Fame MMA gala youtuberów

Kluczem jest kondycja, co pokazały walki frikow z bokserami Ferrariego z Laszczykiem i ostatnio Tyburskiego z Zadyma. Im niewiele zabrakło, by dowieźć wygrane, ale już Lil Masti pokonała Brodnicka. Diablo to zawsze był kołek, który jednak bazuje na potężnym uderzeniu. Spodziewam się, że razem z Mirasem wymyśla plan oparty na podbródkach i wątrobie.
Tylko że Tańcula to nie mógł skończyć w stójce...starego Murańskiego (54 lata!), a z młodym Muranem prawie padł na zawał w 1 ich walce... przegrał też z Tyburskim, którego wyjaśnił ostatnio Pasternak... a w MMA to przegrał z Wiewórem, mniejszym ale dobrym parterowcem...Jedyna szansa na obalenie Diablo... bo w stójce nie ma żadnych szans. A walka 3x3 minuty... a Diablo w boksie 12x3... :boss::confused::lol: Może i kołek ale dobry technicznie i z kondycją, a porównanie do Ewy w boksie... i do tego walczyła z Lil Masti co ogarniała zapasy...
 
Tylko że Tańcula to nie mógł skończyć w stójce...starego Murańskiego (54 lata!), a z młodym Muranem prawie padł na zawał w 1 ich walce... przegrał też z Tyburskim, którego wyjaśnił ostatnio Pasternak... a w MMA to przegrał z Wiewórem, mniejszym ale dobrym parterowcem...Jedyna szansa na obalenie Diablo... bo w stójce nie ma żadnych szans. A walka 3x3 minuty... a Diablo w boksie 12x3... :boss::confused::lol: Może i kołek ale dobry technicznie i z kondycją, a porównanie do Ewy w boksie... i do tego walczyła z Lil Masti co ogarniała zapasy...
Dlatego Krzysiu będzie dużym faworytem. Liczę, że wygra przez ciężki nokaut na Tanculi.
 
A na sport.tvp.pl... ciąg dalszy promocji FAME MMA...
Screenshot_2023-07-27-13-27-56-939~2.jpg
 
"kupili" Diablo za 100 tys Euro. Ciekawe czy Wasyl ma prawo do swoich procentów w innej dyscyplinie.
Wszystkie te kwoty w mediach są zawyżone, federacje specjalnie wypuszczają takie fejki żeby ludzie myśleli, że tam samo złoto. Zawodnicy też podają zawyżone, że niby tacy zarobieni.
Mysle, że realna stawka Diablo to 200-250k zł.
 
Wszystkie te kwoty w mediach są zawyżone, federacje specjalnie wypuszczają takie fejki żeby ludzie myśleli, że tam samo złoto. Zawodnicy też podają zawyżone, że niby tacy zarobieni.
Mysle, że realna stawka Diablo to 200-250k zł.
Nie no, tu akurat te 400-500 tys brutto może dostać, podobnie jak Fonfara.
 
Fame wydało komunikat, że wierzy w niewinność Karasia, jakby to miało znaczenie, że ktoś tam jedzie na koksie :beczka:

Swoją drogą miałem im to napisać na Twitterze ale okazało się, że mnie zablokowali, bo sobie kiedyś zazartowalem, że ich social media prowadzi Turski. Więc albo trafiłem albo się wstydzą, że można ich kojarzyć z Turskim, który przecież komentuje tam gale. Tak czy siak są jeszcze większymi debilami niż uważałem wcześniej, żeby za coś takiego blokować.
 
Fame wydało komunikat, że wierzy w niewinność Karasia, jakby to miało znaczenie, że ktoś tam jedzie na koksie :beczka:

Swoją drogą miałem im to napisać na Twitterze ale okazało się, że mnie zablokowali, bo sobie kiedyś zazartowalem, że ich social media prowadzi Turski. Więc albo trafiłem albo się wstydzą, że można ich kojarzyć z Turskim, który przecież komentuje tam gale. Tak czy siak są jeszcze większymi debilami niż uważałem wcześniej, żeby za coś takiego blokować.
:brainoverload:
 

No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty w ogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego rekordzistę naszego polaka rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara w strzemięźliwość od sterydów .Jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak Robert Karaś .Jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z Karasia robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .Wez pomyśl sobie ile Robert zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle triathlonistę naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to Robert Karaś jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to triathlon i rekordy ,widac że nie śledzisz Roberta na insta i nie chodzisz na wf do szkoły ,widac nie szanujesz triathlonu to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był Robert Karaś jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak Robert Karaś bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego plakatu thriatlonowego nie chodzi tutaj o sam sport mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo Karaś nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak Robert Karaś ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął pobravo sport i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz na bieżnię bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz triathlonu to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .
 
I sam ze sobą by pisał? Aż tak odklejony, to Maciuś chyba nie jest. Podobno jakiś Andrzej to prowadzi, którzy trzyma w firmie sporo osób króciutko.. :lol:
Mnie by to nie zdziwiło, że sam ze sobą pisze. U niego coraz większa odklejka leci. Andrzej srandrzej, krótko to tam trzyma Pasternak i Rozpara, reszta to leszczyki.
 
Tyburski z Zadyma znowu? Mogli zrobić jakąś przerwę.
Fabijanski? Jeszcze niedawno pierdolił, że koniec z frikfajtami, raz spróbował i się nie nadaje. Niech lepiej idzie nastawić kakao żeby Rafałal go stuknął w czoko.
Karaś na koksie, gotowy do walki.
 
Back
Top