Fame MMA gala youtuberów

Szatan w strachu łaaaa
nie chcę wsadzać kija w mrowisko i wchodzić w tematy typu: kto w co wierzy, ALE...

jakim cudem choćby jedna osoba autentycznie wierzy w te szarlatańskie pierdolenie Dorożały? w sensie, naprawdę ktoś myśli, że drogę do zbawienia wyśpiewa sobie tekstami 'szatan ma małego, kopię go w dupę'?XD
 
nie chcę wsadzać kija w mrowisko i wchodzić w tematy typu: kto w co wierzy, ALE...

jakim cudem choćby jedna osoba autentycznie wierzy w te szarlatańskie pierdolenie Dorożały? w sensie, naprawdę ktoś myśli, że drogę do zbawienia wyśpiewa sobie tekstami 'szatan ma małego, kopię go w dupę'?XD
Ja! Nie wierzę :roberteyeblinking:
 
nie chcę wsadzać kija w mrowisko i wchodzić w tematy typu: kto w co wierzy, ALE...

jakim cudem choćby jedna osoba autentycznie wierzy w te szarlatańskie pierdolenie Dorożały? w sensie, naprawdę ktoś myśli, że drogę do zbawienia wyśpiewa sobie tekstami 'szatan ma małego, kopię go w dupę'?XD
Są ludzie wydajcy kilkanaście tys $ myśląc, że po jednym wydarzeniu z kołczem będą milionerami.
Są ludzie wydający kilkaset złotych u wróżki wszędzie szukając potwierdzenia tego co powiedziała, mimo że one gadają najczęściej ogólnikami aby jakoś pasowało to wielu sytuacji.
Ten koleś nie jest dużym kozakiem w tej ,,branży".
Życie: głównie kobiety, ale mężczyźni też się potrafią w to wciągać
 
Są ludzie wydajcy kilkanaście tys $ myśląc, że po jednym wydarzeniu z kołczem będą milionerami.
Są ludzie wydający kilkaset złotych u wróżki wszędzie szukając potwierdzenia tego co powiedziała, mimo że one gadają najczęściej ogólnikami aby jakoś pasowało to wielu sytuacji.
Ten koleś nie jest dużym kozakiem w tej ,,branży".
Życie: głównie kobiety, ale mężczyźni też się potrafią w to wciągać
Wiem, sam byłem taki rozrzutny. :roberteyeblinking:
 
nie chcę wsadzać kija w mrowisko i wchodzić w tematy typu: kto w co wierzy, ALE...

jakim cudem choćby jedna osoba autentycznie wierzy w te szarlatańskie pierdolenie Dorożały? w sensie, naprawdę ktoś myśli, że drogę do zbawienia wyśpiewa sobie tekstami 'szatan ma małego, kopię
Ja nawet nie wiem o kim piszesz.
 
Jest kolejny po kałboju w turnieju. Spekulacje są, że pozostała 6 to: Sianos, Labryga, Omielanczuk, Gleba, Pasternak i stary Zalecki. Turniej w K-1 małe rękawice.

 
Jest kolejny po kałboju w turnieju. Spekulacje są, że pozostała 6 to: Sianos, Labryga, Omielanczuk, Gleba, Pasternak i stary Zalecki. Turniej w K-1 małe rękawice.


Jak stary załęcki startuje w turnieju razem z synem to idę o zakład że dla Deniska turniej się zakończy po pierwszej walce nie ważne jaki będzie werdykt.
 
Jak stary załęcki startuje w turnieju razem z synem to idę o zakład że dla Deniska turniej się zakończy po pierwszej walce nie ważne jaki będzie werdykt.
W sumie teraz doczytałem, że będzie 10 osób i widzowie wybiorą 8. Rozstawienie walk pewnie będzie takie, że Denis dostanie Labrygasa i skończy po 1 walce.
 
Back
Top