Fame MMA gala youtuberów

Jak kometa nas nie zabije, to sami się wykończymy. Niestety tej głupoty na Świecie już chyba nikt nie zatrzyma... ::clintdis::
mocniej: @Karateka@ ty byłeś prawnikiem.
Czy szkalowanie publiczne powinno być podstawą do rozwodu z orzeczeniem o winie? :waldeklaugh:

A na poważnie: no spoko, bardzo doceniam jeśli ktoś gra w otwarte karty i wprost mówi, że małżeństwo to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...

1693508621237.png
 
mocniej: @Karateka@ ty byłeś prawnikiem.
Czy szkalowanie publiczne powinno być podstawą do rozwodu z orzeczeniem o winie? :waldeklaugh:

A na poważnie: no spoko, bardzo doceniam jeśli ktoś gra w otwarte karty i wprost mówi, że małżeństwo to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...

View attachment 76453
Żona Zadymy musi mieć z nim wesoło :rutekajak: żona:Kochanie co chcesz na obiad?
Zadyma: Hmmm niech będzie hmmmmm pamiętam jak kiedyś u babci hmmmm była taka kura ... Babcia ją zabiła i wtedy postanowiłem że zostanę bokserem
Żona (po chwili namysłu): czyli rosół tak?
 
Żona Zadymy musi mieć z nim wesoło :rutekajak: żona:Kochanie co chcesz na obiad?
Zadyma: Hmmm niech będzie hmmmmm pamiętam jak kiedyś u babci hmmmm była taka kura ... Babcia ją zabiła i wtedy postanowiłem że zostanę bokserem
Żona (po chwili namysłu): czyli rosół tak?
No trzeba być wariatem aby walczyć u porywacza na gołe łapy :korwinlaugh:
 
Moje typy:
Ferrari
Xayoo
Alberto vs Księżniczka 2 powyżej 1,5 rundy
Filipek
Karaś
Tybori vs Zadyma 2 powyżej 1,5 rundy
Wrzosek
Szyszka
Sheeya vs Rybak powyżej 1,5 rundy
Bóg Estetyki vs Hejter powyżej 1,5 rundy
Ja myślę że ta walka hejtera skończy się w pierwszej rundzie.
 
Całe szczęście, że nie trenował od małego i nie jest systematyczny, bo całe UFC byłoby w strachu łaaaaa
 
Całe szczęście, że nie trenował od małego i nie jest systematyczny, bo całe UFC byłoby w strachu łaaaaa
Mógłby gdyby trenował od małego + trenował systematycznie -Mirosław, weź ty lepiej nie udzielaj się w internetach bo robisz z siebie takich samych blaznów jak FREJARI. :goldi:
 
Back
Top