Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Kwiaty wojny\ Flowers of War - może szału nie robi, ale opowiada piękną i jednocześnie tragiczną historię. Polecam...
 
A Most Violent Year - usnąłem na tym filmie, nie wiem czy taki był zamysł twórców, ale już dawno mnie jakiś film tak nie znudził, a tytułowej przemocy jest w nim jak na lekarstwo, wystarczy wspomnieć, że
"most violent thing" w filmie jest scena zabicia jelenia, który uderzył w jadące auto
5/10

Teraz zabieram się za Unbroken.
 
Znowu Wam zawrócę gitarę :)

Cienka czerwona linia\Thin Red Line - znalazłby mi ktoś do pobrania ten film - bez torrenta, z lektorem
 
It Follows - zajebioza. Naprawdę kawał dobrego, ociekającego klimatem i gęstą atmosferą kina. Nie ma tu żadnego taniego efekciarstwa, jest kilka świetnych patentów. Muzyka w tym filmie tylko potęguje wrażenia. Maika Monroe ląduję już na stałe do ulubionych. Najpierw The Guest, teraz It Follows, jeśli to początek jakiejś nowej fali na oldschoolowe produkcje w klimacie lat 80-tych to byłbym w siódmym niebie 8+/10
Lepszego horroru w tym roku nie zobaczę.

 
Byl juz ktos na Chappie i moze podzielic sie wrazeniami?

Byłem, dosyć ciekawy. Schemat podobny do Robocopa, wyjątkiem jest robot ze świadomością, stworzony przez młodego naukowca a właściwie chip. Bardzo fajne zachowania Chappie'go, dużo śmiechu. Nie spodziewałem się takiej brutalności w tym filmie ale nie mam nic przeciwko :D Film ukazuje dużo problemów społecznych, najbardziej dokuczanie innym. Polecam :D
 
Wybaczcie, że się wtryniam, ale mam prośbę poratuje ktoś filmem: Samobójstwo kochanków w niebiańskiej Amijima (The Love Suicides at Amijima) z 1969 roku?
 
Back
Top