Fantasy Premier League?

zrobiłem karny transfer wyrzucając giroud i angażując bony'ego, którego zresztą uczyniłem kapitanem....



geniusz....
 
Eh, 2 punkty do Tja.



Oczywiscie Jovetica, ktory mi niemal zapewnil wygrana.... sprzedalem wczoraj :-)
 
Pierwsza kolejka - Sigurdsson na ławce



Druga kolejka - Jovetic na ławce (tym gorzej bo grał u Visu)



Kurde, w sumie dwie wygrane ale robie to o wiele niższą różnicą niż powinienem :).
 
ja pierwsza wygrana ;d u mnie w porównaniu z poprzednią kolejką Fabiański do bramki wszedł
 
gdybym zrobił jeden transfer byłby świetny wynik.



a tak karny transfer, zmiana kapitana i wynik poniżej przeciętnej...



w h2h wygrana, ale bez rewelacji...



słaby start.



nie będę pisał, że mam pomysł, bo go nie mam....
 
Sprzedaż Puncheona i wstawienie do pierwszego składu Collociniego to nie był dobry pomysł, a w pozostałych meczach mega ciężko o punkty będzie u mnie, ale trudno... Na następną kolejkę chyba sie zapowiada grubszy transfer u mnie :-)
 
ja chciałem wymienic mcgeadyego na dyer ale szkoda mi bylo -4 pkt a teraz dyer zapakowal 2 bramki. eh.
 
Trzeci tydzień, pora na kolejne coroczne wydarzenie - przegrana mimo drugiego najwyższego wyniku w lidze w danej kolejce.
 
Sorry TJ. Mialbym wiecej, ale na 20 min przed dead linem zdjalem opaske rzekomo kontuzjowanemu Coscie, przekazujac ja Ramseyowi :/
 
Comber, wykonalem podobny ruch do ciebie i jeszcze jeden genialny tranfser w obronie .... Chcialbym o tej kolejce zapomniec jak najszybciej.
 
To samo... Costa wymieniony na Rooneya ;/ Ale i tak jest w miarę dobrze w h2h 3/3 wygrane jak narazie :)
 
w trzy minuty duet silva- dzeko spowodował u mnie stan przedzawałowy.



jakoś źle się zaczyna ten sezon.
 
Rozważałem karny transfer Costy w tym tygodniu.... Niestety się na niego nie zdecydowałem :-) Ale przynajmniej Fabregas na plus, bo go kupiłem w miejsce Fernandinho.
 
Tidżej muszę przyznać, że transfery z dzikiej karty poszły ci po mistrzowsku...



szkoda tylko, że padłem tego ofiarą...
 
W następnej kolejce ja będę grał z Tidżejem... Rozważam dziką kartę w tej kolejce na poważnie :)
 
przez to że zapomniałem zrobić transferów, rozjebałem kolejke :-)



67 pkt - ostry awans w tabelii.



gdybym ogarnął to pewnie bym sprzedał Bainesa za którego dostałem 10 (bo było pokazane że niepewny występ) zmieniłbym kapitana ze Sterlinga na jakiegoś pajaca (20pkt) i jeszcze coś bym zmienił.



jedynie Bony w chuja przyciął i dostał czerwo -2pkt
 
Od momentu kiedy zaprzestałem oglądać Premiership (natłok obowiązków), w ogóle nie orientuję się w FPL. Nie lubię ustalać składu na podstawie suchych statystyk, wole oglądać danego piłkarza w grze...
 
cierpliwość do siebie samego dobiegła końca i zagram dziką kartę.



zła wstępna selekcja, nienajlepsze transfery w trakcie- stąd miejsce marne.



jest jednak liga h2h do której jakoś przypadkowo trafiłem na kod, gdzie na 5 spotkań wygrałem wszystkie z moim żenującym dorobkiem....:-)



zastanawiam się nad kilkoma piłkarzami, którzy nie są zbyt popularni i tak będzie pewnie do soboty...
 
kolejka zapowiadała się na całkiem udaną, jednak baines tym karnym sprowadził mnie na ziemię...
zastanawiałem się nawet nad wyznaczeniem go na kapitana...
 
Ale ze mnie leszcz. Zrobiłem wild card, sprzedałem Hendersona... Potem kupiłem Sigurdsona i zapomniałem ustalić składu na kolejkę, przez co Sigi znalazł się na ławce. Żeby tego było mało wyrzuciłem Naismitha, a kupiłem Ulloę :)
 
Ja tradycyjnie genialny dobór kapitana, miałem zaznaczonego Di Marię, ale stwierdziłem,że Everton trudny i czułem,że Sterling poszaleje...



Yazz, w tej kolejce gram z Tobą?
 
Nie ma to jak zrobić wildcard i się przejechać na nowych graczach, póżniej patrząc na stary skład który zrobiłby dorobek punktowy w okolicach 70 punktów, ehh...
 
Hubcio, nie ze mną...



mi idzie, jak na razie fatalnie.



moja ekipa to 100mil...
 
A to chyba tydzień temu urwałeś mi punkt :-) Teraz przerwa na reprezentacje, oby mi się skład niepokontuzjował, bo i tak w tej kolejce mam same prawie wyjazdy...



Do tego mecz z kimś niepokonanym w H2H... Żeby to było w tej kolejce, to bym go ograł.
 
Hubcio też nie...



gramy dopiero w 13 kolejce, także trochę czasu jeszcze jest...
 
Back
Top