Fantasy Premier League?

Niczego kutasie wstawiał nie będę oprócz wody na rumianek !!!! Ja się chuja znam na pl !!
Co nie kurwa, wstawiaj!
Ostatnio kurwa pisałeś że też grasz ale nie zdążyłeś do naszej ligi. Pochwal się jaki jesteś fachowiec, no chyba że leciałeś w chuja, tak samo jak z tymi frytkami na UFC gdy cię złapałem na kłamstwie.

Zaczynasz mi podpadać!
 
Terminarz muszę ogarnąć i te podwójne mecze w jednej kolejce ;) bo szczerze to nigdy tego nie sprawdzałem, widziałem poprostu z kim gra zawodnik z mojego składu i tyle xD
rób notatki na przyszłość!

zagrałem dziką kartę przed kolejką 32, czyli już teraz.
33 kolejka jest podwójna dla 6 ekip- bench boost
34 kolejka jest zmiejszona o mecze z 33- free hit
36 powinna być z zaległym meczem city- palace, to będzie potrójny c.

taki jest plan.
 
rób notatki na przyszłość!

zagrałem dziką kartę przed kolejką 32, czyli już teraz.
33 kolejka jest podwójna dla 6 ekip- bench boost
34 kolejka jest zmiejszona o mecze z 33- free hit
36 powinna być z zaległym meczem city- palace, to będzie potrójny c.

taki jest plan.
W następnym sezonie podejdę do tego bardziej taktycznie.

Ale mam jakieś przeczucie, że pójdzie mi gorzej niż jak gram na czuja :lesnarhappy:
 
to nie przeczucie, tak będzie.

im mocniej wnikasz, tym bardziej igrasz ze szczęściem i zdrowym rozsądkiem i odwrotnie.
Napewno będzie ciekawie.

Musimy więcej ludzi zebrać do naszej ligi, żeby podkręcić rywalizację
 
Dlaczego za napastnika czyli Ekitike którego miałem w pierwszym, tak jak Timbera, wskoczył mi kurwa pomocnik Xhaka, a nie napastnik Kroupi? Za Timbera dobrze wskoczył Senesi, to dlaczego tutaj też nie było wymiany napastnika za napastnika tylko wrzuciło mi pomocnika? Wbijam w ten jeden punkt ale chce zrozumieć dlaczego bo w przyszłości zamiast jednego punktu mógłbym stracić więcej...

Ustawienie miałem 4-4-2 a zmieniło mi na 4-5-1

Screenshot_2026-04-14-02-37-41-937_com.pl.premierleague.jpg
 
Ustawienie miałem 4-4-2 a zmieniło mi na 4-5-1
kolejni rezerwowi z ławki.
zagrał pierwszy i drugi- zmiany nie są na pozycjach.

wyjątek kiedy masz 3 obrońców w składzie, a 2 na ławce, ale na miejscach rezerwowych 2 i 3.
w tej sytuacji kiedy nie zagra jeden z twoich podstawowych defensorów z ławki wejdzie obrońca, a nie pierwszy rezerwowy.
nie możesz grać ustawieniem na dwóch.
 
kolejni rezerwowi z ławki.
zagrał pierwszy i drugi- zmiany nie są na pozycjach.

wyjątek kiedy masz 3 obrońców w składzie, a 2 na ławce, ale na miejscach rezerwowych 2 i 3.
w tej sytuacji kiedy nie zagra jeden z twoich podstawowych defensorów z ławki wejdzie obrońca, a nie pierwszy rezerwowy.
nie możesz grać ustawieniem na dwóch.
Aha, chyba rozumiem, dzięki. Miałem błędne przekonanie że wchodzą pozycja za pozycję.

E: nie no jak. Od lewej na ławie miałem bramkarza, Senesi, Xhaka, Kroupi.

No to nie wchodziło po kolei tylko senesi wszedł pozycja za pozycję i zamiast mi wpuścić pierwszego Kroupiego, to mi wrzucił do składu Xhake który był na miejscu na którym teraz jest Ekitike.

No to chyba nie powinno tak być, albo na nadal czegoś nie rozumiem.
 
Z ławy po kolei to leci od prawej tak? No to coś nie gra.

Tak wyglądał skład przed tymi wejsciami z ławki.


Screenshot_2026-04-14-13-58-42-609_com.pl.premierleague.jpg
 
Ale rewolucje w składzie zrobiłem, ale się wkurwie jak i kogoś kontuzja wyskoczy, bo wykorzystałem 5 darmowych transferów, w prawdzie mam jeszcze hita, ale jego chce wykorzystać po tej podwójnej kolejce dopiero, na koniec sezonu to się u mnie zrobiło jedno wielkie pomieszanie z poplątaniem :awesome:
 
Ciekawe czy O'Reilly zagra to bym mu dał triple captain
pomysł szalony, ale potencjalny zwrot może być bardzo fajny.
musisz obserwować do samego końca info.

arsenal i burnley.
pierwszy mecz jest trochę poważniejszy, także może być rotowany.
poza tym to pep guardiola, a on ma różne pomysły i na pewno nie gra w fpl!

pamiętaj!
pep to jest wróg, jeżeli grasz w fpl.
 
james justin- 1,4 % posiadania i właśnie załadował gola!
:antonio:

e:
jeszcze punkty defensywne wbił w 40 min.

:gospeldance:
 
Last edited:
truffer 4,7 % brama
gross 1,9 % asysta, a jeszcze drugie 45 min.

jest za dobrze jak na razie.
 
Kluczem kroupiego poszedlem bo skoro mam do niego słabość za jego cenę i go trzymam to mówię chuj, senesi jest to dorzucę jeszcze trzeciego, miałem pomocnika taverniera chyba na początku, ale później zmieniłem na obrońcę, z leeds też zaczynają grać chłopaki na koniec sezonu bo czują że mogą spierdolić totki z ligi, co już pisałem w temacie o piłce jak pokonali united 2-1 niedawno.
 
Back
Top