Fantasy Premier League?

Skład H2H zamknięty.



Resztę zapraszam do ligi klasycznej - 106381-32101



Zaczynamy w sobotę.



https://www.youtube.com/watch?v=agVpq_XXRmU
 
no to gramy...
interesuje mnie wygrana w h2h.
klasyczna to tylko nagroda pocieszenia...
 
Baines 1, Nolan 2, Gylfi 10, Herrera 2, Bony 2.



zostaje mi Kasmirski, Azpilicueta, Szczesny, Sissoko, Ramsey captain i Giroud którego nie ma w 1 składzie na Crystal
 
Rooney na kapitanie wbił na szczęście 14pkt, ale na następny mecz zapewne wybiorę kogoś innego. Na razie 21 pkt, a jutro jeszcze powinno sporo wpaść (Sturridge, Coutihno, Sterling, Hazard, Azpilicueta).
 
48pkt, został Fernandinho i Hazard, oby ten pierwszy nie zagrał to z ławki wejdzie Weimann z 9 punktami.
 
Jeszcze zapomniałem,że Henderson nie grał :-) I tak jak przed chwilą patrzyłem, to zaczynałem rozważać, czy dobrze zrobiłem,że Sterlinga pominąłem w swoim składzie i strzelił bramkę.
 
jeżeli gracze city, których posiadam nic nie zrobią, to mój wynik będzie gorzej niż dramatyczny...



w piątek wieczorem zająłem się "ulepszaniem" mojej drużyny.



zrobiłem ekipę w której był sterling, clyne, jones i vlaar.



coś mi się nie podobało i zmieniłem.



potem w drużynie pojawili się między innymi noble, collins, austin, puncheon.



znowu zmieniłem i zrobiłem to co posiadam obecnie.



nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać....



zastanawiam się co zrobić teraz: dzika karta, karne transfery, czy mozolnie zmieniać na lepsze....
 
wildcard to najprostrze rozwiązanie, a sezon długi...



widzisz, zacznie się puchar anglii i mecze zaczną się przesuwać- wtedy będzie potrzebny.



muszę się z tym wszystkim przespać....
 
Rok temu grałem dziką kartę chyba po drugiej kolejce, więc nie płakałbym zbytnio. Mnie wkurwiło United. Właściwie miałem kupić tylko Rooney'a, ale z powodu banalnego terminarza pokusiłem się o obsadzenie defensywy zawodnikami diabłów. Chyba się przeliczę. Daje im jeszcze jedną szansę. Na razie podziękowałem szrotowi Bojanowi, wrzuciłem Naismitha, bo styl Evertonu sugeruje, że mogą dużo strzelać.
 
naismith strzelać potrafi.



pytanie tylko czy będzie dostawał dużo minut, gdy do pełni dyspozycji dojdzie barkley i mirallas.



może być też drugą opcją za lukaku.
 
Barkleya to nie będzie przez 5 miesięcy :-)



teraz robisz już zmiany? w sobote dopiero następne mecze a ty już zmieniasz? nie za szybko?
 
jakoś umknęła mi ta absencja....



przestałem na niego zwracać uwagę w momencie, gdy zobaczyłem, że kosztuje 7.0.
 
Boje sie, ze Naismithowi podskoczy cena po zamkniecu kolejki :) Poza tym, uznalem to za niezbyt radykalna zamiane, wiec nie przejmuje sie zbytnio :p
 
Musiał wpuścić mi na złośc tego Fernandinho w 73 minucie i teraz muszę drżeć o to, czy Azpilicueta nie zdobędzie więcej niż 5 punktów, bo inaczej przegram.
 
ale najsmit może złapać kontuzje w tygodniu i co wtedy? - punkciki :-)



ja licze na Kasmirskiego i Azpilicuete którzy mi zostali, mam 45 pkt nie tak źle, ale i tak używam wildcarda chyba odrazu :-)
 
Jak zeszły sezon rozpocząłem od posadzenia na ławce Colemana, który w pierwszej kolejce nabił 10+ punktów tak w tym roku na ławie Sigurdsson.
 
u mnie na lawie rooney, a w skladzie riviere.. ale to pomylka byla, myslalem, ze wayne jest w pierwszym skladzie. zostaje mi dzisiaj filipe luis, musialby mi w chuj pkt natrzaskac, a nie wiadomo czy w ogole zagra
 
Back
Top