Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.





Dźwięki jak w Mass Effect, zombie troche sztuczne,ale dosc oryginalnie sie zachowujace. Zobaczymy co z tego bedzie
 
Potwierdzam i ja. Taki jakiś miałki ten Looper. Trailery trochę mylące, bo wskazywały na raczej większą ilość akcji, a tu film jest raczej spokojny. Skojarzył mi się z 12 małpami, ale nawet nie ma co ich porównywać pod względem klimatu. 12 małp wciąga nosem Loopera.
 
Mi się bardzo podobał Looper. Jest klimacik (surowy, ciężki), aktorsko bardzo ładnie. Fabuła ciekawa mimo iż końcówka przewidywalna jak wyniki naszych kopaczy na imprezach piłkarskich. Klimatem i całokształtem filmowi bliżej do Blade Runnera niż Matrixa (trailery omylnie wskazują na ten drugi rodzaj filmu). Mnie wciągnął i o to chodzi w filmach. 8/10 i polecam.
 
Dziwię się, że ktokolwiek czegoś oczekiwał po SH. Już po pierwszej części było wiadomo, ze to tylko jechanie na licencji.
 
Looper jest świetny. To w ogóle nie jest film o podróżach w czasie, ale o wyborach i znaczeniu jednostki. Niestety musieli reklamowac go jako film akcji, bo inaczej cieżko byłoby go sprzedać.
 
@Mobius



mam potwierdzenie co do Twojej tezy, o naszych odmiennych poglądach filmowych, bo wg mnie Lopoer jest świetnym filmem ... może kiedyś trafimy na tytuł który spodoba się nam obu :]



Co do pierwszego Silent Hilla, to choć znacznie zmieniał i spłycał historię z gier, to klimatycznie był wg mnie znakomity z niesamowitą i niepowtarzalną atmosferą którą udało stworzyć się twórcom. Wisienką na torcie jest fenomenalna sfera audio-wizualna, wraz z ujęciami i muzyką zaczerpniętymi wprost z konsolowego pierwowzoru. Dla mnie, mimo wielu wad i hejtu fanów, jest to jedna z najlepszych i najbardziej dojrzałych ekranizacji gier komputerowych, jakie do tej pory stworzono.



Ostatnio Rundskop/Głowa byka czyli belgijski film nominowany do Oscara w kategoriii "Najlepszy film nieanglojezyczny" - cholernie mocny i cieżki film nie wszystkim się spodoba, ja po senasie czuję się jakby pierdyknał we mnie tir 8/10
 
Pewnie jak byśmy zaczęli tytuły wymieniać to coś by się w końcu znalazło, ale generalny trend jest zachowany. :)


Co do SH to dla mnie właśnie za bardzo poszli w wizualia. Niby historia nie jest taka zła, ale nie jest nawet w połowie tak ciężka jak SH2 (gra oczywiście) i do tego musi się posiłkować mocno wspomnianą już sferą audio-wizualną. Ja oczekiwałem czegoś mega surowego, opartego głównie na scenariuszu i grze aktorskiej. Ale w zasadzie to z góry wiedziałem, że nic takiego nie dostanę, więc jakoś bardzo mnie pierwszy SH nie zawiódł.
 
kierwa, dvd Loopera szybciej niż ewentualna ( o ile w ogole ) premiera niz u mnie w kinie :D



29809_10151144900272734_1110334413_n.jpg




;]







@down tak
 
Chłopaki ma ktoś jakąś dobrą stronę skąd zciognać angielskie napisy do filmów? Bo napiprojekt kompletnie mi się zjebał i nie działa nawet po reintalce, ale to pewnie wina mego kompa zawirusowanego, a nie mam czasu na formata. A kilka filmów mam w tym właśnie End of watch, które ktoś wyżej polecał lub Savages, do których PL napisów nawet nie zaczęli robić.
 
@Mojso - wydaje mi się ze na stronce "open substitutes" znajdziesz jakies angielskie, Savages obejrzałem niestety z napisami przetlumaczonymi w translatorze wiec nie oplaca sie ich nawet pobierac, ale angielskie etz chyba tam są



napisy do 'Looper' są juz dostępne np na chomikuj, wystrczy wpisac nazwe filmu w google i "txt pl - chomikuj" to jakies są, bynajmniej ja obejrzałem to z 2 tyg temu z dobrymi napisami.
 
Gambit--- właśnie po napisaniu dopiero luknąłem napisy24 i widze, że w tłumaczeniu looper i end of watch, ale savages to tam nie widzę :)



Brasil-- dziękówka, zaraz lukne
 
@Mojso



Savages tłumaczą na kinomanii, wiadomo jak ktoś szuka napisów od Bidulca to wtedy napiprojekt, chomik etc. ale ja już w takim wypadku wolę angielskie suby niż nędzne tłumaczenie tzw. burżuj :]



np. nie wyobrażam sobie oglądać Dextera z napisami kogoś innego niż MSaint ...
 
Ok dziękówka, bo tej strony nie znałem :) Akurat ja wszytkie prawie seriale, które oglądam to z angielskimi napisami odpalam, bo nigdy nie chce mi się czekać na Pl :)
 
Looper - 8/10



Savages - 7/10



End of Watch - 7/10







Dobre filmy :)







@Mojso



Ja ang subów szukam na podnapisi.net (filmy). a seriale na addic7ed.com.
 
Dla mnie End of Watch dużo lepsze od Loopera. Zajebisty soundtrack już daje +1 do oceny. Sam film oceniłbym na 7, gdyby nie gra Gyllenhaala i Peny, która podnosi ocenę do 8. Czyli w sumie 9.
Mocny to chyba najlepsze słowo, które może opisać ten film. Fabuły praktycznie nie ma, ale ładnie się to zgrywa akurat z kręceniem z ręki. Taki kurde niby nie wybitny, ale genialnie wszystko do siebie pasuje po prostu.
 
Dla mnie też End of Watch lepszy od Loopera, David Ayer znowu zrobił świetny film z kapitalnym aktorstwem 9-/10



(Mobius udało się ^^)



BTW The.Dark.Knight.Rises.2012.1080p.BluRay.x264-ALLiANCE już jest
 
http://www.cdaction.pl/news-29753/splinter-cell-ubisoft-potwierdza---bedzie-ekranizacja-kto-w-roli-sama-fishera.html







Dla miłośników talentu T.H.
 
Może nie film ale polecam serial The Walking Dead jak dla mnie świetny. Właśnie oglądam 3 sezon i musze powiedziec że nadal nie wieje nudą.
 
Yea. To nasz pierwszy raz można powiedzieć. :D
Co do Splinter Cella to jakoś średnio mi Hardy pasuje, ale sobie pewnie poradzi skubaniec jak zawsze. Poza tym, nie chce mi się sprawdzać, ale ekranizacją PoP-a też się pewnie sam Ubisoft zajmował i wyszło bardzo dobrze, więc jest szansa, że i Splinter Cella nie popsują.
 
Back
Top