Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Emma zawsze na propsie :star wars:



Dla przypomnienia :)

ZkzPvsl.gif
ZkzPvsl.gif
 
Good kill 7/10 - dobry film psychologiczno-wojenny, nie ma za duzo akcji, bardziej chodzi o emocje i zachowanie po przeprowadzonych "operacjach"

 
Zajebisty nowy trailer SW, ale w wersji z polskim dubbingiem to Aktor który użycza głosu Fordowi brzmi jak stary dziad.
 
No wreszcie, do tego mogę fapować :star wars:


Ten film, a raczej kolejna część, to strzał w dziesiątkę dla twórców i jestem pewny, że sprzeda się on najlepiej ze wszystkich w tym roku. Tak, przebije nawet Fast&Furious. Kolejnym tak dobrze sprzedającym się będzie Avatar 2, jednak na to czekamy do 2017.
 
Moi kochani kinomaniacy,

pomóżcie. Nie wiecie czy da się w nielegalnych wypożyczalniach obejrzeć po polskiemu takie tytuły:
"Kingsman".
"Ech Machina"?

Ani chomiki, ani kinomaniaki, ani cda.pl.
 
Moi kochani kinomaniacy,

pomóżcie. Nie wiecie czy da się w nielegalnych wypożyczalniach obejrzeć po polskiemu takie tytuły:
"Kingsman".
"Ech Machina"?

Ani chomiki, ani kinomaniaki, ani cda.pl.

Ex Machina - może jak wpiszesz poprawnie to znajdziesz xD
 
Ten film, a raczej kolejna część, to strzał w dziesiątkę dla twórców i jestem pewny, że sprzeda się on najlepiej ze wszystkich w tym roku. Tak, przebije nawet Fast&Furious.

Nie ma co porównywać religii do filmu o gościach w autach xD Świąt w tym roku nie będzie :lol:
Jedynie warga murzyna psuje mi ten teaser :laugh:

@halibut, jeszcze nie ma.
 
Nie siedzę w komiksach i tak się zastanawiam czemu właściwie Batman i Superman maja ze sobą walczyć? Przecież obaj są spoko ziomki.

Czy chodzi o to, że w mieście może być tylko jedna przystojna mężczyzna o mocno zarysowanej szczęce która zakłada majtki na spodnie czy ma to jakieś głębsze podłoże?
 
Nie siedzę w komiksach i tak się zastanawiam czemu właściwie Batman i Superman maja ze sobą walczyć? Przecież obaj są spoko ziomki.

Czy chodzi o to, że w mieście może być tylko jedna przystojna mężczyzna o mocno zarysowanej szczęce która zakłada majtki na spodnie czy ma to jakieś głębsze podłoże?

W jednym komiksie był wątek, że Bruce, Batman jest wyjęty spod prawa. Zresztą to się przewija w prawie całej jego historii, w tym ostatnich filmowych gdzie walcząc o dobro miasta musi na siebie przyjąć rolę wyklętego mordercy i przestępcy którego nienawidzi społeczeństwo i ściga prawo. Myślę , że tu będzie podobny wątek, gdyż Supermen jest bohaterem który jest niejako funkcjonariuszem prawa, jak policjant, i będzie miał obowiązek ścigać i aresztować Batmana.
 
Akcja z MoS gdzie Superman walcząc z Zodem zniszczył pół Metropolis podzieli ludzi. Jedni będą czcić go jak boga, drudzy będą go uważać za złego obcego posiadającego zbyt dużą moc. Tu pewnie na scenę wejdzie Luthor (i kryptonit) i jakimś trafem przekona na swoją stronę Batmana, a może pojawi się jeszcze większy zły (Brainiac). Oczywiście tytuł filmu to bardziej taki chwyt marketingowy i raczej walka obu panów nie będzie punktem kulminacyjnym filmu. Zresztą to są podwaliny pod Justic League, więc pewnie obaj pójdą na końcu na piwo xD
 
Focus, fajny film o oszustach, taki amerykański Sztos. Jest blondyna z Wilka z Wall Street więc warto obejrzeć.
 
@Matszo92

1. X-Men - Pierwsza Klasa
2. X-Men Geneza - Wolverine
3. X-Men
4. X-Men 2
5. X-Men 3 - Ostatni Bastion
6. Wolverine.
7. X-Men - Days of Future Past

To jest kolejność chronologiczna, ja polecam jednak oglądać w kolejności tak jak były kręcone.
 
Ktoś oglądał Snuff 102? Znacie coś w równie ciężkim klimacie w tego rodzaju kinie? "Królik doświadczalny" i klasyki gatunku odpadaja.
 
Ktoś oglądał Snuff 102? Znacie coś w równie ciężkim klimacie w tego rodzaju kinie?
oglądałem, ciężko o coś cięższego, jest coś August blabla, kręcone w piwnicy ale to bardziej Gore... #chorejazdy
Serpski Film, jak się domyślam widziałeś...
 
Back
Top