerki nie przyniósł i nie nagrał to go nie ma ;)
 
@HubiSSJ3 - filmy wysyłane są na festiwale, żeby zdobyć rozgłos lub dystrybutora, niejednokrotnie jedno i drugie. Takie festiwalowe wycieczki trwają do roku ( czasami nawet dłużej ), zanim obrazy trafią do oficjalnej dystrybucji, zostaną wydane, a co za tym idzie "spiracone" :-)

"Notre Jour Viendra" (2010) - debiutancki, prowokacyjny obraz Romaina Gavrasa z Vincentem Casselem w roli głownej. Historia dwóch meżczyzn, znudzonego dotychczasowym życiem, popadającym w depresję psychiatrą ( ? ) i młodego, zamkniętego w sobie, odrzuconego przez otoczenie człowieka. Ich iście freudowska znajomość, może prowadzić tylko do nieuniknionego szaleństwa ... 7/10
 
Vincent Cassel daje rade, na pewno sobie sprawdzę ten film. Od siebie mogę polecić dwie części Wróg Publiczny nr 1 z tym samym aktorem
 
Z Casselem polecam również: http://www.filmweb.pl/film/Nienawi%C5%9B%C4%87-1995-8106



Może ktoś nie widział.
 
3 filmy z Casselem, które bardzo lubię: Nienawiść, Doberman i Nieodwracalne.



Swoją drogą widział ktoś ten trzeci tytuł (Nieodwracalne)? Zawiera dwie sceny, które są uznawane za jedne z najbardziej drastycznych w historii kina. I nie jest to zbyt dalekie od prawdy.



Swoją drogą, to jedna z nich (urwana pod koniec, ale to nic. Pełną jak ktos chce, to niech obejrzy film :P) :
 
Szukam filmów o tematyce: IT, hacking, cracking, itp.



Coś w stylu: Gry Wojenne, Hakerzy, Obława, Konspiracja.com, Kod Dostępu, Włamywacze, The Social Network.



Zna ktoś jakieś?
 
Tron : Legacy ? :-)



A poważnie, to chyba wszystko co kojarzę z takich klimatów, jak coś sobie jeszcze przypomnę to wrzucę
 
Driver - liczyłem na lepszy film. Oczywiście nie jest zły. Średni bym powiedział. Daję 6/10 . Jeden stomp mi utkwił w pamięci zwłaszcza:



di-K8UF.gif




:-)
 
Driver ?!



Swoją drogą jednen z najlepszych filmów ubiegłego roku ... Gosling to mój ulubiony aktor "młodego" pokolenia, w czym nie zagra to zamienia się w złoto ...
 
^^^^ Kwestia gustu. Dałem 6/10 . Chyba nie dałem jeszcze 9/10 , więc wcale nie taka niska ocena. Główny bohater - dawał radę, aczkolwiek liczyłem na więcej po całej producji.



Moje 6/10 to tak koło 7.5/10 na filmwebie







Edit. Sprawdziłem na Imdb jeszcze ocenę i faktycznie ludziom sie podobał:
 
Mnie tam jakoś się ten Driver nie podobał. Same dobre opinie o nim słyszałem, a w ogóle mi nie podszedł. Tylko muzyka mi się podobała
 
Panowie szukam jakiejś fajnej komedii na wieczór(tylko nie romantycznej) najlepiej jak najbardziej zakręconej(ale nie głupkowatej). Pomożecie >??
 
Back
Top