Fantasy Premier League?

Różnica jest taka, że w head-to-head wystawiasz swoją drużynę przeciwko innej z ligi na tą jedną kolejkę i w klasyfikacji liczą się zwycięstwa i porażki. W klasycznej po prostu cały sezon ciułasz punkty.
 
@ Tidzej



tylko head to head...



nic nie sprawi mi większej przyjemności niż zdobycie na Tobie 6 punktów... :-)
 
w head to head max 20 drużyn, jak w lidze angielskiej, czy ilość nieograniczona?
 
Max jest 30 albo nieco ponad. W zeszłym roku mieliśmy 19 graczy więc raczej tylu nie potrzebujemy miejsc. Zapewne zrobię na 20.
 
Head to head. Może to mnie zmotywuje, żeby nie zostawić mojej drużyny samej sobie jak w poprzednim sezonie.
 
Nie przychodzi mi od kilku godzin mail aktywacyjny... ktoś ma podobny problem?
 
Campeonato Cohones zostało utworzone. Na razie 24 miejscówki ale da się zwiększać lub zmniejszać więc zrobię to w razie potrzeby.



Kod ligi: 1004671-249441
 
Jak chcesz np. wystawić napastnika zamiast pomocnika to przeciągasz go z ławki na pomocnika, którego chcesz zastąpić. Ustawienie samo się dostosuje.
 
Dawno temu grałem w grę tego typu, tylko dotyczyła ona ligi polskiej. Kojarzy ktoś nazwę? Działa to jeszcze? Pamiętam, że dało się grać też przez Gazetę Wyborczą.
 
Wygraj Ligę. Działa jeszcze przez sport.pl Pamiętam, że kiedyś trzeba było spisać drużynę z papierowego wydania GW i wysłać do redakcji. Nie było transferów itp. Teraz jest jeszcze coś podobnego bodajże na WP.



A jak będzie nieparzyście to co kolejkę ktoś pauzuje?
 
Wtedy jest jakiś no-name ściągany do ligi więc postarajmy się, żeby było parzyście. Rano było 13 osób.
 
Ja w sumie wolę normalny system, bo nie będzie mi się chciało żonglować składem, ale jeśli większośc preferuje head to head to pozostaje mi się jedynie dostosować :)
 
Na niespełna 24 godziny przed zamknięciem składów mamy 15 drużyn. Nie mogę oferować bonusowych punktów ale dobrze by było jakby znalazł się szesnasty śmiałek
 
Dołączyłem do ligi. Gram pierwszy raz więc pewnie rola outsidera mnie czeka ale moze urwe Wam jakies punkty.
 
Jest nas 16, planuje skuteczną obronę swojego zeszłorocznego trofeum.



281912718_fantasy_122_472lo.jpg




 
Kogo masz zamiast Steviego? Ja jak na kibica LFC przystało musiałem obsadzić główne role piłkarzami ulubionego klubu. Poza tym, ten sezon będzie dla Liverpoolu przełomowy, a Steven zwolniony z zadań defensywnych będzie ładował gole jak w sezonach 2007-2009 :P
Myślałem, żeby dać Bale'a zamiast Naniego, ale stwierdziłem, że płaczek pewnie połamie się na początku sezonu i tyle będzie z jego dyspozycji.
 
Pierwszy mecz w lidze - Siarka Tarnobrzeg vs. Stal Stalowa Wola... mecz, który realnie jest tradycją i derbami :D Można wiedzieć, kogo klub to Stalowa Wola :D ?
 
Daj spokój, gwiązdą spotkania był arbiter Phil Dowd, który warto zaznaczyć nie powinien sędziować w tym sędzionie z uwagi na fakt, że nie przeszedł testów sprawnościowych. Paranoja.
 
Back
Top