Fame MMA gala youtuberów

Aktor Fabijański wprost przyznał że gdyby miał więcej kasy to by nie walczył, ale on akurat ma za słabą psychę do tych freaków, a szkoda, bo mógł spokojnie odegrać postać o czym mówił na początku
Racja, zwłaszcza że s filmach grał gangusa a nie jakiś lamusow i to już mu dało plus na wejściu do freakow. Ale wyszło jak wyszło gdy nie aktorzy :rofl:
 
Racja, zwłaszcza że s filmach grał gangusa a nie jakiś lamusow i to już mu dało plus na wejściu do freakow. Ale wyszło jak wyszło gdy nie aktorzy :rofl:
jeszcze zapowiadał, że to jest ostatni raz kiedy występuje jako Fabijański i reszta to będzie postać.
Pal licho walka bo wynik walki nie jest ważny we frekach, ale chłop widać, że bez napisanego scenariusza nie ma pomysłu.
Janoszek bez scenariusza potrafiła grać kogoś kim nie jest, a to przecież najwyższa forma aktorstwa -improwizacja :korwinlaugh:
 
Te freaki już się przejadły. Zresztą większość to już nie typowe freaki tylko słabi „zawodnicy”. Widać, że chcą dotrzeć do innego segmentu i chętnie kontraktują duże nazwiska sportowe (jak ten nieszczęsny Diablo ostatnio lol). Rafalalski też niewypał. Wielki mi aktor od Vegi i jeszcze wyłapał od zalanego hip hopolowca :DC:
Kto z influ miałby pociągnąć kilka gal? Ten zjeb nitro już był. Zjeby z team x też. Widać jak high league dobiera właśnie walki żeby dla każdego coś się znalazło i żeby każdy kupił to ppv nawet dla 1-2 walk, które akurat go zainteresują.
 
A z ciekawości, co Ci nie pasowało w jego roli?
To oczywiście tylko moje zdanie ale do jego pojawienia się ekranie trochę poziom opadł. Rozumiem info od koleżki + historyjka z byciem w woju ale ta ostateczna strzelanina - ja tego nie kupuje. Aczkolwiek to moje osobiste odczucia

Gość grał w belfrze , pitbulach i czy gra jakiegoś śmiecia osiedlowego , gangusa z topki to gra tak samo i to jest jego problem - jest jednowymiarowy co widać przez pryzmat wielu ról jakie grał
 
zuuuuuuuuuuuu.jpg
 
Friz - nie lubię cwela, ale gość niby nr. 1 wśród influencerów
Hm. Co by nie mówić o Frizie to ma IQ większe niż czasami wszyscy zawodnicy razem wzięci z niektórych gal FameMMA.
Jeśli dobrze rozumiem to te walki freakowe są dla ludzi, którzy mają mało co do stracenia oraz mówią o milionowych przychodach a tak naprawdę są bohaterami strony dlugi.info i followują ich windykatorzy i komornicy

Łatwo stracić wizerunkowo na tych galach freakowych. Dopóki Jóźwiak tam nie wystąpił nie wiedziałem, że jest z nim aż tak źle, Wardęga też się ośmieszył parę razy na współpracy z Fame i wcale nie chodzi mi o walki.
Nawet kiedyś Friz odpowiedział na odczepne Boxdelowi za ile zawalczy:


Stara strategia: jeśli coś ci się nie opłaca/nie chcesz tego robić to rzucaj kwotę na odczepne zamiast odmawiać bo "a może się zgodzą, nie odpowiadaj na pytania które nie zadałeś"
Coś jak Pudzian w KSW tylko on był tańszy :korwinlaugh:

Paris Platynow miał dostać milion i odmówił

Człowiek z dobrym wizerunkiem nie chce być na gali z Fagatą i Staśko czy Kamerzystą...
 
Dopóki Jóźwiak tam nie wystąpił nie wiedziałem, że jest z nim aż tak źle
Paweł Jóźwiak otwiera moją listę cymbałów, nikt nie jest bardziej żenujący i mnie tak nie wku#wia jak ta persona. Czasem podejrzewam że to jest taki koń trojański Kawulskiego w Fen bo z tym gościem u sterów nigdy im nie zagrożą a i co lepsze im podbiora (mityczne kontrakty Jóźwiaka i kary). Na jednej gali miałem nie przyjemność obcować z nim na żywo, żenujący gość, bardziej mi pasował do takiego gościa na straganie co chce ci torebkę Gucci za 300 zł wcisnąć niż do roli prezesa:korwinwhat: A teraz jeszcze te freaki i Co on tam wygaduje :jimcarreyvomit: Ku#wa zdenerwowałem się idę pobiegać :enterthehorwitch:
 
Paweł Jóźwiak otwiera moją listę cymbałów, nikt nie jest bardziej żenujący i mnie tak nie wku#wia jak ta persona. Czasem podejrzewam że to jest taki koń trojański Kawulskiego w Fen bo z tym gościem u sterów nigdy im nie zagrożą a i co lepsze im podbiora (mityczne kontrakty Jóźwiaka i kary). Na jednej gali miałem nie przyjemność obcować z nim na żywo, żenujący gość, bardziej mi pasował do takiego gościa na straganie co chce ci torebkę Gucci za 300 zł wcisnąć niż do roli prezesa:korwinwhat: A teraz jeszcze te freaki i Co on tam wygaduje :jimcarreyvomit: Ku#wa zdenerwowałem się idę pobiegać :enterthehorwitch:
Oj: tyle organizacji upadło a FEN trwa
Chociaż zarówno u KSW czy FEN widać praktyki no januszowe.
Straszycie tak karami a na koniec nic, bez procesu: ile można jechać na blefie? W końcu trzeba pokazać karty
 
W Artnoxie sztywniutko, Szeligę pogonił ale jak sam sprzedawał kolegów z grupy przestępczej to ok, kolejny zasadowiec lubiący się chwalić jakim jest człowiekiem honoru :beczka:
 
W Artnoxie sztywniutko, Szeligę pogonił ale jak sam sprzedawał kolegów z grupy przestępczej to ok, kolejny zasadowiec lubiący się chwalić jakim jest człowiekiem honoru :beczka:
Z tego co wiem to w tym procesie za który dostał wyrok to nie poszedł na współpracę. W Poznaniu też mu tam raczej od konfidentów nie cisną, także tutaj raczej bym tak nie rzucał że "konfident". To że pogonił tego idiotę, to akurat duży plus dla niego, sama sytuacja z Szeligom u mnie powoduje odruch wymiotny i utwierdza w przekonaniu że to straszny debil, jego napinki na konferencjach, ta atencyjnosc, pieprzenie bzdur o zmianach utwierdza mnie tylko w przekonaniu aby patrzeć w niebo i wyczekiwać asteroidy.
 
Z tego co wiem to w tym procesie za który dostał wyrok to nie poszedł na współpracę. W Poznaniu też mu tam raczej od konfidentów nie cisną, także tutaj raczej bym tak nie rzucał że "konfident". To że pogonił tego idiotę, to akurat duży plus dla niego, sama sytuacja z Szeligom u mnie powoduje odruch wymiotny i utwierdza w przekonaniu że to straszny debil, jego napinki na konferencjach, ta atencyjnosc, pieprzenie bzdur o zmianach utwierdza mnie tylko w przekonaniu aby patrzeć w niebo i wyczekiwać asteroidy.
Ale już Grzebykowi wielu ciśnie, nawet w Rzeszowie nie może nigdzie trenować . A jakoś Artnox go trzyma nadal.
 
Back
Top