Fantasy Premier League?

Ja juz nie ogarniam, wpisałem kod do h2h i nie działa, a klasyka w ogole nie wpisywałem i jestem w lidze, ale to chyba jest tak, ze jak grałem wczesniej, a liga nie została skasowana, to startuje w niej automatycznie?
 
Wątpię, żeby copypasta walnęła się na kodzie ale tu jest jeszcze raz H2H

Code to join this league: 338314-89452

Klasyka odnowiłem, więc wszyscy muszą tylko potwierdzić uczestnictwo OIDP.

Swoją drogą tylko 5 osób w H2H? Co jest z wami panowie?
 
spokojnie jeszcze dużo czasu do ligi :cool: ja w tym sezonie będę to ogarniał na bierząco bo w tamtym nie miałem możliwości przez 3 tygodnie tego ogarniać potraciłem punkty i przestałem potem wchodzić już
 
Tylko 11 drużyn w lidze H2H

I am dissapoint...

Code to join this league: 338314-89452
 
12 drużyn na 2 dni przed początkiem sezonu - zadzwońcie do przyjaciół bo inaczej będzie pierwszy sezon bez pełnej stawki :/
 
boruc i gomes warci obaj po 4,5.
jeżeli będą pewniakami w swoich ekipach, to jest z nich piękna rotacja prawie do końca sezonu.
 
Jest na 16.

Co myślicie o play-offach jeśli nie uzbiera się pełna 20? Wtedy ostatnie kolejki raczej wszyscy aktywni będą grać z poważnymi rywalami :).
 
Oki, doszedłem :cool: Wytłumaczy mi ktoś jeszcze pokrótce zasady, albo podrzuci jakiś tutorial? Bo moja jedyna styczność z fantasy to serial The League xD
 
Oki, doszedłem :cool: Wytłumaczy mi ktoś jeszcze pokrótce zasady, albo podrzuci jakiś tutorial? Bo moja jedyna styczność z fantasy to serial The League xD

Masz budżet, kupujesz skład (2 bramkarzy, 5 obrońców, 5 pomocników, 3 napastników), przed każdą kolejką decydujesz kto gra a kto na ławie, punkty zdobywa się za gole, asysty, zachowanie czystego konta etc., kapitan podwaja swoją liczbę punktów w kolejce, po każdym tygodniu masz jeden transfer (możesz zachować i za tydzień będziesz miał dwa) do wykorzystania plus raz na sezon i raz w styczniu dziką kartę, żeby zrobić tyle transferów ile ci się podoba.

To tak w skrócie.
 
To kolejne głupie pytanie.
Gdy wejdę w zakładkę Leagues to w tabelce H2H mam Campeonato Cohones 2016 czyli jest jeszcze jakiś klasyk?
 
To kolejne głupie pytanie.
Gdy wejdę w zakładkę Leagues to w tabelce H2H mam Campeonato Cohones 2016 czyli jest jeszcze jakiś klasyk?

Liga H2H polega na tym, że co kolejke jesteś zestawiony z inną drużyną z ligi i grasz z nią "mecz" punktowany jak na co dzień w futbolu (3 pkt jeśli wygrasz, 1 pkt jeśli remis etc.). Liga klasyczna po prostu polega na naciukaniu największej ilości punktów przez cały sezon.

Zawsze tworzyłem dwie ligi bo do klasycznej można dołączać w trakcie sezonu i nie ma limitu uczestników.

Kod do klasyka to 338314-89444
 
ja w tym roku będę tego pilnował bo 2 lata temu mi nie szło zupełnie a w poprzednim nie było mnie odpuściłem 3tyg potraciłem pkt i już nie zaglądałem
 
Kurczę, dopiero w niedzielę wracam z wakacji. Nie chcę mi się na telefonie układać drużyny, więc pewnie dołączę od drugiej kolejki :/
 
17 drużyn w H2H, to już ostatni dzwonek na dołączenie. Jeśli nie będzie 20 drużyn o 12 to włączam play-offy.
 
Swoją drogą chciałem zrobić poczet mistrzów ale pamięć mnie nieco zawodzi. Wg. mnie wygląda to tak:

2011-12 Tidżej (Klub Kokosa)
2012-13 Tidżej (Deportivo Wanka)
2013-14 @Visu (Unskilled FC)
2014-15 ??? (POLSKA GÓROM)

Nie pamiętam jak się nazywała drużyna Visu i kto był trenejro Polska Górom w zeszłym sezonie.
 
Last edited:
Cos glupiego... zaraz znajde. Unskilled Fc :wink:

Fajnie, ze udalo sie zebrac te 20 druzyn. Plus tez taki, ze doszlo pare osob, ktore sie czesto udzielaja w temacie"pilka nozna", a wczesniej nie graly.
 
no zobaczymy jak to będzie ja zaryzykowałem i u mnie kapitanem jest Oxlade, grają na średni West Ham a z Chelsea chłopak zapierdalał ostro
 
Back
Top