Fame MMA gala youtuberów

Szybka smierć to nagroda by była. Jaja uciąć, nabić na pal i niech sie wykrwawia jak najdłużej!
kiedys dobry motyw widziałem w filmie, jak typa przywiązali do drzewa, oczy wysmarowali chyba rybami, kruki się zleciały i tak sobie dziobały po oczkach…
ryba to droga opcja, resztkami kebaba gościa posypać i ptaki zrobią swoje
 

 
Zajebiście mnie to cieszy, ostatnio pisałem przecież że oni wszyscy powinni się u proroka spowiadać to szybko ktoś by kleksa zajebał że dostanie tylko on po dupie i cała reszta następnego dnia by sama się zgłaszała, zresztą prewencyjnie powinni wjechać kilku z nakazem i zapierdolic wszystkie nośniki danych do przeglądu, normalnie powinni kogoś za to ujebać a najlepiej kilka osób, nawet w celach pokazowych, jakby zgnojeni wyszli z puchy i pokazali mordy w internetach to im podobni by się porządnie zastanowili przed próbą odjebania takiej akcji.
Kurwy pedofile

Jedyne co mnie tylko martwi to że młode idiotki pójdą na ugody za drobne.
 
Szybka smierć to nagroda by była. Jaja uciąć, nabić na pal i niech sie wykrwawia jak najdłużej!
kiedys dobry motyw widziałem w filmie, jak typa przywiązali do drzewa, oczy wysmarowali chyba rybami, kruki się zleciały i tak sobie dziobały po oczkach…
Ja tez to widziałem ale to normalnie się działo w historii, miodem czy czymś też ludzi smarowali i krzyżowali np, z tymi oczami to prawda.

Ogólnie ja myślę że samosądy powinny nie być karane w takich przypadkach. Nawet nie chodzi żeby ukatrupic, lepiej jakby całe życie byli bici i poniżani.
 
Wypisywał jakieś dwuznaczne teksty do dziewczyn po 14 lat. W to wszystko zamieszany Stuu i Dubiel na teraz. Ile wyjdzie dalej to zobaczymy.
Plus teksty że pedofilia to zwykłe zacofanie kulturowe bo w Mekskyku można od 12 lat, w Polsce od 15 a w USA od 18 lat.
Gdybym był posłem I chciał zbić kapitał polityczny zacząłbym im jechać że to banda zboczeńców i zadłużonych ćpunów oraz że każdy zawodnik powinien mieć robione narkotesty codziennie tydzień przed walką to może nie atakowaliby ratowników medycznych.
Jaka organizacja freakowa by to wytrzymała? Żadna :waldeklaugh:
Uważam że niestety freaki doprowadzą do tego że będzie większa regulacja Mma. No kurwa Peszko i Lexy maja odpowiadać za bezpieczeństwa imprezy masowej? Takie przygłupy?
Jeszcze się narobiło tych pseudoorganizacji: Nikola vs kumpel Bonusa w Koninie tylko organizator zapomnial o karetce.
Wcześniej ten chory pomysł gwiazdy Warsaw Shore z PunchDownem który skończył się trupem i prokuratorem na karku
 
Ta cała influenserska pedofilska ferajna jest jeszcze gorsza od tych zwyroli działających na czatach, w większości lekko upośledzonych, sfrustrowanych dewiantów. To są ludzie świadomie wykorzystujący swoją pozycję, popularność. Kompletnie zepsute zwierzęta.
 
Te zjeby infu mają kasę więc stać ich na bardzo dobrych prawników. Krzywda wielka im się nie stanie. A za chwilę przekażą kilka $ na jakieś cele charytatywne, na jakieś schornisko dla biednych piesków i wszystko będzie jak dawniej: Małolaty dalej będą zachwycone tym co oni mówią, bo mają zasięgi, a jak mają zasięgi to mają rację.
 
Te zjeby infu mają kasę więc stać ich na bardzo dobrych prawników. Krzywda wielka im się nie stanie. A za chwilę przekażą kilka $ na jakieś cele charytatywne, na jakieś schornisko dla biednych piesków i wszystko będzie jak dawniej: Małolaty dalej będą zachwycone tym co oni mówią, bo mają zasięgi, a jak mają zasięgi to mają rację.
Tam oprócz Boxdela prawie każdy jest golasem z długami.
 
Te zjeby infu mają kasę więc stać ich na bardzo dobrych prawników. Krzywda wielka im się nie stanie. A za chwilę przekażą kilka $ na jakieś cele charytatywne, na jakieś schornisko dla biednych piesków i wszystko będzie jak dawniej: Małolaty dalej będą zachwycone tym co oni mówią, bo mają zasięgi, a jak mają zasięgi to mają rację.
Szczerze wątpię, co oni mogą robić po za influ lub youtu/tiktok/twich? A tu będą bany zaraz, żadne marki nie e będą współpracować z pedofilami, plus to są lamusy które przyciśnięte bedą się obciążać wzajemnie. Z pewnością kręcili filmiki które słali kolegom. To nie są ludzie którzy robią poważne biznesy z obozem władzy. Zostaną zezłomowani.
 
Wardęga mówił, że materiał Konopskiego będzie mocniejszy, z większą ilością konkretów i ma wyjść dzisiaj, max jutro, zostaje czekać : )
 
Plus teksty że pedofilia to zwykłe zacofanie kulturowe bo w Mekskyku można od 12 lat, w Polsce od 15 a w USA od 18 lat.
Gdybym był posłem I chciał zbić kapitał polityczny zacząłbym im jechać że to banda zboczeńców i zadłużonych ćpunów

Morawiecki już zaczął:

Na miejscu konkurentów Konfederacji, przypomnialbym poglądy Korwina w tym kontekście:

- Dziewczynka może dostać miesiączkę w wieku 8 lat, nie uważa pan współżycia z taką dziewczynką za pedofilię?
Korwin: W naszej kulturze takie rzeczy się nie zdarzają!
- Ale postulowałby pan, by tego nie nazywać pedofilią?
Korwin: Uważam, że to nie powinno być karalne.

20231004_122522.jpg

20231004_122444.jpg

20231004_122344.jpg

20231004_122312.png

20231004_122255.png

20231004_122207.png
20231004_122225.png
 
Szczerze wątpię, co oni mogą robić po za influ lub youtu/tiktok/twich? A tu będą bany zaraz, żadne marki nie e będą współpracować z pedofilami, plus to są lamusy które przyciśnięte bedą się obciążać wzajemnie. Z pewnością kręcili filmiki które słali kolegom. To nie są ludzie którzy robią poważne biznesy z obozem władzy. Zostaną zezłomowani.
"Pracują" na yt / tiktokach itd i małolaty im wierzą. Oczywiście większość z nich to biedaki ale jest kilka osób które kasę ma. Po za tymi platformami ich nie ma więc w tej chwili muszą wyciąfgać kasę na dobre papugi żeby nie zezłomować się.
 
Morawiecki już zaczął:

Na miejscu konkurentów Konfederacji, przypomnialbym poglądy Korwina w tym kontekście:

- Dziewczynka może dostać miesiączkę w wieku 8 lat, nie uważa pan współżycia z taką dziewczynką za pedofilię?
Korwin: W naszej kulturze takie rzeczy się nie zdarzają!
- Ale postulowałby pan, by tego nie nazywać pedofilią?
Korwin: Uważam, że to nie powinno być karalne.

View attachment 79756
View attachment 79757
View attachment 79758
View attachment 79760
View attachment 79761
View attachment 79763View attachment 79762
Jeśli ty porównujesz pierdololo Korwina ktory na twitterze pierdoli trzy po trzy z pato influ ktorzy pisza do dziewczyn czy zapraszali je na imprezy i chuj wie co im tam robily to jestes faktycznie lewicowym debilem.
 
"Pracują" na yt / tiktokach itd i małolaty im wierzą. Oczywiście większość z nich to biedaki ale jest kilka osób które kasę ma. Po za tymi platformami ich nie ma więc w tej chwili muszą wyciąfgać kasę na dobre papugi żeby nie zezłomować się.
Tu kasa nie pomoże, nikomu ważnemu nie opłaca się ich ratować, vide sprawa Bombla i Fame, od razu się odcięli. A z tej bandy, to jest najbardziej wplywowy kasztan. Tu się bardziej opłaca pozbyć drogich influ i wspólników, pokazując przy tym "przywiązanie do wartości".
 
Morawiecki już zaczął:

Na miejscu konkurentów Konfederacji, przypomnialbym poglądy Korwina w tym kontekście:

- Dziewczynka może dostać miesiączkę w wieku 8 lat, nie uważa pan współżycia z taką dziewczynką za pedofilię?
Korwin: W naszej kulturze takie rzeczy się nie zdarzają!
- Ale postulowałby pan, by tego nie nazywać pedofilią?
Korwin: Uważam, że to nie powinno być karalne.

View attachment 79756
View attachment 79757
View attachment 79758
View attachment 79760
View attachment 79761
View attachment 79763View attachment 79762
Korwin to jest największym szkodnik konfederacji, sama jego osoba to jest -10%. Co z tego, że czasem powie coś błyskotliwego, jak od 40 chodzi w tej muszce i bredzi jak odklejony. Ale najwyraźniej tak rolę mu przydzielono w ramach "opozycji"
 
Jeśli ty porównujesz pierdololo Korwina ktory na twitterze pierdoli trzy po trzy z pato influ ktorzy pisza do dziewczyn czy zapraszali je na imprezy i chuj wie co im tam robily to jestes faktycznie lewicowym debilem.
Gościu, nie bagatelizuj wypowiedzi polityków o depenalizowaniu pedofili, domyślam się, że nie masz dzieci, dużo wybaczasz swojemu idolowi. On nie opowiada siesznych historyjek tylko upsrawiedliwia pedofilię.
 
Tak, nie wiem jak można jeszcze zwracać uwagę co Korwin mówi, jak cała Konfederacja się odcina od niego :korwinlaugh:
 
Korwin to jest największym szkodnik konfederacji, sama jego osoba to jest -10%. Co z tego, że czasem powie coś błyskotliwego, jak od 40 chodzi w tej muszce i bredzi jak odklejony. Ale najwyraźniej tak rolę mu przydzielono w ramach "opozycji"
Bankowo tam czekają aż dziadziuś umrze bo on im szkodzi
 
Back
Top