Fame MMA gala youtuberów

skonczylem z Tobą. Reszta na żywo tylko pajacu. Przelało mi się Twoje zachowanie, jesteś zwykły leszcz a wozisz się chuj wie jak, i nie umiesz się grzecznie odzywać do kogoś kto tak pisze do Ciebie. Szkoda czasu na Ciebie pecie.
Żałosny jesteś chlopaku :juanlaugh:

Jakaś porażka w życiu prywatnym że się prujesz jak stara kurwa na forum bez wyraźnej przyczyny?

Obraziłeś się za klasyk najmana "pojebało cię człowieku" ?
To ty może WYPIERDALAJ NA FORUM DLA FLORYSTÓW?
 
A Kubiszyn przecież przegrał w stójce z parterowcem Pasternakiem i nie wyszedł do Pasternaka z Kanapy tylko był normalnie w treningu.
Nie mial wtedy normalnego obozu, robil sile i bylo to widac w walce, ze braklo szybkosci. Po drugie nie rob z pasternaka samego parterowca, bo ja juz nie pamietam, kiedy wogole walczyl w pelnym mma.
 
Nie mial wtedy normalnego obozu, robil sile i bylo to widac w walce, ze braklo szybkosci. Po drugie nie rob z pasternaka samego parterowca, bo ja juz nie pamietam, kiedy wogole walczyl w pelnym mma.
Nie wiem jaki miał obóz, nie robię z niego parterowca, tylko zawodnika który nie jest zbyt dobry w stójce. Ja też nie pamiętam.
Jednak myślę że mniejszą ujmą jest zremisowac z gościem który 20 lat jest w treningu, niż zremisować z chłopem który owszem, też jest w treningu, tylko nie potrafi się bić w stójce.

Tylko żeby nie było, Kubiszyn tak samo jak Pasternak mi zwisa i powiewa.

Mam ich obu w nosie, ale dyskusja sprowadza się do tego, kto kogo robi, więc krótko.
Sarara rozpierdala Kubiszyna w K1.
 
Nie wiem jaki miał obóz, nie robię z niego parterowca, tylko zawodnika który nie jest zbyt dobry w stójce. Ja też nie pamiętam.
Jednak myślę że mniejszą ujmą jest zremisowac z gościem który 20 lat jest w treningu, niż zremisować z chłopem który owszem, też jest w treningu, tylko nie potrafi się bić w stójce.

Tylko żeby nie było, Kubiszyn tak samo jak Pasternak mi zwisa i powiewa.
Spoko, tylko mam uraz do sarary po jakiejs walce, chcialem sprawdzic na tapology, zeby nie pisac glupot :) I kurwa znalazlem cos innego, jak mozna tak wygrac:

Retirement · 1:41 · R3 Co to kurwa znaczy? w 2 minucie typ mowi ze, w sumie to on idzie na emeryture?
 
Spoko, tylko mam uraz do sarary po jakiejs walce, chcialem sprawdzic na tapology, zeby nie pisac glupot :) I kurwa znalazlem cos innego, jak mozna tak wygrac:

Retirement · 1:41 · R3 Co to kurwa znaczy? w 2 minucie typ mowi ze, w sumie to on idzie na emeryture?
A nie wiem, retirememt to poprostu przerwanie i sędzia może to zrobić, zawodnik nie musi nic mówić. Sędzia przerywa w stójce, sądząc że już wystarczy i jest wpisany retirement.
 
A nie wiem, retirememt to poprostu przerwanie i sędzia może to zrobić, zawodnik nie musi nic mówić. Sędzia przerywa w stójce, sądząc że już wystarczy i jest wpisany retirement.
Przerwanie, decyzja, remis, ale to znaczy po angielsku emerytura. Nigdy sie z takim oznaczeniem nie spotkalem.
 
Przerwanie, decyzja, remis, ale to znaczy po angielsku emerytura. Nigdy sie z takim oznaczeniem nie spotkalem.
Ja widziałem gdzieś już coś takiego w rekordzie, prawdopodobnie też tak wpisują jak narożnik rzuca ręcznik.

Ogólnie angielskie słowa mają kilka zastosowań, więc w jednej sytuacji to znaczy emerytura, a w drugiej przerwanie.
To najbardziej uniwersalny język w którym słowa mają po kilka znaczeń ;)
 
Przerwanie, decyzja, remis, ale to znaczy po angielsku emerytura. Nigdy sie z takim oznaczeniem nie spotkalem.
SŁOWNIK sprzedam.png


:tiphatb:
 
Ja akurat nie jestem taki pewny zwycięstwa Sarary w tym turnieju. Niby to jego formuła, ale widać po nim, że małe rękawice nie do końca mu leżą, dużo więcej przyjmuje, a odporność już nie ta co kiedyś. Do tego słaba kondycja, więc przy formule turniejowej może mu jej zwyczajnie nie wystarczyć.

Patrząc nawet na jego walkę z Jayem Silva, z którym męczył się na pełnym dystansie nie mogąc mu praktycznie nic zrobić nie napawa optymizmem. Jay potrafił zebrać KO od małego lombarda, więc czołowy kickboxer wagi ciężkiej powinien go rozjechać jak żabę, a na dobrą sprawę to nawet mu nie zagroził.

Reasumując nie zdziwi mnie przegrana Sarary w zasadzie z nikim w tym turnieju, no może poza młodym Załęckim.:lesnarhappy:
 
Ja akurat nie jestem taki pewny zwycięstwa Sarary w tym turnieju. Niby to jego formuła, ale widać po nim, że małe rękawice nie do końca mu leżą, dużo więcej przyjmuje, a odporność już nie ta co kiedyś. Do tego słaba kondycja, więc przy formule turniejowej może mu jej zwyczajnie nie wystarczyć.

Patrząc nawet na jego walkę z Jayem Silva, z którym męczył się na pełnym dystansie nie mogąc mu praktycznie nic zrobić nie napawa optymizmem. Jay potrafił zebrać KO od małego lombarda, więc czołowy kickboxer wagi ciężkiej powinien go rozjechać jak żabę, a na dobrą sprawę to nawet mu nie zagroził.

Reasumując nie zdziwi mnie przegrana Sarary w zasadzie z nikim w tym turnieju, no może poza młodym Załęckim.:lesnarhappy:
Dla jasności, ja go nie widzę w roli faworyta całego turnieju bo nie znamy uczestników, zasad i jak to ogólnie będzie miało wygladac.

Moim zdaniem poprostu Sarara jest lepszym kockboxerem od Kubiszyna.


Co do ostatniej linijki, a nie zdziwiła by cię jego przegrana z jakimś Alberto?

Kto wogole będzie w tym turnieju? QTazi będzie?
 
Dla jasności, ja go nie widzę w roli faworyta całego turnieju bo nie znamy uczestników, zasad i jak to ogólnie będzie miało wygladac.

Moim zdaniem poprostu Sarara jest lepszym kockboxerem od Kubiszyna.


Co do ostatniej linijki, a nie zdziwiła by cię jego przegrana z jakimś Alberto?

Kto wogole będzie w tym turnieju? QTazi będzie?
Alberto, Zalecki mlody, Kubiszyn, Labryga, Pasternak, Sarara. Napewno nie bedzie starego Zaleckiego jak ktos pisal.
 
Alberto, Zalecki mlody, Kubiszyn, Labryga, Pasternak, Sarara. Napewno nie bedzie starego Zaleckiego jak ktos pisal.
To jeszcze 2. O Sianosie coś gdzieś pisali.

A że starego nie będzie to pewne info? Szkoda, lepiej byłoby wyjebać młodego i wpuścić starego.
 
Normus wraca, to zaskoczenie.




Ja tylko pisałem o plotkach, które widziałem. Crazy robił masę, to ludzie spekulowali o jego udziale.

Wcale mnie to nie dziwi, on nie ma gdzie walczyć, pisałem mu nawet prywatnie żeby się nie podpisywał z tym gfl bo gala się nie odbędzie, przeczytał i olał temat.
 
Tak na logikę nie wystawią w turnieju ojca i syna, bo jakby doszlo do ich walki w finale(zawsze szansa jest), to walka odpada.
Gdyby byli we 2 to młody by zakończył udział w turnieju po pierwszej walce niezależnie od wyniku. A i nawet jak starego nie ma to daję spore szanse na taki scenariusz.
 
Szansa na taki finał to mniej niż procent, a po drugie o bańkę by zawalczyli raczej.
W biznesie nie stawiasz nawet na 1% niepewnosci, ze ma ci wypasc glowna walka. Po drugie byl wywiad z Dawidem, ze nigdy nie zawalczy z synem. Po trzecie milion to nie sa tak ogromne pieniadze, zeby bic syna. Jak dla mnie nierealne.
 
Dla jasności, ja go nie widzę w roli faworyta całego turnieju bo nie znamy uczestników, zasad i jak to ogólnie będzie miało wygladac.

Moim zdaniem poprostu Sarara jest lepszym kockboxerem od Kubiszyna.


Co do ostatniej linijki, a nie zdziwiła by cię jego przegrana z jakimś Alberto?

Kto wogole będzie w tym turnieju? QTazi będzie?

Kompletnie wyparłem z głowy udział w tym turnieju Alberto, ale faktycznie przegrana z nim zdziwiła by mnie jeszcze bardziej.

Zgadzam się w pełni, że Sarara jest lepszym kickboxerem od Kubiszyna. Mateusz źle znosi niskie kopnięcia, bazuje na wszelkiego rodzaju obrotówkach, które zawsze są daleko od celu, wiec nawet Pasternak bez problemu to neutralizował.

Tomek nawet czysto pięściarsko jest bardziej poukładany, lepszy technicznie i w zasadzie jedyne czym Diego mógłby nad nim górować to kondycja, bo z tym u Sarary jest spory problem w ostatnich latach.
 
Kompletnie wyparłem z głowy udział w tym turnieju Alberto, ale faktycznie przegrana z nim zdziwiła by mnie jeszcze bardziej.

Zgadzam się w pełni, że Sarara jest lepszym kickboxerem od Kubiszyna. Mateusz źle znosi niskie kopnięcia, bazuje na wszelkiego rodzaju obrotówkach, które zawsze są daleko od celu, wiec nawet Pasternak bez problemu to neutralizował.

Tomek nawet czysto pięściarsko jest bardziej poukładany, lepszy technicznie i w zasadzie jedyne czym Diego mógłby nad nim górować to kondycja, bo z tym u Sarary jest spory problem w ostatnich latach.


Sararara właściwie to już że sportem ma tyle wspólnego co Kawul.

Kondycja jak u 50-letniego Janusza spędzającego czas przed TV.
 
Back
Top