Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Mnie się wydaję, że nie warto iść na dziewczynę z tatuażem. Nie widziałem tej wersji kinowej, ale widziałem millenium tą trylogię skandynawską i ma to świetny klimat. A zazwyczaj takie amerykańskie wersje to lipa. Chociaż lepiej poczekać na opinie ludzi, którzy widzieli to i to:-)
 
Niestety oglądałem tylko szwedzką wersję ( jak większość ), ale nie mogę się doczekać amerykańskiej, co jest u mnie pewnego rodzaju ewenementem, bo nie "przepadam" za remake'ami. Nie od dzisiaj wiadomo, że Fincher jest genialnym reżyserem i pierwsze recenzje wskazują, że poszło mu o wiele lepiej niż kolegom ze Skandynawii. Oryginalna wersja mimo ciekawego scenariusza nie miała tego czegoś, a postać Lisbeth Salander ( mimo niezłego aktorstwa Noomi Rapace ) została spłycona do niegrzecznej buntowniczki - hakera ( Ronney Mara - remake - za swoja kreację otrzymała już kilka nominacji do przestiżowych nagród fimowych i nominacja do oscara również nie będzie niespodzianką ). Także polecam obejrzenie filmu, którego nie widziałem :-)
 
lepiej przeczytajcie sobie trylogie i potem nie ogladajcie filmu to bedzie duzo lepiej, ja czytalem i byla trylogia zajebista i nie mam zamiaru jej sobie psuc filmem
 
ja polecę



fajny surowy klimat , nie zrobiono jak przypuszczałem holyłudzkiego shitu jednak



troche przydługawy ale trzymajacy w napięciu , nawet mnie choc ogladałem millenium już :)



za Craigiem nie pzrepadałem nigdy , do bonda mi nigdy nie podpasuje , strzelał na koniu do alienów , moze tylko opór mi siadł z nim.



ale tu nawet nawet , śmiałem się że mógłby Ikeę reklamowac ;D



za to Mara ok , choć uroda dyskusyjna , gra nawet niezle ( z Oscarem bym dywagował )



długio bo chyba 2,5 h ale gdyby go skrócono to mzoe własnie powstał by za szybki , bez wkrętki film , któryu po wyjsciu bym zapomniał a tak nie jest :)
 
To ja moge polecic pare tak zwanych ''odmóżdżaczy'' :D



Green Lantern 7/10- typowy film na podstawie komiksu, dobre efekty.



Thor 6/10- kolejny film, z wykorzystaniem komiksowej postaci. Troche absurdalny :)



Warrior 8/10- chyba obowiazkowy dla fana MMA, dobrze odwzorowana walka, bez zadnych bajerow tyle i az tyle :D



Iron Man 2 8/10- bardzo dobra kontynuacja pierwszej czesci. Dobry humor, ladne efekty.
 
"Warrior 8/10- chyba obowiazkowy dla fana MMA "


Mam na kompie ale w słabej wersji, wole poczekać na dvdrip.


to prawda że Rumble i Marquardt tam występują i walczą w dodatku ?
 
Sonny87, jest juz dawno dvdrip.


A jeśli chodzi o Sherlocka/Dziewczyne z tatuażem, to moim zdaniem obydwa bardzo fajne. Sherlock to film przygodowy, dobra zabawa, ciekawe zakończenie, Dziewczyna to dobra rola Mary, dużo bardziej brutalny film, aczkolwiek bez sadyzmu.
 
kojarzy ktos moze tytul filmu, widzialem zapwiedz w przerwach ufc 142. Film o jakims chlopaku, ktory posiada wyjatkowa moc, za pomoca mysli moze niszczyc itp. pomoze ktos?
 
Co do Sherlocka, warto poczekac na jakis DVD, film fajny i przeyjemny, moze nawet warty pojsc do kina, ale nie jest takim milym przezyciem jak jedynka. Ale jak masz ochote spedzic milo pare minut i lubisz Roberta Jr. i masz kase :) to śmiało.
 
Wybralem sie jednak na dziewczyne z tatuazem i nie zaluje ;) Bardzo dobry film, polecam. 8.5/10
 
Milenium ta? Wykładowca od Socjologii mocno ją poleca więc osobiście, sie z filmem wstrzymuje. Skończe aktualną i pewnie ogarnę na odchamienie to milenium :]
 
Nie czytalem, a zaluje. Ale chetnie poczytalbym jakas ksiazke z podobnego gatunku/ kryminal dobry :)
 
W piątek do kin wchodzi film "Combat girls. Krew i honor" o neonaziźmie wśród młodzieży niemieckiej.
Krótko o filmie do posłuchania tutaj.

 
nie wiem czy ktos juz wspominal, ale polecam Moneyball,







moneyball-poster-Post.jpg
 
Ktos się orientuuje co z Filmem o a.Silvie?wyszło to?ma wyjść do kin?mozna to zassać skądś póki acty nie ma?:D
 
@up



polskie prawo nie zabrania Ci ściągać filmów z internetu. nawet reklamują to w TPsie chyba "2 minuty i film ściągnięty" ^^







EDIT:



jednak chodziło o reklame PLUSA ... odpowiedni filmik zarzucony do skóry ^^
 
Nie wiem jakim cudem nie widziałem jeszcze tego filmu, bo raczej z tej tematyki staram się oglądać jak najwięcej



Dotychczas w tematyce kibicowsko/gangsterskiej moim faworytem był Rise od Footsolider, ale właśnie kolega podrzucił mi



http://www.filmweb.pl/film/I.D.-1995-126399



Mistrzostwo świata w tym gatunku 10/10 POLECAM !
 
http://www.imdb.com/title/tt1204340/



Absolutna rewelacja-Polecam ogromnie.



@corey1999 nie zawiedziesz sie :)
 
@up - Oglądałem go kilka tygodni temu, genialny. Rola Petera Mullana ( !??!?!?!!!! ) to dla mnie jedna z najlepszych, jak nie najlepsza kreacja ubiegłego roku. Jeżeli Paddy Considine ma kręcic takie filmy, to niech sobie daruje aktorstwo ( do którego nie mam zastrzeżeń ) i jednak skupi się na reżyserii. Mimo kilku naprawdę mocnych scen, ten film powinien obejrzeć każdy.
 
Finalowa scena z pieskiem ROZPIERDALA!!!



Jak ja teraz mam isc do kina na Sztos 2 ?



Po takim filmie !!?



(A musze bo Jej obiecalem ) Ehhh...
 
Porownujac intensywnosc doznan- Gran Torino to lekki joint z przezenionego towaru a Tyrranosurus to pierdolniecie wiadra dobrego sortu po nieprzespanej nocy.



Burt Kowalski z GT to zrzeda ,glowny bohater wtym filmie ma natomiast powazne problemy mentalne (napady agresji psychozy itp)



Warto Kalogero naprawde.
 
Back
Top