Fantasy Premier League?

Może patrzyles na stan tabeli w trakcie kolejki, przed meczami MU, MC i Arsenalu, choć na tym ostatnim wiecej tracę niż zyskuję... :P
 
dziś na arsenalu zyskałeś.



ja z kolei topię na mu, bo.... wybrałem nie tych graczy, poza rooneyem.



a może tych, tylko ferguson robi mi na złość... :-)
 
def., pocieszyłeś...



czyli mój motor napędowy odpada, lampard- bez komentarza, a jeszcze podobno dzeko z mancinim mają jakąś spinkę.



reansumując- jestem w d....
 
79231723.jpg




Ja przebudowalem caly kiepsko sklad z początku sezonu marnujac 1 wild karte ale musialem dodatkowo zamienić Rooneya na...Anelke lol



Zobaczymy, ostatnia kolejka kiepsko moze teraz sie odbije
 
patrząc na swój wpis sprzed tygodnia muszę niestety to napisać: przepraszam frank... :-)
 
@Yazz chyba sie Frank odbudowal troszeczke :) Ogladalem mecz i jak dla mnie Coyle nie da rady utrzymac Boltonu w tym sezonie, poza tym Chelsea gra coraz lepiej i nie jestem juz taki pewny ze tytul zostanie w Manchesterze .
 
^^^



miał taki słabszy moment i chciałem go zmienić, ale raczej zostanie do końca. miałem za to wcześniej w składzie andy johnsona...



niezły weekend, jak dla mnie, odrobiłem trochę do filipa, chociaż z automatu wskoczy mu do składu rooney, bo wszyscy nie grali.



no i mam nadzieję, że na dogonienie ciebie przyjdzie czas... :-)



z drugiej strony redaktorzy wespół z outcastem naciskają mocno...
 
Jedna kontuzja w ataku = leze i kwicze. Mam za to najtanszych obroncow w lidze,z ktorych zapunktowal tylko jeden do tej pory :)



Szkoda mi Arsenalu w tym sezonie, straszna cienizna
 
A ja wymieniłem Rooneya przed tą koleją na Sranelke bo wszyscy trąbili w Anglii jak to Wayne będzie pauzować przez miesiąc :D Ech
 
po tematycznych forach już lata dowcip w stylu:



"dziewczyna pyta de geae:



- o której wrócisz?



- przed siódmą... " :-)
 
Ktokolwiek ma Suareza w skladzie niech ucieka z nim-Ban 8 meczow. Johna Terry czeka prawdopodobnie to samo takze czas roszad panowie.
 
Na szczęście pozbyłem się go dwie kolejki temu. W ogóle zauważyłem, że z składu jaki wystawiłem w pierwszej kolejce zostało mi tylko 3 grajków (Silva, Jose Enrique i Phil Jones).
 
# Team Manager GW TOT ?
1 Klub Kokosa Tomasz Marciniak 55 808
2 Red Bull London FC Filip Madman 48 803
3 Znienacka outcast outcastowicz 46 771
4 yazz team rafa kami ski 39 758
5 The Originators Ramon Manlucas 65 750
6 Herrflick Kommando Herr Flick 57 736
7 Keybord Warriors Tomasz Nowosielski 54 719
8 Remiza Klainsztain pamparampampam 31 670
9 Andrzejki Pawel Kowalik 32 666
10 Blue House Team Adrian AdHd 25 662
11 London Heaven Kacper Klein 41 649
12 TS Squad Adam Zielinski 31 641
13 FC Droni Droni PL 61 566
14 Lesne Dziadki Bartosz Ketrab 40 542
15 FFT United Damian xxx 46 476
15 Drużyna Pierścienia Mutombo Stanis aw 32 476
17 uffffff uffffff puf 53 404

Wyniki po ostatniej kolejce
 
Zauważyłem, że nazwa klub kokosa na tym forum może być odbierana conajmniej dwuznacznie...











I podoba mi się to :D
 
Heh rzeczywiście ;)


Ja jestem osobiście zszokowany - trzymam się czołówki, mimo że chyba od 7-8 kolejki nie zaglądałem na stronkę żeby zmienić coś w składzie, co wiecej jedyna zmiana od początku to ta wspomniana wyzej (Dzeko za Balo) ;)
 
@ Tidzej



zaproponujesz jakąs ligową rozgrywkę?



pierwsza kolejka rusza już za tydzień...
 
A w Fantasy T-mobile ekstraklase by ktoś pograł? Jeśli tak to zarejestrujcie się tutaj fantasyliga.wp.pl



Potem kliknijcie w menu"Ligi Prywatne" a następnie "Dołacz" i wpiszcie ten kod:



581180678



Wpisujcie swoje nicki. Mój "ZielonyDiabeł" :D
 
hehe...



ja odwrotnie- miłość do młotów....



także nikt z arsenalu, tottenhamu i chelsea...



choć rok temu zrobiłem wyjątek- lampard, ale tylko dlatego, że wychowanek...
 
Howard - Zabaleta, Walker, Riise - Gerrard, Allen, Yaya Toure, Sinclair - Suarez, Torres, Ba



Rezerwa: Ruddy, Shawcross, Figueroa, Dyer.



Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 
@nikuya-san



Po rejestracji masz 25 jednostek budżetu musisz skompletować z tego skład, tak aby nie przekroczyc tej kwoty. W zakładce "Transfery:" się to chyba robi.
 
Poddaje kwestie pod ankiete. Czy chcecie ligi head-to-head czy klasycznej? Ja głosuje za pierwszą opcją.



I inne sprawa ile w ogóle jest chętnych w tym roku do tego?
 
Back
Top