Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Albo trzeba lać hektolitry krwi i prześcigać się w coraz głupszych scenach mordu, dlatego na tym polu It Follows to horror wręcz wybitny, który klimatycznie zjada wszystko co wyszło w ostaniach pięciu latach.

No i muzyka urywa jaja, co jeszcze bardziej potęguje efekt.

 
@ up faktycznie AB to chyba mój faworyt.
Na filmwebie jest teaser Sinister 2, ale to chyba już nie bd kinowka wiec moze byc roznie.
It follows jest juz dostepne?
 
Miało być już dawno dostępne na iTunes, ale świetne wyniki kinach sprawiły, że przełożono premierę. Jednak do końca kwietnia powinno już latać w internetach
No właśnie ten teaser Sinister wrzuciłem wyżej xD

Dzisiaj mam zamiar zobaczyć 7th son (sick!!!) - takie cierpienia dla Vikanderowej :heart:
 
Szefowie wrogowie 2 - 5/10. Gorsze od jedynki(7/10), siłowe, nielogiczne, naciągane, albo miałem źly dzień pod komedie.

Gambler - 6,5/10. Ten film ma drugie dno, niesie za sobą refleksję jak gówno warty jest $, jak łatwo przemieszczać się między dnem i rajem. Do tego bardzo dobre role drugoplanowe wierzycieli, szczególnie świetny Goodman. W dość dosadny sposób pokazane jest jak to ciężki nałóg, a nie ma tu scen rodem z Requiem dla snu, Długu czy Pod mocnym aniołem. Film dialogu, mało akcji, a dużo ciekawych i głebszych wymiań zdań. Warto obejrzeć.
 
Obejrzałem sobie wczoraj świetny polski horror. Ostatni raz oglądałem go jakieś 10 lat temu, muszę przyznać, że mimo upływu lat trzyma się bardzo dobrze. Medium (1985), bo o nim mowa, to pierwszy polski film o tematyce okultystycznej. Dziś już film raczej zapomniany, a szkoda, bo moim zdaniem jest to klasa świata. Polecam się zapoznać. Film po rekonstrukcji cyfrowej można obejrzeć za free na youtube.



lub na vod.pl
online
http://vod.pl/filmy/medium/5hql8

do pobrania

klik


Jurek masujący kurę przy jękach Grażynki i późniejsza akcja to jedna z moich ulubionych scen w polskim kinie... KLASA!
 
@ up przekonałeś mnie :) trza bd obczaić, bo z polskich horrorów to tylko Wilczycę i jej powrót oglądałem
 
'84 lol
7056001.3.jpg

Miał ktoś kiedyś gremlina pod łóżkiem?:)
 
Ja tam żadnych pozytywów oprócz Karen Gillan nie znalazłem, ale racja, horror wchodzi bardzo fajnie, co jak na dzisiejsze standardy jest rzadkością..
Zdecydowanie bardziej wolę Sinister


Z początku Sinister fajny. Potem nieco jednak jakoś stracił część klimiatu, końcówka mi wcale nie podeszła.

Miało być już dawno dostępne na iTunes, ale świetne wyniki kinach sprawiły, że przełożono premierę. Jednak do końca kwietnia powinno już latać w internetach
No właśnie ten teaser Sinister wrzuciłem wyżej xD

Dzisiaj mam zamiar zobaczyć 7th son (sick!!!) - takie cierpienia dla Vikanderowej :heart:
Czekam na jakieś lepsze wersje Siódmego Syna i It Follows, zapowiadają się ciekawie.

'Trochę lipa z tymi horrorami. Teraz nic już nie straszy. Obecność mi się spodobała, ale też końcówka nieco do dupy. Ogólnie najgorsze jest to, ze jak byłem dzieciakiem, to się bałem oglądać. I powstrzymywałem się przed oglądnaiem horrorów. Teraz, jak chcę zobaczyć coś strasznego to jednak lipa, bo już się nie boję. Szkoda, ze za dziciaka się nie przełamałem i nie miałem tej adrenalinki :)
 
Czekam na jakieś lepsze wersje Siódmego Syna

Już jest niezła wersja 1080p WEB-DL, a sam filmy chu**wy, oglądałem dla Vikanderowej, która wskoczyła do mojego avatara xD

A tak w ogóle to znowu chodzą słuchy o możliwy remake albo reboot Gremlinów, czyli norma w dzisiejszych czasach.
 
Last edited:
Szybcy i Wściekli 7- rozumiem, że skoro pojawił się Statham, to musi być trochę więcej odrealnionej rozpierduchy niż zwykle, ale twórcy popłynęli całkiem. Niestety. I mówię to jako fan serii, wychowany po części na FF. Na cholerę Marvelowi Avengersi, wystarczy wezwać ekipę Dominica Toretto.

Zakładam, że ósemka zacznie się od tego, że Shaw spierdoli z więzienia.
 
Oj tam, FF to wiadome co chce się widzieć - rozpierduchę. :) Ja byłem wczoraj w kinie i jestem zadowolony. :)
 
Dołączam się do klubu zadowolonych z filmu "Szybcy i Wściekli 7". Mam wrażenie, że filmowi wyszło na dobre przesunięcie daty premiery. Bardzo przyjemne kino akcji, które kupiłem ze wszystkimi głupotami, które mi zaserwowali.

PS: Motyw z Rondą i The Rockiem wykonującym swój finisher bardzo mi się podobały ;)
 
Serio? Według mnie to bardziej Nieśmiertelni 4 powinien się film nazywać. Jak idę na szybkich i wściekłych to uwaga: chcę zobaczyć szybkich i wściekłych, czyli wyścigi samochodowe, napierdalanki i jakieś napady, a nie nieśmiertelnych komandosów z ulicy.
 
Serio? Według mnie to bardziej Nieśmiertelni 4 powinien się film nazywać. Jak idę na szybkich i wściekłych to uwaga: chcę zobaczyć szybkich i wściekłych, czyli wyścigi samochodowe, napierdalanki i jakieś napady, a nie nieśmiertelnych komandosów z ulicy.

Miałem podobne podejście, idąc na FF6 i byłem zawiedziony. Tutaj wziąłem wszystko bardziej "na luzie" i film mi się podobał. Ale coś w tym jest, co piszesz.
 
Back
Top