Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Żebym miał tylko ten AXN Spin. Już dawno to lecieć zaczęło, z tego co mi wiadomo, to jest ponoć zmieniony i dużo gorszy lektor.
 
a żebym ja pamiętał jaki to był 15 lat temu gdy widziałem to ostatni raz ;] mi nie przeszkadza,zawsze coś :) Własnie biją Smoka Cienia czwartej gwiazdy ;] AXN Spin jest na Polsacie w pakiecie Extra czyli popatrze sobie na to przez jeszcze 5 miesięcy - mam nadzieje,że w tym czasie i DBZ puszczą, a najlepiej KAI ;]
 
W Złotych Tarasach raz kiedyś byłem i tyle nas wyszło. 5 czy 6 osób było i razem popcornami itd. wyszło chyba ponad 300zl. :D
 
Ja gdybym chciał skoczyć na permierę to na siebie wydał bym ok 60 zł a wiadomo,że Panne trzeba zabrać. Więc niestety - w tej cenie moge mieć 2 płyty z muzą albo gre. Więc pozostaje mi czekać, az po kilku miesiącach film pojawi się w kinie,które znajduje się troche bliżej,albo ściągać. Co innego gdybym miał kino na miejscu,wtedy pewnie bym się mieścił w cenie 22 zł na osobe.
 
Czasem biorę rodzinkę na bajkę 3d do Szczecina. Bilety około 8 dych, paliwo - drugie tyle, McDonald/KFC, poppcorn, cole i inne duperele - 2 , 3 stówy z palcem w d..







Ale stać mnie :-)



:-)







Czas spędzony z rodziną poza kompem - bezcenny
 
@yagiel, na axn spin tego db gt, to juz czwarty czy piaty raz powtarzaja, tzn cala serie:D lepiej sie zaczaic na fullmetal alchemist, po 24 leci, po 3-4 odcinki jakos.
 
Jak donoszą liczne światowe źródła oraz sam portal Disneya, firma za kwotę opiewającą na 4,05 miliarda dolarów zakupiła Lucasfilm, zamawiając jednocześnie nową trylogię "Gwiezdnych Wojen", której produkcja miałaby rozpocząć się w 2014 albo 2015 roku.
 
Bez reguł - zajebisty film, gorąco polecam, trzyma w napięciu cały czas i jest dość mocny. A Samuel L.J swoją grą aktorską przebija wszystko.
 
Mi szczerze to 1-3 bardziej się podobało niż 4-6.



A co do nowej serii, boję się, że jak ktoś wyżej wspomniał powstanie film dla dzieci.
 
1-3 porównując do 4-6 to tak jakby całkowicie inne filmy. Stare gwiezdne wojny mają niesamowity klimat, a jak na moje Atak Klonów najgrosza z powstałych do tej pory części. W sumie Disney zrobił Avengersów i nie wyszło to najgorzej ale jednak obawy są i to dosyć duże ;(
 
Dla mnie też stare są najlepsze. Mroczny,zimny klimat którego nie da się zapomnieć. 1-3 miały zupełnie inny klimat,ale również były to dość spoko filmy. Ciekawe na czym miała by polegać trylogia disneya - nowa opowieśc w tym samym universum czy kontynuacja? Wg mnie odtworzenie charakteru sagi może być niemożliwe i w sumie nie jara mnie takie odcinanie kuponów. W tym temacie wszystko zostało już powiedziane.
 
Chyba musze nadrobic Gwiezdne Wojny. Kiedys bylem w kinie na jakiejs czesci, ale nawet nie pamietam jakiej.
 
Smutna prawda jest taka że Gwiezdne Wojny nawet już od czasów Powrotu Jedi były robione pod zabawki (cholerne ewoki!) i Disney pewnie też chce na tym skosić kasę. Teraz większe pieniądze niż na biletach producenci robią na licencjach na zabawki - vide Auta, Battleship, Monopoly the Movie...


Btw proszę nie mówcie tylko że części 1-3 były w porządku albo nawet lepsze, z perspektywy czasu można zapomnieć o niedociągnięciach, ale niedawno natrafiłem na recenzję która mi świetnie przypomniała wszystko co było nie tak w tych filmach (recka tylko eng, długa ale zajebiscie smieszna)
 
Disney planuje zrobić epizod 7, który będzie początkiem nowej trylogii. Ja jestem ciekaw, czy oni oleją kompletnie książki, komiksy i całe uniwersum i zrobią gówno dla dzieci. Mam nadzieję, że tak nie będzie, bo książki SW gniotą system. Szczególnie Nowa Era Jedi, ale to już jest zbyt hardkorowe dla widzów w których Disney by pewnie celował, więc wątpię, żeby zrobili jakiekolwiek filmy z tego okresu w uniwersum SW. ;(
 
2 listopada będzie miał premiere "Man with the Iron Fist" Wie ktoś czy film będzie też do obejrzenia w polskich kinach ?
 
Znalazłem czas żeby obejrzeć wreszcie z ciekawości Kac Wawę, i za cholerę nie mogę znaleźć pozytywów tego filmu, żeby go nie krytykować. Kolejna polska produkcja która zasługuje na miano tragedii. 2/10 jak dla mnie.
 
Back
Top