Fame MMA gala youtuberów

To śmiech na sali w takim razie i napewno nie waga ciężka. Zostaje przy swoim 93, więc walki z Arturem nigdy nie będzie.
Ryży z 84 nie przejdzie do ciężkiej po oczywisty wpierdol, w półciężkiej może sobie ubzdurac że ma szansę, do pierwszego Mocnego lewego prostego.
 
Coraz ciekawiej. A Głowacki jest w KSW i raczej mu nie pozwolą na frikowanie
Myślę że nie ma kontraktu na wyłączność i jest możliwy taki skok w bok, jak w przypadku Artura, a to są ziomale przecież, więc napewno Artur wiedział co mu doradzić przy okazji negocjacji kontraktu, chłopaki z Boksu którzy mają osiągnięcia myślę że są bardziej kumaci w takich kwestiach niż Polscy zawodnicy MMA no ale wiadomo, mogę się mylić.
 
Myślę że nie ma kontraktu na wyłączność i jest możliwy taki skok w bok, jak w przypadku Artura, a to są ziomale przecież, więc napewno Artur wiedział co mu doradzić przy okazji negocjacji kontraktu, chłopaki z Boksu którzy mają osiągnięcia myślę że są bardziej kumaci w takich kwestiach niż Polscy zawodnicy MMA no ale wiadomo, mogę się mylić.
Z boksu ? Proszę…oni to są dopiero dymani przy każdej możliwej okazji
 
Z boksu ? Proszę…oni to są dopiero dymani przy każdej możliwej okazji
No dobrze, ale mają za sobą tych którzy ich dymają i oni nie dają wydymać samych siebie dając wydymać swojego zawodnika, nie chcesz mi powiedzieć że mistrzowie świata nie potrafią z jakimiś amatorami dograć kontraktu tak by dla nich był dobry.
 
No dobrze, ale mają za sobą tych którzy ich dymają i oni nie dają wydymać samych siebie dając wydymać swojego zawodnika, nie chcesz mi powiedzieć że mistrzowie świata nie potrafią z jakimiś amatorami dograć kontraktu tak by dla nich był dobry.
To zależy kto ma mocniejsza pozycje negocjacyjna. A to wynika ze sprzedaży,medialności,flow na socialach itp dla przykładu mistrzostwo świata w boksie znaczy gowno na tle freakow. To jego ściagają jako dodatek do freaków, a nie odwrotnie. Tutaj umiejętności sportowe maja mniejsze znaczenie.
 
To zależy kto ma mocniejsza pozycje negocjacyjna. A to wynika ze sprzedaży,medialności,flow na socialach itp dla przykładu mistrzostwo świata w boksie znaczy gowno na tle freakow. To jego ściagają jako dodatek do freaków, a nie odwrotnie. Tutaj umiejętności sportowe maja mniejsze znaczenie.
Za gruszki Diablo nie wyjdzie, a oni chcą zmienić swój wizerunek, wbrew pozorom oni są im potrzebni do zmiany wizerunku, no ale każdy ma prawo do swojej opinii. Pożyjemy, zobaczymy.
 
  • Like
Reactions: jut
Ale orka na Jurkowskim :pociesznymirek:
" Zmieniło się tylko i wyłącznie otoczenie. Ale wojownik pozostał wojownikiem. Tymczasem Ty rękawice zamieniłeś na lakierki, a zamiast low kick’ów zacząłeś kręcić fokstrota"

Dobra dobra, oni nie dość ze nie zamienili tylko na lakierki i foxtroty upokarzając się w internecie głupimi filmikami to jeszcze pozakładali sobie onlyfansa i są e-kurwami. W tym rozumieniu spraw bardziej szanuje Jurasa
 
Adminem FAME jest nasz ulubiony ciepły Maciuś.
robert-de-niro-i-see-you-0diylzpinrhvunf6.gif
 
A miała być walka z pogromcą Wacha Kevinem Lereną. Walka w FAME 2.09.23 r ciekawie od kiedy trenuje te mma... :boss: :confused:

 
No dobrze, ale mają za sobą tych którzy ich dymają i oni nie dają wydymać samych siebie dając wydymać swojego zawodnika, nie chcesz mi powiedzieć że mistrzowie świata nie potrafią z jakimiś amatorami dograć kontraktu tak by dla nich był dobry.
przeceniasz IQ zawodników sporów walki :roberteyeblinking:
EDIT: nawet Wasilewski kpił ile on musiał rzeczy załatwiać za swoich zawodników, a za Diablo to już w ogóle. Nawet był organizatorem jego ślubu i wesela oraz rozwodu :korwinlaugh:
Ale orka na Jurkowskim :pociesznymirek:
" Zmieniło się tylko i wyłącznie otoczenie. Ale wojownik pozostał wojownikiem. Tymczasem Ty rękawice zamieniłeś na lakierki, a zamiast low kick’ów zacząłeś kręcić fokstrota"

Juras mówiący o zasadach. JPDL Wyjebią go z KSW to sam zapuka do drzwi Rozpary...

Dziwna gównoburza. Poważni aktorzy, z dorobkiem, dobrym wizerunkiem potrafią zagrać w telenoweli -to dlaczego sportowcy nie mogą być na gali freakowej?
Kurczę: sam FMJ walczył ostatnio dla beki z synem nowojorskiego gangstera John Gotti III a FMJ na pewno nie stracił wszystkiego co zarobił...
 
Last edited:
przeceniasz IQ zawodników sporów walki :roberteyeblinking:
EDIT: nawet Wasilewski kpił ile on musiał rzeczy załatwiać za swoich zawodników, a za Diablo to już w ogóle. Nawet był organizatorem jego ślubu i wesela oraz rozwodu :korwinlaugh:

Juras mówiący o zasadach. JPDL Wyjebią go z KSW to sam zapuka do drzwi Rozpary...

Dziwna gównoburza. Poważni aktorzy, z dorobkiem, dobrym wizerunkiem potrafią zagrać w telenoweli -to dlaczego sportowcy nie mogą być na gali freakowej?
Kurczę: sam FMJ walczył ostatnio dla beki z synem nowojorskiego gangstera John Gotti III a FMJ na pewno nie stracił wszystkiego co zarobił...
Teraz tak ale " kilka" lat temu tacy aktorzy byli uważani za miernoty.
 
Ale orka na Jurkowskim :pociesznymirek:
" Zmieniło się tylko i wyłącznie otoczenie. Ale wojownik pozostał wojownikiem. Tymczasem Ty rękawice zamieniłeś na lakierki, a zamiast low kick’ów zacząłeś kręcić fokstrota"

Damn, merytorycznie, zacne argumenty ze strony fame
 
Damn, merytorycznie, zacne argumenty ze strony fame
Tylko w Tańcu z Gwiazdami to tańczyli... Floyd i Evander, a u nas... Pudzian, Diablo, Gołota, Nastula itd... Najman:facepalm: czy Akop :confused: , gdzie dwaj ostatni byli tak samo słabi jak w walcząc, a Juras to chociaż w MMA był lepszy... :boss:
 
Tylko w Tańcu z Gwiazdami to tańczyli... Floyd i Evander, a u nas... Pudzian, Diablo, Gołota, Nastula itd... Najman:facepalm: czy Akop :confused: , gdzie dwaj ostatni byli tak samo słabi jak w walcząc, a Juras to chociaż w MMA był lepszy... :boss:
:gospeldance::happy dance::tysonhappy:
 
Śmiesznie by było jakby Tańcula go poddał :rofl:
Kluczem jest kondycja, co pokazały walki frikow z bokserami Ferrariego z Laszczykiem i ostatnio Tyburskiego z Zadyma. Im niewiele zabrakło, by dowieźć wygrane, ale już Lil Masti pokonała Brodnicka. Diablo to zawsze był kołek, który jednak bazuje na potężnym uderzeniu. Spodziewam się, że razem z Mirasem wymyśla plan oparty na podbródkach i wątrobie.
 
I te komentarze... :confused::lol: że w stójce! z Diablo (186 cm, +90 kg) mieli by szansę mali... freak Ferrari (177 cm, max 83 kg) czy "Polish Zombie" Wrzosek (175 cm, max 83 kg, z kat. -66 kg w MMA)
Gdzie Amadeusz nawet nie chciał się bić z wacianym Łaszczykiem (168 cm, 71 kg) z kat. -57 kg w boksie:confused:, a Marcin przegrał z byłym amatorskim bokserem Don Kasjo, którego pokonali Parke (z kat. -70 kg mma) czy kickbokser (z kat. -77 kg) Zadora obaj mniejsi od Diablo... :boss: :lol: :confused:


 
Back
Top