Fame MMA gala youtuberów

effed47541d675392fb40acfed9a73dded29eb7f6fb94bc8d199ace22b9a80b7.jpg
 
Obejrzałem te zoo na szybkiego...W sumie zaskoczyło mnie tylko to że Zadyma jest chyba lekko upośledzony.
Czy uważasz, że zdrowa psychicznie osoba pozwoli zrobić sobie z twarzy galaretkę na gali porywacza?
Trzeba być taką szajbę aby walczyć na Gromdzie. Może pozytywną, może negatywną, ale normalna osoba tam walczyć nie będzie

BTW ładnie zjechany Szeliga :antonio:
 
cykl życia Stonogi zaraz zatoczy koło, znowu będzie jakieś grzanie puchy czy coś
takie mam nadzieje głupie przeczycie, że jak by teraz startował w wyborach to dostałby lepszy wynik.
Oj się wezmą w końcu politycy mocniej za te loterie.
Że w ogóle tak bardzo bojąc się wiezienia nie uciekł do krajów gdzie ekstradycja do Polski nie jest możliwa, bo trochę ich jest.
On to chyba lubi :korwinlaugh:
 
takie mam nadzieje głupie przeczycie, że jak by teraz startował w wyborach to dostałby lepszy wynik.
Oj się wezmą w końcu politycy mocniej za te loterie.
Że w ogóle tak bardzo bojąc się wiezienia nie uciekł do krajów gdzie ekstradycja do Polski nie jest możliwa, bo trochę ich jest.
On to chyba lubi :korwinlaugh:
Z wyrokiem w sądzie, to może startować w wyborach na największego prawilniaka na dzielni co najwyżej.
 
Z wyrokiem w sądzie, to może startować w wyborach na największego prawilniaka na dzielni co najwyżej.
dlatego liczył na ułaskawienie od Dudy a jak nie dostał to zaczął być antyPiSowcem i grozić chyba ujawnieniem taśmy z jego spotkania z Kurskim
 
Mi tam troche szkoda tego Szeligi. To jest debil. Typ ma bardzo niskie IQ. Tutaj mozgiem jest laska i to ona powinna dostac wieksza czesc tego hejtu. Jak to sam Diego powiedzial - Szelidze dostaje sie rykoszetem za te laske
 
Mi tam troche szkoda tego Szeligi. To jest debil. Typ ma bardzo niskie IQ. Tutaj mozgiem jest laska i to ona powinna dostac wieksza czesc tego hejtu. Jak to sam Diego powiedzial - Szelidze dostaje sie rykoszetem za te laske
Jebać pozerów chociaż Szeliga to jest taki stereotypowy mięśniak...
Wczoraj odsłuchałem część tej konfrontacji Szeliga vs Wrzosek.
Dzwoni widz, który chyba go zna bo zaczynał wyciągać informacje z jego życia.
Prowokacyjnie zapytał czy to czasem nie jest z żoną trenera dla kasy.
Szeliga mówi że na wielki majątek.
Widz: jak tam długi.
Spłaciłem już komornika.
Ale ty miałeś kilku komorników na głowie
To takie spojrzenie w dół, wypisane na twarzy "nie chce tu być" :korwinlaugh:
Niedługo się okaże że największymi fanami Fame są wierzyciele i komornicy chociaż Najmanowi udało sie ogłosić upadłość
 
Chuj tam. Szczelina wypije to co się nawarzyło, a internet niedługo zapomni. Tak jak Nejmanowi kiedyś przez chwilę zapomniało bycie szkodnikiem społecznym, Lil Masti kurwienie się po lesie, a Natsu kurwienie się na kamerkach. Zrobią sobię bobasa i będą go monetyzować.
Mi tam troche szkoda tego Szeligi. To jest debil. Typ ma bardzo niskie IQ. Tutaj mozgiem jest laska i to ona powinna dostac wieksza czesc tego hejtu. Jak to sam Diego powiedzial - Szelidze dostaje sie rykoszetem za te laske
No nie wiem, czy taki debil. Nie słyszałem żeby się zaszczepił, by móc jechać na wakacje. Chociaż to mała cena, żeby uratować biedną babcie:(
 
Takie ciśnienie, jakie ma na głowie teraz Szeliga, zostawi w niej swoje piętno.
Chłop to ledwo ciągnie, daje sobie ubliżać już nawet takim petom jak ten Natan, wsiadł na karuzelę spierdolenia myśląc, że trochę się pokręci, a ta obecnie zapierdala jak wirówka przeciążeniowa na najwyższym biegu :D
Jeszcze zagrał all in na babę, która jest wyrachowana, chodzący kalkulator, który poszedł tam, gdzie są pieniądze i głupi osiłek, którym zakręci jak chce.
Dookoła sami wspaniali ludzie, babsko, które wmówiło mu miłość i honorowe zastępstwo ojca biednych dzieci, Mirek, który wmówił mu, że podaje mu pomocną dłoń, na dobry początek każąc mu szorować salkę, wystawiając go na pośmiewisko.
Jak to wszystko pierdolnie, to jaki by nie był, nie zazdroszczę chłopakowi.
 
Takie ciśnienie, jakie ma na głowie teraz Szeliga, zostawi w niej swoje piętno.
Chłop to ledwo ciągnie, daje sobie ubliżać już nawet takim petom jak ten Natan, wsiadł na karuzelę spierdolenia myśląc, że trochę się pokręci, a ta obecnie zapierdala jak wirówka przeciążeniowa na najwyższym biegu :D
Jeszcze zagrał all in na babę, która jest wyrachowana, chodzący kalkulator, który poszedł tam, gdzie są pieniądze i głupi osiłek, którym zakręci jak chce.
Dookoła sami wspaniali ludzie, babsko, które wmówiło mu miłość i honorowe zastępstwo ojca biednych dzieci, Mirek, który wmówił mu, że podaje mu pomocną dłoń, na dobry początek każąc mu szorować salkę, wystawiając go na pośmiewisko.
Jak to wszystko pierdolnie, to jaki by nie był, nie zazdroszczę chłopakowi.
Ja bym się nie zdziwił jakby to się jakimś samobójem skończyło w pewnym momencie
 
Geniuszem nigdy nie był, ale gościa już zdrowo popierdoliło i myśli że będzie zastępował trenera jako głowa rodziny itp. (Ebe Ebe szybko wstawia skróty btw)

Laska pewnie ma go owiniętego wokół palca ale sytuacja kompletnie na własne życzenie
 
no co hehe karma wróciła. Odkąd pamiętam tego typa z chyba TREC'a to mnie wkurwiał
On od zawsze miał mentalność gościa, który dręczy słabszych od siebie tzw. amerykański "bully". Już w swoim rodzinnym mieście lubił takich napierdalać. Masa sterydów jeszcze bardziej uwypukliła jego kurewską naturę. Mam straszną niechęć do takiej mentalności. Jedyny jego argument na niemoralne zachowanie to "ale ja KCE być szczęśliwy kurwa ja pierdolę".
Myślę, że od czasu lekcji pokory od bed boja i gleby grany jest psychiczny zjazd w dół.
Fame to na rękę bo się kręci zainteresowanie jego kosztem, ale debila nie szkoda bo na tym zarabia dobry hajs.
 
On od zawsze miał mentalność gościa, który dręczy słabszych od siebie tzw. amerykański "bully". Już w swoim rodzinnym mieście lubił takich napierdalać. Masa sterydów jeszcze bardziej uwypukliła jego kurewską naturę. Mam straszną niechęć do takiej mentalności. Jedyny jego argument na niemoralne zachowanie to "ale ja KCE być szczęśliwy kurwa ja pierdolę".
Myślę, że od czasu lekcji pokory od bed boja i gleby grany jest psychiczny zjazd w dół.
Fame to na rękę bo się kręci zainteresowanie jego kosztem, ale debila nie szkoda bo na tym zarabia dobry hajs.
wiesz tu problemem nie jest to szczęście, ale cały łańcuch wydarzeń no, bo jak można robić zbiórkę na trenera robić sobie PR mówić, że jest dla niego jak ojciec/przyjaciel, po czym jest z jego żoną :D
Jakby po prostu nagle byli ze sobą bez tych zbiórek tego pierdolenia jaki to nie jest mentor ojciec to nikt by słowa na ten temat nie powiedział.
A co do sterydka i że lubił takich napierdalać to chyba nawet jak w anglii pracował i pierdolił te swoje motywujące dyrdymały to jakaś akcja też była
 
wiesz tu problemem nie jest to szczęście, ale cały łańcuch wydarzeń no, bo jak można robić zbiórkę na trenera robić sobie PR mówić, że jest dla niego jak ojciec/przyjaciel, po czym jest z jego żoną :D
Jakby po prostu nagle byli ze sobą bez tych zbiórek tego pierdolenia jaki to nie jest mentor ojciec to nikt by słowa na ten temat nie powiedział.
A co do sterydka i że lubił takich napierdalać to chyba nawet jak w anglii pracował i pierdolił te swoje motywujące dyrdymały to jakaś akcja też była
Nie tylko jest z jego żoną ale nagle kompletnie zmienił wersję wydarzeń że nigdy nie byli blisko, nawet nie koledzy itp itd.

Chuj z nim i ta laską. siebie warci
 
Back
Top