Fantasy Premier League?

aguero mógł mnie doprowadzić do chwil dumy, ale spaprał karniaka po faulu na silvie...



tak oto akcja za11 pkt kosztuje -4....:-)



jednak nie narzekam, dwie już ma.
 
Chciałem kupić Aguero przed tą kolejką w miejsce Pelle(bo miałem kasę) lub Costy, który ma zaznaczone,że może nie zagrać, ale pomyślałem, że odpuszczę i jak Rooney wróci z zawieszenia to go kupię... Ominęło mnie jakieś 20pkt.
 
W miejsce Pelle mimo wszystko nie byłoby Cię stać. Aguero konkretnie, gratki Yazz za decyzję :)
 
bosman, byłoby z tego co patrzyłem, bo przed tą kolejką zmarnowałem jeszcze kase na Azpilicuetę, który dostał czerwoną kartkę, w miejsce Jagielki, który strzelił gola i będzie miał czyste konto chyba...
 
Hubi, Aguero kosztuje 12.3 mln, także nie byłoby Cię stać - brakło by Ci około 1.1-1.2 mln.
 
ja czuje ostre pkt w tej kolejce :-)



Aguero 16 Tadic 20 Baines 12 Welbeck 6 Bertrand 6 Clyne 6 Szczesny tylko zjebał i ma 1. (67 pkt narazie, a to jeszcze chyba nie podliczyło wszystkiego jak powinno być)



zostali mi Bony & Gylfi, Sterling (c) & Henderson



licze że Sterling rozstrzela to chujowe QPR :-) Henderson może jakaś asysta.



Gylfi też pewnie coś zrobic asysta, albo gol.
 
Kurwa, teraz patrze, że zapomniałem ustawić kapitanów! Oficjalnie kończę tę grę. Duma mi nie pozwala, bo byłem dwa sezony na szczycie!
 
@bosman



dzięki.



w końcu się udało, mogę napisać, bo do tej pory nie miałem nosa do wyboru kapitana.







ciekawą kolejkę mamy jak na razie.



zobaczymy jakie będą konsekwencje absencji diego costy.



66% graczy, z czego połowa pewnie jako kapitana.



teraz w cenie vice kapitan i ... pierwszy rezerwowy!!!!







nie liczyłem na diame w meczu z arsenalem i zostawiłem go na ławce.



nie zapunktował silva.



zresztą silva to taki pechowiec, bo jego sytuacja punktowa wyglądałaby dużo lepiej, ale czegoś brakuje.



bo sytuacje ma i często klarowne stwarza kolegom.



zastanawiam się nad trzymaniem go w składzie.
 
Aguero przed tą kolejka nie był tańszy o jakiś milion? Jak nie, to przepraszam, miałem w głowie, że kosztował 11,2mln i stać mnie go zamienić za Costę.



@Comber



Nie Ty jeden, ja wziąłem go w miejsce Jagielki który dzisiaj zdobywa jakieś 13pkt..
 
kurwa mać sprzedałem Bonyego bo grał piach i nagle zajebał 2 gole, wziąłem za niego Dyera który nawet nie gra w tym meczu.
 
czerwono i zółto w mojej ekipie.
kolejka przeciętna, kolejna będzie trudna.
wszystko zależy od zdrowia aguero....
 
wczoraj w ostatnim rzucie oka na skład przed zamknięciem kolejki zmieniłem kapitana z hazarda na lukaku.
brak tego manewru sprawiłby, że miałbym naszego lidera co najmniej na deskach, a tak gonię wynik, liczę na trochę szczęścia i małą liczbę goli w meczu żydków z łabędziami.
jeżeli lukaku w poniedziałek przejdzie obok meczu niech ktoś napisze, że jestem idiotą, bo umoczyłem na własne życzenie...:(
 
słabizna ostatnio u mnie straszna.
kapitan nietrafiony od 5 kolejek, zmiany marne, z dzikiej karty pożytek niewielki....
powtórzenie wyniku z ubiegłego roku jest chyba juz tylko czystym marzeniem.
 
Ja już bez szans na odzyskanie tytułu. Majówka, kiedy nie zrobiłem zmiany i przegrałem mecz z bezpośrednim rywalem Let's Hunt mając 4 najlepszy wynik punktowy w kolejce mnie udupiła ostatecznie :/.

Swoją drogą, którzy z was są z drużynami, które jeszcze walczą o tytuł? (POLSKA GÓROM, Let's Hunt i MarkoPolloTopTeam)
 
mój sezon w h2h poszedł bokiem, gdy po raz drugi dołączyłem austina kosztem giroud, który po 29 kolejce dobrze punktował.
przekombinowałem też transfery przygotowując się do kolejek z dodatkową liczbą spotkań.

let's hunt to ekipa mojego znajomego, który nie jest zalogowany i aktywnie w życiu forum nie uczestniczy.
ogranicza się do czytania stronki, czyli warunek uczestnictwa powinien spełniać, no i broni go poziom "sportowy".

odnośnie waszego bezpośredniego pojedynku to mogę zdradzić, że rozpracowywanie twojej ekipy trwało już jakieś dwie- trzy kolejki przed.
trochę czasu na dyskusje poświęciliśmy.
także brak transferów w tym okresie w twojej drużynie mnie osobiście zaskoczył...
 
21 punktów na ławce to całkiem dobry wynik.... :wall:
zobaczymy jak pójdzie dziś tym z boiska...
 
mi osobiście pasuje dotąd panujący system (klasyczna + h2h).
jeżeli jednak wola ludu będzie inna, nie będę miał z tym problemu...
 
jeżeli jednak wola ludu będzie inna,

Nie ma czegoś takiego jak wola ludu, zapytaj Korwina :crazy:

A tak serio, to mi się podoba obecny system, ale na czym polegałby Ultimate? Bo nie znam tej różnicy, a może to będzie ciekawsze?
 
5 funtow na start musisz zaplacic + dosc sporo zmian w zasadach. Ja osobiscie nie gralem, wiec nie wiem jak to sie sprawdza.
http://ultimate.premierleague.com/

Ja bym zostal przy klasyku + h2h, Tj dorzuci koszule na nagrode i ludzie moze beda dluzej grac niz ostatnio :lol:
 
Nieogarnąłem, że na ultimate jest wjazd. Szkoda bo zasady 25-osobowy skład, 18 na match day i zakaz transferów poza oknami wydaje się być fajnieszą opcją. Ale płacić im nie będziemy.

Liga klasyczna odnowiona, liga head-to-head utworzona

Kod do H2H to: 338314-89452

Póki co jest 16 miejsc. Rezerwuję 4 jakby jakiś stały gracz był na wakacjach czy coś i przegapił to może mi wysłać PW.
 
Back
Top