Fantasy Premier League?

KTO SIE ZJEBAL ????
LIVERPOO.gif
 
Charlie Adam się zesrał ze strachu na wieść, że klub chce go opchnąć do Evertonu :)



Wywaliłem Demba Ba na rzecz Croucha, bo Pardew powiedział, że jego występ stoi pod znakiem zapytania. A tutaj psikus, bo Ba wyszedł w pierwszym składzie i w dodatku władowal nieziemską bramkę :/
 
Mój to Ogień Piekielny :) Całkiem dobrze mi poszło a do puntkowania mam jeszcze trójkę z Man City i 2 z Man U
 
Witam , mam pytanko . Niestety nie wiedziałem wcześniej o lidze FPL na MMARocks . Można się jeszcze dołączyć ?
 
Trzeba poczekać na kierownika Tidzeja i zobaczymy co powie ale może być problem bo gramy head to head tym razem
 
Czy ktoś mógłby mi napisać kiedy zaczyna się liga cohones i co mogę robić w tymi punktami, które wyświetlają się u mnie na profilu?
 
Liga się zaczęła. Ostatecznie wyniki będa jak się skończy gameweek czyli po meczu Chelsea vs. Reading w środę. Z punktami sie nie robi nic, oprócz wygrywania za ich pomocą meczów ;). Jedyny zasób jakim można dysponować to transfery.
 
Jak spoznialscy chca sie dolaczyc to zrobilem lige na normalnych zasadach (zaczynamy punktowanie od drugiej kolejki.)



Division One Cohones



Code to join this league: 1012194-427606



Zachecam do dolaczenia rowniez graczy z Head to Head (bedziemy mieli dwie klasyfikacje najwyzej na koniec sezonu-oczywiscie wiekszy prestiz ma liga H2H) ale zawsze to wiecej radochy.
 
Pierwsza kolejka za nami. Gryzłem paznokcie niemal do końca patrząc na wyczyny Torresa, którego zrobiłem kapitanem. Ktoś transferuje do siebie Hazarda, Michu czy Petricia, przyznać się?
 
Ja muszę zdecydować się na kolejny genialny transferowy ruch. Przed startem kolejki wymieniłem Ben Arfę na Marina, a Ba został na ławce, by "zagrał" Hernandez. Poprzeczka zawieszona wysoko...
 
Ja wymienilem Hazarda za Naniego (bo nie wiadomo czy on zostanie w ogole) i RVP za Rooneya bo nie wiadomo ile beda sie mu te szwy goic
 
Mimo drewna z Aston Villi, które miałem w składzie drugi kolejny dobry tydzień i dwójeczka w kolumnie zwycięstw. Jak rok temu zagrałem też widlcarda bo zbiega się z zamknięciem okienka i łatwiej będzie monitorować transfery w ten sposób.
 
Mnie ta kolejka w ogole nie wyszla. Bedzie trzeba pokombinowac ze zmianami.
 
Jest gdzieś możliwość podglądu najlepiej punktującyh zawodników? Nie gram, nie posiadam konta, jestem zainteresowany z czystej ciekawości :) Jeżeli ktoś mógłby podrzucić link albo wkleić czołówkę byłbym wdzięczny (zakładam, że w tej grze obowiązuje system punktowy, jeśli nie-przepraszam i do usunięcia).
 
DIVISION ONE COHONES

# Team Manager GW TOT

1 OgienPiekielny defthomas Cohones 65 131
2 Hokus Team FPL Karol Hokus 62 129
3 Deportivo Wanka Tomasz Marciniak 69 127
4 Siarka Tarnobrzeg Jakub Madej 69 121
5 Masarnia u Befsztyka Kazimierz Kaczor 42 108
6 NIEGODZIWCY UNITED Herr Flick 61 101
7 HTGS Ramon Manlucas 35 91
8 100mil rafa kami ski 48 73
9 lalalala dssport cohones 23 71
 
Campeonato Cohones

# Team W D L + Pts

1 Deportivo Wanka 3 0 0 196 9
2 Hokus Team FPL 3 0 0 194 9
3 Siarka Tarnobrzeg 3 0 0 177 9
4 Only players U-21 3 0 0 128 9
5 OgienPiekielny 2 0 1 179 6
6 RAP NAJLEPSZEJ MARKI 2 0 1 109 6
7 Masarnia u Befsztyka 1 1 1 154 4
8 ValeTudo 1 1 1 101 4
9 NIEGODZIWCY UNITED 1 0 2 153 3
10 Wiejskie pasibrzuchy 1 0 2 150 3
11 HTGS 1 0 2 121 3
12 WTF 1 0 2 108 3
13 Na Szybko 1 0 2 87 3
14 KS Tęcza 0 0 3 131 0
15 100mil 0 0 3 107 0
16 Stal Stalowa Wola 0 0 3 56 0
 
Dzięki def, ale chyba źle sprecyzowałem temat :) Chodziło mi o najlepiej punktujących piłkarzy :) Jeżeli dla zawodników z pola liczą się tylko bramki i asysty to sprawa jest jasna, jednak podejrzewam, że system punktowy w tej grze jest nieco bardziej rozbudowany, dlatego ciekawi mnie ta statystyka :) za informacje tudzież link do zasad punktacji także będę bardzo wdzięczny :)
 
Ja zdobylem pierwsze punkty w Campoenato Cohones w ostatniej kolejce bez zawodnikow Chelsea (ktorych mam az 3).



:))
 
Jasna sprawa :) Jeśli można wiedzieć to którą kolejkę i z kim przegrałeś :)? Faktycznie, patrząc na obie tabele, rozgrywka na zasadach ligowych chyba jest atrakcyjniejsza i bardziej zaskakująca, jak w życiu zresztą :) Szkoda, że się spóźniłem.
 
Back
Top