Fame MMA gala youtuberów

Wszystkie te kwoty w mediach są zawyżone, federacje specjalnie wypuszczają takie fejki żeby ludzie myśleli, że tam samo złoto. Zawodnicy też podają zawyżone, że niby tacy zarobieni.
Mysle, że realna stawka Diablo to 200-250k zł.
A mógłbyś wyjaśnić jaki w tym sens? Jakbym był influencerem czy emerytowanym sportowcem to nie zgodziłbym się na 250k wiedząc z mediów, że inny gość tak samo medialny jak ja dostał 500k.
 
A mógłbyś wyjaśnić jaki w tym sens? Jakbym był influencerem czy emerytowanym sportowcem to nie zgodziłbym się na 250k wiedząc z mediów, że inny gość tak samo medialny jak ja dostał 500k.

Normalny marketing. Federacja wychodzi na bogatą, influ wychodzi na zarobasa, ludzie się jarają, obie strony znają zasady gry ale im pasuje taka narracja. Influ sobie później żądają większej kasy za współprace reklamowe, bo mówią "patrzcie, ja w FAME zarabiam takie siano więc nie rzucajcie mi to ofert za grosze, bo jestem więcej wart".
 
Kiedyś w temacie Akopa pisałem, że za dwa-trzy lata ludzie zapomną o Karasiu, bo triathlon w tym kraju i tak nikogo nie interesuje a tu się okazuje, że facet raczej szybciej wypadnie z obiegu :lol:
 
Doszło już do tego, że na gali mma jest więcej pojedynków bokserskich. No ale to cena za "profesjonalizację" freaków.

Fabijański już wypadł z mainstreamu aktorskiego, że wraca do Fame? Znowu się tylko ośmieszy...
 
Doszło już do tego, że na gali mma jest więcej pojedynków bokserskich. No ale to cena za "profesjonalizację" freaków.

Fabijański już wypadł z mainstreamu aktorskiego, że wraca do Fame? Znowu się tylko ośmieszy...
To jest atencjusz, on jest chory jak o nim nie piszą. Akurat nie szykuje się żadna premiera z nim w roli głównej, Rafalal już go wyjebał w kakao więc to żadna nowośc, dlatego trzeba wrócić do frików.
 
86dad011d2c6701e8726ce6afe221b6f4f63291bf07ff5526e366ede9b7162c1.jpg
 
Środek lata to przecież te wszystkie disco bandy powinny kosić miliony na występach? Czyżby kariera muzyczna Krystiana P. napotkała jakieś problemy? :lol:
 
Wasyl w szoku. Chyba go Krzysiu zrobił w głupa.
 
Ten Karaś to niezbyt ogarnięty typ.

Pamiętajcie: sport uczy odpowiedzialności, rozsądku, dyscypliny, brania odpowiedzialności za to co się robi, jakich ludzi się dobiera do współpracy.

Też Karaś: jakiś typ ze skrajnie nakoksowanego środowiska MMA mówi "elo mam taką fajną odżyweczkę"
To gorzej już tylko zaufać Hardcorowemu Koksowi, który zresztą będzie miał pewnie proces za to co robił...

Ja mam teorię, że naprawdę rzadko kiedy ktoś jest w stanie robić karierę w sporcie zawodowym i nie ogłupieć
 
Fame może gratulować Wasylowi i Diablo profesjonalizmu ale i vice versa.

Promowali galę Włodarem bez podpisanego kontraktu.

:juanlaugh:
myślę, że Wasielewski nie negocjował kontraktu Diablo a jeśli to robił to Fame jest w dupie.
Wasyl wyśmiewał pułapki kontraktowe i sam je na nie pewnie wprowadzał swoich zawodników kiedy Gola w pampersy robił.
EDIT
On czasem nie wymagał podpisanych weksli od swoich bokserów? Bo chyba Jackiewicz mówił, że jako jeden z nielicznych nie podpisał
 
Umowę z Fame robiła jakaś kobieta, która była w tym temacie menago Diablo, niestety nie podali kto to jest. W każdym razie nie Wasyl.

Może jego obecna baba?

:jarolaugh:


Nie wiem jaki jest teraz kontrakt Wasyla z Diablo,
ale kto jak kto ale Don się zrobić w bambuko nie da.
 
Back
Top