Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

To, że Disney kupił Lucasfilm wcale nie znaczy, ze będzie jakoś dziecinniej, przecież nowa trylogia także nie należała do "brutalnych", poza tym Lucasfilm będzie nadal istniał i to chyba oni będą odpowiedzialni za nowe SW, tak jak to jest z np. Marvelem czy Pixarem. Do tego Disney jest właścicielem stacji ABC, więc pewnie doczekamy się też serialu aktorskiego. Mi ten pomysł nawet się podoba bo jestem przekonany, ze nowa trylogia nie będzie gorsza od tej ostatniej Lucasa. A o czym? Jest tak jak pisze Mort czyli mnóstwo ciekawych książek, komiksów czy opowiadań. Nie siedzę w tym zbyt dokładnie ale chciałbym zobaczyć historię od tej złej strony jak to było w grach gdzie wcielaliśmy się w postać Starkillera czy też Darth Revana - byłbym naprawdę happy
 
mi sie podoba odnośnie Kac Wawy to jak twórcy mówią że to nie ma związku z Kac Vegas bo tak naprawde zostało stworzone na długo przed amerykańskim filmem itp ;) polskie produkcje obecnie to chłamy - przed oglądaniem Bitwy pod Wiedniem myślałem że nic juz mnie nie zaskoczy, a jednak
 
Gdy Disney kupił Marvela też obawiano się że będzie dziecinada, a jest kilka serii (choćby seria MAX) które są nawet ostrzejsze.
 
oglądał ktoś po prostu walcz i ppw2? sądząc po tematyce pewnie tak. stąd moje pytanie- warto poświęcić 4 godziny?
 
@ridz



Jedynka średnia, dwójka mocno średnia. Takie filmy bardziej dla nastolatków. Sceny walk oczywiście efektowne, ale oderwane od rzeczywistości. Jeśli przymrużyć na to oko, to da się obejrzeć. Fabuła oczywiście oklepana , ale nie ma tragedii. Na wieczorne odmóżdżenie w sam raz.
 
ridz



Oba filmy są poziomem zbliżone do gimbazy, jak dla mnie nic specjalnego, takie filmy dla odmóżdżenia. Fabuł jest taka super linowa, że zaraz wiadomo ocb.
 
ok, dzięki. sprawdze jedynkę. jak okaże się totalną chujnią to 2 sobie odpuszcze.



jakie filmy polecacie w temacie sportów walki? są jakieś normalne czy wszystkie typu- słabszy i tak na końcu wygra z jakimś potworem z rosji, bo szczerze mówiąc dość sceptycznie podchodzę do fillmów o takiej tematyce, ale na długie jesienne wieczory mogą się przydać. Rocky'ego oglądałem ;)
 
ridz



mało jest dobrych filmów o takiej tematyce, Warrior jest nawet nie najgorszy, no i klasyka: Podziemny krąg.
 
Mało? No chyba nie...



Ong Bak, Ong Bak 2, Undisputed, Undisputed 2, Undisputed 3, Blood and Bone, Skazaniec, Lionheart, Kickboxer, Bloodsport, Quest, Redbelt, Obrońca, Yip Man, Yip Man 2, Yip Man chinchyun, Beatdown, Baramui Fighter - tak na szybkiego.
 
Redbelt ma zakończenie kompletnie z dupy... w ogóle prowadzenie fabuły w tym filmie jest dla mnie niesamowicie dziwne. Film zjadliwy ale zarazem nie tyle ciężki co naprawdę dziwny w odbiorze.
 
No, zakończenie delikatnie mówiąc nie jest satysfakcjonujące, ale i tak film jako całość to wg mnie produkcja z czołówki tych nowszych bijatyk. Ogólnie to 'Mistrz' podchodzi lepiej po drugim obejrzeniu.
 
Ostatni dom po lewej- 6/10. Zakończenie, którego oczekiwałem, ale niestety sytuacje w filmie czasami sa pogmatwane tak bardzo jak związki w Modzie na Sukces.



Ted - nie obejrzałem całości, tylko gdzieś od 40 minuty i jak dla mnie bardzo dobra komedia.
 
wracajac do spina. . . mam gdzies od lutego/marca i db gt leci tam caly czas w kolo, fma widzialem, ze tez puszczaja kolejny raz- ogladalem przed tymi odc co leca teraz. . . ogolnie troche anime tam jest, d gray mena puszczli jakis czas temu, ale skonczyl sie na ok. 60 odc- przed wyplynieciem do japonii (ogolnie szkoda, ze nie zrobili 2 serii, tylko skonczylo sie na tej arce)



z tego co widzialem puszczali/puszczaja tez vampir knighta i cos o jakis grajkach, czy tam takie typowe szkolne romansidlo, ale nie ogladalem tego, bo to nie typy ktore mnie jakos interesuja z anime, a no i naruto tez leci pierwsza seria codziennie- tez bez jakiegos skladu co do kolejnosci odc ;]







nie sledze tego tematu na biezaco i nie wiem czy ktos pisal, ale niedlugo rusza american horror story 2
 
ale u nas, czy w usa?



btw. widzialem ostatnio na axnie trailer i tak mi sie przypomnialo, ze bedzie 2 sezon xD
 
Droga bez powrotu 5 - Bardzo przewidywalna, bohaterowie cechowali się po prostu niezwykłą głupotą. Jednak trzeba przyznać, że ci kanibale zabijali w bardzo wyrafinowanym stylu. Lepsza od 4, słabsza od 1-3. Ogólnie dla fanów serii nawet warta obejrzenia. 4/10.
 
Jest już Looper w wersji którą da się oglądać jeśli komuś nie przeszkadzają koreańskie "domki" :]



Looper.2012.KORSUB.720p.HDRip.x264.AC3-JYK
 
Back
Top